Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims: Średniowiecze - poradnik do gry

The Sims: Średniowiecze - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Głodowa Gorączka | Misje w The Sims Średniowiecze poradnik The Sims: Średniowiecze

Głodowa Gorączka

Koszt: 3 PM

Podejścia:

  • Stan Wyjątkowy - 20 PZ, 1400 $, 2080 PD, +1 Dobrobyt, +2 Ochrona. Postacie: Monarcha.
  • Nakarm Ich - 20 PZ, 1400 $, 2080 PD, +2 Ochrona, +1 Wiedza. Postacie: Kupiec + Monarcha lub Czarodziej.

Stan Wyjątkowy

W roli Króla lub Królowej możemy podejść do sprawy łagodnie lub jak prawdziwy tyran - Głodowa Gorączka | Misje w The Sims Średniowiecze - The Sims: Średniowiecze - poradnik do gry

W roli Króla lub Królowej możemy podejść do sprawy łagodnie lub jak prawdziwy tyran. Wybór otrzymamy już na początku

"Dlaczego po prostu nie powiedzą co ich gniewa?" - w tym przypadku będziemy dobroduszni. W kolenych zadaniach wysłuchamy wieśniaków, obniżymy podatki, upolujemy niedźwiedzia i zaprosimy wszystkich na ucztę.

"Dam im nauczkę za wtargnięcie do mojej sali tronowej" - to ostrzejsza wersja, w której kilku osobom się oberwie. Wbrew pozorom także ta sytuacja doprowadzi nas do obniżenia podatków i wspólnej uczty.

Nakarm Ich

Kupiec lub Czarodziej postanowią nakarmić wieśniaków - każdy na swój sposób - Głodowa Gorączka | Misje w The Sims Średniowiecze - The Sims: Średniowiecze - poradnik do gry

Kupiec lub Czarodziej postanowią nakarmić wieśniaków - każdy na swój sposób:

- Kupiec postara się zdobyć odpowiednie środki i rozdać je potrzebującym. Najpierw kupimy i rozdamy Jęczmień (w Kramie Wiejskim). Później otrzymamy od doradcy Króla pantalony - ładujemy je na statek i wysyłamy go do Kupczyc.

- Czarodziej zastosuje magię, najpierw badając sprawę w Archiwum. Później rzuci zaklęcie Ulewa na rynku (Energia, Siła, Światło). Takie podejście się nie uda, zamiast tego spróbujemy rozmnożyć jedzenie czarem Pomnożenie Strawy (Siła, Powietrze, Energia). Żeby zdobyć pożywienie wybieramy którąś z opcji i po prostu gotujemy ją, a następnie wsadzamy do ekwipunku. Później rzucamy zaklęcie (klikając na postać Czarodzieja).