Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims: Średniowiecze - poradnik do gry

The Sims: Średniowiecze - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nowe Początki | Ambicje w The Sims Średniowiecze poradnik The Sims: Średniowiecze

Nowe Początki

Punkty misji: 50 - Nowe Początki | Ambicje w The Sims Średniowiecze - The Sims: Średniowiecze - poradnik do gry

Punkty misji: 50

Cel: Zbuduj odpowiednią liczbę budynków

  • Brązowy medal - Wioska - 6 budynków
  • Srebrny medal - Osada - 8 budynków
  • Złoty medal - Zamek - 11 budynków
  • Platynowy medal - Twierdza - 13 budynków

Jak osiągnąć: Wykonujemy misje, które dają nam jak największą liczbę punktów zasobów, a następnie wydajemy na nowe budowle.

Lekceważymy rozwój postaci, czy zarabianie pieniędzy, ale mimo tego staramy się wykonywać misje jak najlepiej - lepsze medale dają więcej punktów zasobów. Zdobycie Platynowego medalu jest czasochłonne, ale w ten sposób dostaniemy pokaźny bonus.

Nie wydajemy Punktów Zasobów na zawieranie sojuszów - wyjątek stanowią dwa państwa: Przygodzin oraz Skromborg. Pierwsze z nich zapewni nam mniejszy koszt zadań za 3-4 Punkty Misji (dzięki temu wypełnimy ich więcej). Drugie obniży koszt budowania struktur. Żeby podbić Przygodzin zawieramy z nim sojusz (na mapie taktycznej), a później wykonujemy misję Turniej Honoru. Skromborg przejmiemy dzięki misji Plaga Wiewiórek. Aby móc przyłączyć państwa potrzebujemy odpowiedniego poziomu sławy.

1 - Nowe Początki | Ambicje w The Sims Średniowiecze - The Sims: Średniowiecze - poradnik do gry
Do wyniku liczby budynków nie jest brana pod uwagę Sala Przyjęć, która pojawi się, gdy zdobędziemy 60 sławy - Nowe Początki | Ambicje w The Sims Średniowiecze - The Sims: Średniowiecze - poradnik do gry

Do wyniku liczby budynków nie jest brana pod uwagę Sala Przyjęć, która pojawi się, gdy zdobędziemy 60 sławy. Liczą się natomiast wszystkie pozostałe budynki. Warto dodać, że budując Baraki otrzymamy tak naprawdę dwie budowle - dodatkową jest pole treningowe (pojawi się automatycznie).