Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims: Średniowiecze - poradnik do gry

The Sims: Średniowiecze - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Majętna Populacja | Ambicje w The Sims Średniowiecze poradnik The Sims: Średniowiecze

Majętna Populacja

Punkty Misji: 60 - Majętna Populacja | Ambicje w The Sims Średniowiecze - The Sims: Średniowiecze - poradnik do gry

Punkty Misji: 60

Cel: Zdobądź odpowiednią kwotę gotówki u różnych postaci

  • Więcej niż na życie - 5 Simów ma co najmniej 5000 $
  • Kufer na wpół pełny - 5 Simów ma co najmniej 6500 $
  • Pieniądze, pieniądze - 8 Simów ma co najmniej 6500 $
  • Szerz bogactwo - 10 Simów ma co najmniej 7500 $

Jak osiągnąć: Ten scenariusz jest sporym wyzwaniem, gdyż wymaga szybkiego odblokowania 10 bohaterów i zarobienia nimi po 7500 Simoli. Staramy się dobierać zadania, w których uczestniczy dwóch bohaterów - dzięki temu każdy z nich dostanie wysoką nagrodę.

Oczywiście w tym scenariuszu konieczne jest kończenie misji na medal platynowy, który gwarantuje największą kwotę Simoli.

Wykonując zadania nie gnamy do przodu. Zamiast tego staramy się dorobić na każdej czynności - zbieramy i sprzedajemy przedmioty, polujemy, wytwarzamy produktu i handlujemy Kupcem.

W roli Monarchy możemy obniżyć podatki - Simowie będą musieli mniej oddawać na rzecz Królestwa. Dobrym pomysłem jest zawieranie ślubów, bo zwiększa to przychód pieniężny na każdy dzień.

Warto monitorować, który Sim ile zarobił. Największe problemy z gromadzeniem bogactwa będą mieli Kapłani kościołów - wspomagamy ich innymi postaciami (pamiętajmy, że możemy przekazać przedmiot/towar innemu Simowi i sprzedać go w Kramie Wiejskim).

Jeśli mamy okazję to przejmujemy kontrolę nad państwem Jakocjum - zwiększa ono dzienne dochodzy Simów. Aby to zrobić zawieramy sojusz z krajem na mapie taktycznej i wykonujemy zadanie, które pozwoli przejąć władzę (Śmierć Awatar). Kolejny wzrost zagwarantuje podniesienie aspektu Dobrobytu.