Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlefield 3 - poradnik do gry

Battlefield 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tryb singleplayer i kooperacji - Wprowadzenie | Battlefield 3 Battlefield 3 poradnik, solucja

Battlefield 3 w trybie kampanii nie jest grą szczególnie wymagającą dużego wysiłku - Tryb singleplayer i kooperacji - Wprowadzenie | Battlefield 3 - Battlefield 3 - poradnik do gry

Battlefield 3 w trybie kampanii nie jest grą szczególnie wymagającą dużego wysiłku. Niniejszy poradnik ma za zadanie uporządkować niektóre informacje i wskazać rozwiązania, które pomogą oszczędzić Ci zbyt częstego oglądania ekranu ładowania gry. Znajdziesz tutaj również opis wszystkich sekwencji QTE, w razie gdybyś wolał być do nich z góry przygotowany.

Podczas przechodzenia kampanii pamiętaj przede wszystkim o tych kilku podstawowych zasadach:

  • Zawsze korzystaj z osłony. Wybieganie na środek placu, wymachując bronią i krzycząc jak John Rambo szybko doprowadzą do twojego zgonu.
  • Wrogowie zawsze skupiają ogień przede wszystkim na Tobie, więc nie polegaj zanadto na swoich komputerowych towarzyszach.
  • Zmiana broni jest zawsze szybsza niż przeładowanie. Zwłaszcza w najbardziej intensywnych momentach.
  • Podążaj za wskaźnikami na ekranie, zawsze trzymaj się blisko oznaczonego towarzysza i zawsze traktuj zaznaczone wrogie cele jako swój priorytet.
  • Pamiętaj o granatach [G] oraz atakach nożem [F]. Granat wrzucony przez drzwi może oszczędzić Ci dużo pracy lub przynajmniej sprawić, że przeciwnicy się rozpierzchną. Jeśli chodzi o nóż, to nie ma nic bardziej satysfakcjonującego, jak zdarcie nieśmiertelnika twojemu niedoszłemu oprawcy.

Druga część tego poradnika zajmuje się trybem współpracy (co-op). Znajdziesz tam podpowiedzi dotyczące skutecznego przechodzenia kolejnych misji oraz zebrania jak największej ilości punktów. Dowiesz się również dokładnie jakie bronie można odblokować do późniejszego użytku w trybie dla wielu graczy.

Piotr "MaxiM" Kulka (www.gry-online.pl)