Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims: Średniowiecze - poradnik do gry

The Sims: Średniowiecze - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Śmierć Awatara | Misje w The Sims Średniowiecze poradnik The Sims: Średniowiecze

Śmierć Awatara

Koszt: 3 PM - Śmierć Awatara | Misje w The Sims Średniowiecze - The Sims: Średniowiecze - poradnik do gry

Koszt: 3 PM

Specjalne: Wykonując to zadanie przyłączymy państwo Jakocjum.

Podejścia:

  • Czas na wybór awatara - 20 PZ, 1400 $, 1560 PD, +2 Kultura. Postacie: Kapłan Jakubiński + Kupiec/Szpieg, Monarcha + Kapłan Jakubiński.
  • Wykorzystaj zamieszanie! - 20 PZ, 1400 $, 1560 PD, +1 Ochrona, +1 Kultura. Postacie: Szpieg + Kapłan Jakubiński, Rycerz + Kapłan Jakubiński, Kupiec + Kapłan Jakubiński.

Czas na wybór awatara - Kapłan Jakubiński + Kupiec/Szpieg

W tej wersji kapłan będzie musiał wygłosić kazanie (klikamy na ambonę i ustalamy jego godzinę), a później poszuka kandydata na awatara. Po drodze do celu będziemy musieli nieco gotować i skorzystać z pomocy Szpiega lub Kupca, którzy zajmą się prostymi czynnościami.

Czas na wybór awatara - Monarcha + Kapłan Jakubiński

Król skonsultuje się z kapłanem (który standardowo wygłosi kazanie) i poszuka kandydata na nowego awatara. Zadanie jest dość proste - jedyną komplikacją jest konieczność odnalezienia odpowiedniego sukna w jakobańskiej krypcie.

Wykorzystaj zamieszanie! - Szpieg + Kapłan Jakubiński

Szpieg wysłucha kazania Kapłana, które oczywiście sami zorganizujemy wcielając się w duchownego (wystarczy ustalić porę kazania z poziomu ambony). Agent skorzysta ze swoich umiejętności aby okraść kobietę - zanim się tego podejmiemy upewniamy się, że mamy wysokie skupienie.

Wykorzystaj zamieszanie! - Rycerz + Kapłan Jakubiński

Rycerz spędzi sporo czasu na placu ćwiczebnym, gdzie zajmie się szkoleniem żołnierzy (przez 4 godziny czasu gry!). Na miejscu będziemy mogli wywyższać się nad podwładnymi lub zaprzyjaźnić się z nimi (wszystko skończy się wspólną popijawą, w której będziemy podawać napoje z beczułki). Kapłan zajmie się rozdawaniem wody święconej.

Wykorzystaj zamieszanie! - Kupiec + Kapłan Jakubiński

Kupiec będzie musiał poszukać pewnego materiału - popyta o niego Simów zamieszkujących królestwo, a także skorzysta ze swojej zdolności przekupstwa. Wraz z Kapłanem zdobędziemy sporo sukna.