Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Two Worlds II - poradnik do gry

Two Worlds II - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wrak; Czas zapłaty | Zadania Two Worlds II - Alsorna Two Worlds II poradnik, solucja

Wrak

Zleceniodawca: Rogdor [Alsorna - podziemia - Wnętrza Alsorny ] (M2:9)

Zadanie jest bardzo proste - musisz udać się w okolice wraku statki, przeszukać go i odszukać stary dziennik kapitana piratów - Wrak; Czas zapłaty | Zadania Two Worlds II - Alsorna - Two Worlds II - poradnik do gry

Zadanie jest bardzo proste - musisz udać się w okolice wraku statki, przeszukać go i odszukać stary dziennik kapitana piratów . Wrak znajdziesz w północnej części wyspy [Alsorna ] (M1:11). Kiedy tylko przeszukasz skrzynię zostaniesz zaatakowany przez szkielety piratów. Możesz stanąć z nimi do walki bądź po prostu teleportować się do komnaty i wręczyć znalezisko Rogdorowi [Alsorna - podziemia - Wnętrza Alsorny ] (M2:9). Jeżeli zdecydujesz się podjąć walkę pamiętaj aby używać broni obuchowej, która zada większe obrażenia szkieletom.

Zostaje odblokowane zadanie [Czas zapłaty ].

Czas zapłaty

Zleceniodawca: Rogdor [Alsorna - podziemia - Wnętrza Alsorny ] (M2:9)

Zlecenie Rogdora jest proste - Velroy , którzy żyje wśród varnijskich najemników musi zginać - Wrak; Czas zapłaty | Zadania Two Worlds II - Alsorna - Two Worlds II - poradnik do gry

Zlecenie Rogdora jest proste - Velroy , którzy żyje wśród varnijskich najemników musi zginać. Znajdziesz go na południu sawanny [Sawanna - część południowo-wschodnia ] (M11:5). Wedrzyj się do obozu varnów - wybij wszystkie, nie szczędząc ani jednego potwora. Pojawi się Velroy , który zechce się dogadać.

Zakończenie1

Postanowisz go zabić - z racji wyczyszczenia uprzednio terenu z varnów będziesz miał nieco ułatwione zadanie w walce jeden na jednego. Kiedy mężczyzna polegnie powróć do Rogdora [Alsorna - podziemia - Wnętrza Alsorny ] (M2:9) i powiadam o wykonaniu zadania. Otrzymasz przerdzewiały klucz do podziemi na sawannie [Tajny skarbiec varnów ] (M7:12).

Zakończenie 2

Mężczyzna zaoferuje Ci przerdzewiały klucz do podziemi na sawannie [Tajny skarbiec varnów ] (M7:12) jeśli postanowisz go oszczędzić. Powróć do Rogdora [Alsorna - podziemia - Wnętrza Alsorny ] (M2:9), ork nie do końca uwierzy w Twoje słowa o wykonaniu zadania. Nie otrzymasz nic w zamian od niego.