Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crackdown 2 - poradnik do gry

Crackdown 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Crackdown 2 - poradnik do gry

Nieoficjalny poradnik do gry Crackdown 2 zawiera bardzo szczegółowy opis wszystkich zadań dostępnych w grze - Crackdown 2 - poradnik do gry

Nieoficjalny poradnik do gry Crackdown 2 zawiera bardzo szczegółowy opis wszystkich zadań dostępnych w grze. Dostępne wyzwania podzielone zostały na trzy zasadnicze kategorie:

- Zadania kluczowe są głównymi misjami polegającymi na aktywowaniu jednostek absorpcyjnych i rozstawianiu latarni. Ich zaliczane niezbędne jest do posunięcia fabuły gry do przodu.

- Zadania drugorzędne są misjami o charakterze opcjonalnym. Dotyczą one mianowicie zajmowania pozycji strategicznych okupowanych przez wroga, zamykania wyłomów, przez które wydostają się potwory oraz odnajdywania notatek dźwiękowych pozwalających na lepsze poznanie sytuacji panującej w mieście.

- Zadania trzeciorzędne są misjami związanymi w głównej mierze z odnajdywaniem różnego rodzaju kul - zwinności, ukrytych, uciekających czy sieciowych.

Do opisów poszczególnych misji dołączone zostały dokładne mapki. Są one przydatne zwłaszcza przy odnajdywaniu różnego rodzaju sekretów, których w całej grze jest ponad 900.

Poradnik wzbogacony został ponadto o szereg cennych wskazówek dotyczących rozwijania umiejętności głównego bohatera i staczania walk z przeciwnikami, jak również o pełne zestawienie achievementów (osiągnięć).

Jacek "Stranger" Hałas (www.gry-online.pl)

Informacje o Crackdown 2 - poradnik do gry

Autor : Jacek Stranger Hałas

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 41, ilustracje: 484 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Crackdown 2 - poradnik do gry