Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Darksiders III Recenzja gry

Recenzja gry 26 listopada 2018, 16:25

autor: Hubert Sosnowski

Opublikował kilka opowiadań w prasie. Miłośnik gier, książek i sportów walki.

Recenzja gry Darksiders 3 – powrót apokalipsy wg św. Marvela

Myśleliście, że jesteście bezpieczni? Że dzięki bankructwu THQ unikniecie końca świata? Rozwieję Wasze wątpliwości. Jeźdźcy Apokalipsy wracają w Darksiders III dzięki Gunfire Games. I na przekór wszystkiemu, robią to z przytupem.

Recenzja powstała na bazie wersji PC.

PLUSY:
 1. płynna, wciągająca eksploracja;
 2. ciekawe zagadki o rosnącym stopniu trudności;
 3. efektowna, sycąca walka;
 4. zaskakująco dobra fabuła;
 5. Furia jest naprawdę fajną, charakterną postacią;
 6. pomysłowe i widowiskowe walki z bossami;
 7. lekki i przyjemny crafting;
 8. świetne angielskie udźwiękowienie;
 9. interesujący bohaterowie poboczni;
 10. sensowny poziom wyzwań;
 11. ładne projekty lokacji i komiksowa oprawa wizualna.
MINUSY:
 1. słaby polski dubbing;
 2. okazjonalne problemy techniczne;
 3. niekiedy głupiejący przeciwnicy;
 4. w niektórych sytuacjach nie do końca wygodne sterowanie za pomocą klawiatury;
 5. zbyt szybki przeskok do ostatniej walki;
 6. momentami denerwujący system autozapisu.

Tej gry miało nie być. Nawet najwierniejsi fani zdążyli już opłakać serię Darksiders, łączącą slasherową walkę z cechami pozycji action adventure i przesiąkniętą elementami charakterystycznymi dla gatunku RPG. Druga część, mimo że naprawdę dobra, sprzedała się poniżej oczekiwań i nie zwróciła kosztów produkcji. Wydawca, THQ, zbankrutował. Zostalibyśmy z niczym, gdyby do akcji nie wkroczyło Nordic Games, które wykupiło prawa do kilku marek upadłej firmy, w tym do cyklu o jeźdźcach Apokalipsy. Ale równie dobrze mógł on utkwić w zamrażarce na wieki wieków. Na szczęście powrócił.

Pierwsze zapowiedzi i zwiastuny Darksiders III nie napawały przesadnym optymizmem. Furia, bohaterka najnowszej odsłony serii poruszała się ociężale, walczyła bez wigoru, w dodatku miała twarz o dziwnie powiększonych oczach i generalnie słabo to wszystko wyglądało przed premierą. Jak herbata, zaparzona po raz trzeci z tej samej torebki. Zwłaszcza że poprzednie części przyzwyczaiły nas do spektakularnych – choć nie zawsze sensownych – widowiskowych starć i ogólnie wielkiej skali. W dodatku twórcy wycięli jazdę konną...

I wiecie co? Wszystkie obawy o ten tytuł okazały się bezpodstawne. Darksiders III jest piekielnie dobre. I choć tu i tam daje się zauważyć ograniczony budżet, pasja i zapał twórców sprawiły, że wady gry traktuje się jak nieistotne szczegóły. Na przekór wszystkiemu „trójka” pod pewnymi względami nawet przewyższa poprzednie odsłony cyklu. Furia podpatrzyła kilka drobnych sztuczek z serii Dark Souls i tym razem mamy do czynienia z naprawdę trudną pozycją. Zapnijcie pasy.

Recenzja gry Darksiders III – Apokalipsa wg Św. Marvela powraca w świetnym stylu - ilustracja #1
W grze zdarzają się naprawdę ładne widoczki.

Apokalipsa wg Świętego Marvela

Pierwsze Darksiders opowiadało o najbardziej zapalczywym, ale honorowym jeźdźcu – Wojnie. Został on wrobiony w przedwczesne wywołanie apokalipsy. Po setkach lat uwięzienia ruszył z krucjatą na zniszczoną Ziemię, by odnaleźć tego, kto go wrobił. Historia przedstawiona w drugiej odsłonie serii miała miejsce w tym samym czasie i pokazywała w akcji Śmierć, próbującego naprawić błąd przypisany bratu i wskrzesić ludzkość. Opowieść w „trójce” dzieje się przed uwolnieniem Wojny i dzięki zgrabnemu wprowadzeniu można grać bez znajomości poprzednich części.

Furia otrzymuje misję, by złapać Siedem Grzechów Głównych, które uciekły i pustoszą Ziemię. Uzbrojona w bicz rusza więc na łowy. Na papierze historia wyglądała jak zwykły pretekst, żeby dopakowana heroina mogła spuścić łomot kilku bossom. Tymczasem twórcy poszli pod prąd oczekiwaniom i dostarczyli całkiem zmyślny scenariusz. Ma on oczywiście słabsze momenty i bzdury godne poślednich komiksów superbohaterskich, ale zazwyczaj zaskakuje pomysłowością i nietypowym podejściem do ogranych schematów.

Recenzja gry Darksiders III – Apokalipsa wg Św. Marvela powraca w świetnym stylu - ilustracja #2
Co tym razem zmalował, Panie Władzo?

Pierwsze i największe zaskoczenie – ta fabuła jest o czymś. Tak, polujemy na Siedem Grzechów Głównych i każde spotkanie ostatecznie prowadzi do walki, ale diabeł tkwi w szczegółach. Nie od razu to dostrzegłem, przyznaję. Podszedłem do tej odsłony cyklu tak samo jak do wcześniejszych. Spodziewałem się przyjemnej historyjki. Ładnie napisanej, z ciekawymi bohaterami i poetyckimi ozdobnikami – jak chociażby zakończenie Darksiders II – ale generalnie o niczym.

W którymś momencie zauważyłem, że dialogi, jakie prowadzi Furia z towarzyszącą jej pomocnicą i spotykanymi postaciami NPC, nie są takie puste, że przyświeca im pewna myśl. To dość proste pytania zahaczające o rolę człowieka oraz o to, czym jest grzech i po co powstał, ale zostały ładnie i w przemyślany sposób sprzedane. Najczęściej wychodzi to podczas konfrontacji z którymś z bossów. Dwóch z nich sportretowano dość szczątkowo, ale reszta jest o wiele bardziej wyrazista. Wyposażono ich w całkiem dobre i klimatyczne przerywniki filmowe i nadano im porządne, czasem zaskakujące, charaktery. Z ich spotkań z Furią rzeczywiście coś wynika. Twórcy zdecydowali się bowiem na prosty zabieg, którego brakuje wielu slasherom, a który udanie przeprowadzony widziałem ostatnio w Castlevanii: Lords of Shadow.

Darksiders III zaczerpnęło pomysł na strukturę fabuły z mitów i opowieści inicjacyjnych. Wojna i Śmierć byli bohaterami bardziej ukształtowanymi, zdecydowanymi. Furia to z kolei postać dynamiczna, ewoluująca wraz z historią – już nie tylko poprzez zdobywane moce, ale właśnie na poziomie osobowości. Zaczyna jako silna i zadziorna, ale zaślepiona heroina, nieświadoma swego potencjału ani pewnych mechanizmów rządzących światem. Konfrontacje z kolejnymi Grzechami stanowią także próbę dla jej charakteru i przekonań. Bohaterka dojrzewa do pewnej roli w trakcie opowieści. Dzięki temu łatwo jest się zżyć z postacią uosabiającą koniec świata.

Recenzja gry Darksiders III – Apokalipsa wg Św. Marvela powraca w świetnym stylu - ilustracja #3
Komisja rewizyjna Apokalipsy.

NPC też są bardzo wyraziści, nawet jeśli pojawiają się na ekranie jedynie na chwilę – wielu na pewno zaskoczy, a weteranów ucieszy powrót demonicznego kupca Vulgrima z całym jego oślizgłym urokiem.

Żeby było ciekawiej, mamy pewien wpływ na wydźwięk zakończenia. Kiedy odblokujemy już wszystkie dostępne warianty mocy Furii, możemy kasować Grzechy w dowolnej kolejności, a gra stawia nas w obliczu dwóch czy trzech wyborów moralnych. Sprowadzają się one wprawdzie do prostego schematu „zabić lub oszczędzić”, ale dotyczą istotnych dla historii person i są dość nieoczywiste.

Recenzja gry Darksiders III – Apokalipsa wg Św. Marvela powraca w świetnym stylu - ilustracja #4
No i tu żarty się kończą.

Rzecz jasna to wciąż radosny, komiksowy armagedon na sterydach, jednak poprowadzony mądrzej, w bardziej angażujący sposób. Całość zaś kończy się cliffhangerem, ale takim, na który warto było czekać. I uspokajam – to tylko podbudowa dla następnych części, wątek Siedmiu Grzechów został w grze zgrabnie zamknięty. Nawet brak wierzchowca ma swoje uzasadnienie fabularne.

Recenzja gry Terminator: Resistance – Roboty ciosane z drewna mają swoją duszę!
Recenzja gry Terminator: Resistance – Roboty ciosane z drewna mają swoją duszę!

Recenzja gry

Nowy Terminator jest zaskakująco satysfakcjonujący. Nie chodzi jednak o przeciętny film Tima Millera, a świeżutką grę krakowskiego studia Teyon – dewelopera, który w branży gamingowej "zabłysnął" dzięki niechlubnemu Rambo: The Video Game.

Recenzja gry Star Wars Jedi Fallen Order – EA kontratakuje i robi to dobrze
Recenzja gry Star Wars Jedi Fallen Order – EA kontratakuje i robi to dobrze

Recenzja gry

Po niezłym zamieszaniu, jakie narobił świetny pierwszy odcinek serialu The Mandalorian, Star Wars Jedi: Fallen Order kontratakuje w świecie gier. To produkcja, która przynosi nową nadzieję, dla kolejnych gier w uniwersum Gwiezdnych wojen.

Gram w RDR2 na PC i – o rety – jaka to piękna katastrofa!
Gram w RDR2 na PC i – o rety – jaka to piękna katastrofa!

Recenzja gry

Rok czekania, miesiące spekulacji, wreszcie oficjalna zapowiedź Red Dead Redemption 2 na PC i kilka tygodni wielkiej ekscytacji. A potem wszystko zniweczone na premierę za sprawą Rockstar Games Launchera (i nie tylko). Ale katastrofę wciąż da się cofnąć.

Komentarze Czytelników (127)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
26.11.2018 17:29
24
odpowiedz
1 odpowiedź
Revellex
25
Centurion

Oho, mamy pierwszych którzy nawet minuty z grą nie spędzili a już wiedzą jaką gra powinna mieć ocenę i co jest warta :D

26.11.2018 17:59
A.l.e.X
😂
12
odpowiedz
15 odpowiedzi
A.l.e.X
127
Alekde

na 9 komentarzy 5 to kretyńskie ;) i co z tego że ktoś dał 9, a ktoś inny 4 ? ocenia recenzujący i to on według własnego uznania wystawia taką czy nie inną ocenę. Dodatkowo grając samemu możesz po skończeniu gry wystawić taką samą ocenę, wyższą lub niższą. Żyjemy w dziwnych czasach gdzie już nie tylko ci z IQ doniczki kupują towar bo ładna reklama w TV, ale ci sami także kupią grę bo na MC 80+, a w recenzji na portalu 8+. Ciekawe czy w życiu też wszyscy wybierają za was co jest dla was najlepsze ? Rośnie nam społeczeństwo bezpłciowych, bez własnej woli i inicjatywy ludzi, pracujących za łyżkę ryżu bo pracodawca też wybrał co jest dla nich najlepsze :)

Jak skończę to potwierdzę czy jest faktycznie na 8.5/10, a może nawet i wyżej.

Ghost2P - GoW to niezła gra na 9/10, ale nic w niej nie było czego nie można było spodziewać się po tej serii (aczkolwiek muszę tutaj być sprawiedliwy że gra obecnie stała się dość dobrą przygodówką z zagadkami w układzie huba). Krwawa jatka od początku do końca z fabułą prosta ale naprawdę angażującą i świetnie opowiedzianą. Oczywiście graficznie rewelacyjna, ze świetną grywalność, świetną polską wersją i w HDR wyrywającą z butów, tylko zauważ że ta gra to diament dla sony i gra z koszyka gier ekskluzywnych (superligi) które sprzedają dziesiątki zestawów bundle z Sony. Z drugiej strony masz D3 które powstało praktycznie rodząc się w bólach w zastępstwie i dlatego nietaktem jest porównywanie tych dwóch gier, aczkolwiek obie są naszpikowane zagadkami i podobnym układem przechodzenia map. Poza tym to że gra nie ma szans z taką oprawą, narracją, muzyką itc. jaką reprezentuje GoW nie znaczy że nie może być grą przy które można będzie się świetnie bawić :)

Musiałem edytować bo doszło więcej "ciekawych" komentarzy ;)

post wyedytowany przez A.l.e.X 2018-12-01 00:27:19
27.11.2018 18:24
Starcall
😒
5
odpowiedz
1 odpowiedź
Starcall
37
Generał
Image

Zawsze jak widzę durnowate komentarze fanbojstwa od sony to aż mi się ten mem przypomina...

26.11.2018 21:45
adam11$13
1
odpowiedz
adam11$13
75
Phantom Thief

Ale kto się nastawiał, że nowy Darksiders będzie konkurował z GoW-em? Może i ten sam gatunek, ale same gry różnią się diametralnie nawet jeśli chodzi o ich wspólny mianownik - czyli ogólną slasherowatość.

Spodziewałem się przyjemnej gry, a nie żadnego arcydzieła.

Żeby nie było - nowy GoW jest moją grą roku, ale nowe Darksidersy też z przyjemnością ukończę.

post wyedytowany przez Admina 2018-11-26 22:09:57
26.11.2018 22:07
Ghost2P
odpowiedz
17 odpowiedzi
Ghost2P
106
Legend

Drogi Yarpenie, cieszyłbym się gdybyśmy otrzymali kolejna dobra grę, ale tak nie jest
Przecież to jedna z najwyższych ocen dla tej gry. Polecam poczytać bardziej krytyczne recenzje
To tak jakby ktoś cieszył się z AC1 po recenzji w której dostal 10/10 :D

Do hejterow ;

Metro Exodus zaliczyło drastyczny downgrade graficzny, na początku bgrafika była faktycznie bardzo ładna ale z każdym materiałem jest niestety gorzej

Ktoś tam pisał, że jestem jakimś fanboyem Sony czy marketingowcem , tak na pewno byłem nim w 2014, kiedy wyszedł taki sobie infamous czy słaby killzone
Sony jest obecnie na fali (zawsze tak jest pod koniec generacji), tyle w temacie pc masterzy

Między Darksiders 2, a dowolnym gow jest przepaść, myślę że nie przez przypadek gow dostał bardzo dużo nominacji, chociażby za fabule która jest jedną z lepszych w grach, ale pewnie jakieś anonimowe hejterki znają się lepiej

I jeszcze pisanie o rzekomym bólu, przecież ten sredniaczek wyszedł na wszystkie platformy to raz, a dwa w jakości jest przepaść
GOW bedzie wspominany przez lata, a o Darksiders 3 ludzie zapomną za 3 miechy

post wyedytowany przez Ghost2P 2018-11-26 22:10:10
26.11.2018 22:08
odpowiedz
zanonimizowany1058903
49
Generał

Jak będzie na wyprzedaży z sensowna cena to pewnie kupie.

26.11.2018 22:58
marcing805
👍
1
odpowiedz
marcing805
133
PC MASTER RACE

Na polygamii też pozytywna recenzja. Tylko tam jest bez numerków i cyferek i niektórzy mogę się zgubić.

27.11.2018 07:29
odpowiedz
Xand3rd
10
Centurion

bardzo cieszy mnie ta pozytywna recenzja - mam nadzieję że będę się bawił równie dobrze jak przy drugiej i pierwszej części albo i lepiej :)

27.11.2018 08:21
Hydro2
odpowiedz
Hydro2
123
Legend

Dla mnie DS3 zapowiada się znacznie lepiej od GoW, co widziałem po pierwszej godzinie (wciaga), ale co kto lubi :)

27.11.2018 08:35
😜
odpowiedz
zanonimizowany307509
99
Legend

Dlatego nie powinno być oceny, a tylko wyłącznie plusy i minusy, oraz werdykt ostateczny w stylu "obowiązkowy, polecam, może być, nie polecam".

Wystarczy wystawić oceny, a już zawsze będą burzy na forum i trolle w akcji. Trololololololololololololololo!! ;D

post wyedytowany przez zanonimizowany307509 2018-11-27 08:36:05
27.11.2018 08:41
Matysiak G
odpowiedz
7 odpowiedzi
Matysiak G
135
bozon Higgsa

Liniowa gra akcji z zagadkami. Już za samo to należy się D3 minimum 6.

post wyedytowany przez Matysiak G 2018-11-27 09:18:26
27.11.2018 10:05
MANTISTIGER
odpowiedz
2 odpowiedzi
MANTISTIGER
26
Pretorianin

Tak jak przywidywałem co to za jeździec bez wierzchowca w minusach powinno się znaleźć.

27.11.2018 10:54
odpowiedz
1 odpowiedź
MAXeeR98
15
Chorąży
6.5

Wszędzie na grze wieszają psy. Jest średniakiem jak całą seria darksiders gdzie żadna odsłona nie zasługuje na ocene większą niż 7/10. Nie lubie recenzenta nie lubie recenzji nie lubie oceny nie przepadam za serią i nie polecam ogólnie tych recenzji na gry online. Serwis jest świetny ale recenzje w 70% to porażka.

27.11.2018 11:22
odpowiedz
1 odpowiedź
stach122
61
Generał

Po RDR2 ludziom sie w d*pach sie poprzewracało

27.11.2018 12:31
12dura
odpowiedz
12dura
44
Honk Honk

Kalm dałn ewriłan
Poczekajcie na wiążącą opinię, czyli moją. Pod koniec tygodnia powinna być.

27.11.2018 12:43
odpowiedz
4 odpowiedzi
futureman16
38
Senator

Za trudna nie mam cierpliwości i czasu na tego typu gry. Nie kupuje ewentualnie kiedyś wersję PC plus wspomagacz.

27.11.2018 15:46
1
odpowiedz
Phreak
10
Legionista

A mnie się nowy God of War zupełnie nie podobał. Za to Darksiders skonsumuje z przyjemnością, wystarczy aby była chociaż trochę podobna do poprzednich części od których się oderwać nie mogłem.

27.11.2018 17:02
Szatek iks de
1
odpowiedz
Szatek iks de
73
Konsul

Wysoko cenię sobie część drugą, poczekam aż połatają i na pewno się zaopatrzę. Jedna z tych gier, na które naprawdę czekałem. Jeśli chodzi o ten rozstrzał ocenowy w innych recenzjach, to szczerze mówiąc mnie to nie dziwi, jak widzę, że np. taki Fortnite potrafi osiągnąć "sukces" w naszej kochanej branży.

27.11.2018 17:28
wytrawny_troll
odpowiedz
wytrawny_troll
30
Ele man tar

No fajnie. Żeby ta gra chociaż w małym stopniu potrafiła mnie zainteresować. Staram się i nic. Recenzja tym bardziej mnie nie przekonała. Walka jak w Soulsach. Fajnie. W AC Origins też tak miało być. To porównanie zaczyna być słowem wytrychem w recenzjach. Żeby udowodnić, że gra nie jest za łatwa i na pewno ciekawa. Akurat :-( Poczekam z pół roku. Jak będzie posucha to się ogra.

27.11.2018 18:06
MANTISTIGER
😜
odpowiedz
MANTISTIGER
26
Pretorianin

@
Palles osoba która recenzowała tę grę pisze ,,Nawet brak wierzchowca ma swoje uzasadnienie fabularne'' Podałeś linka do trailera na którym jest wierzchowiec.W grze go niestety nie ujrzymy.

post wyedytowany przez MANTISTIGER 2018-11-27 18:21:54
27.11.2018 18:24
Starcall
😒
5
odpowiedz
1 odpowiedź
Starcall
37
Generał
Image

Zawsze jak widzę durnowate komentarze fanbojstwa od sony to aż mi się ten mem przypomina...

27.11.2018 21:46
😒
odpowiedz
szaki666
67
Pretorianin

Pytanie dla info. - można włączyć English dubl, i PL napisy, czy lipa?

27.11.2018 23:46
odpowiedz
4 odpowiedzi
tomkot00
2
Junior

Recenzent grał w tę grę na klawiaturze? Panowie, no bez jaj, może za rok zróbcie recenzję nowej Fify lub PES'a grając na klawiaturze. A może jakieś wyścigi zrecenzować grając na klawiaturze. Przecież to oczywiste, że w taką grę granie na klawiaturze będzie utrudnieniem.

Pierwsza część miała fantastyczne walki z Bossami, nie było ich wielu, ale każda była rozbudowana i wymagająca, a pojedynkiem z Wielkim Czerwiem pamiętam do dziś.

Druga część postawiła na większy rozwój elementów RPG, bossów było więcej, ale ilość nie była proporcjonalna do jakości.

Super jest to, że 3 część poszła w swoją stronę. W tę stronę od której odwróciło się GoW3.
Gra jest długa, jest trudna, jest wciągająca i satysfakcjonująca. Mocny kandydat do 10 najlepszych gier 2018 roku.

28.11.2018 12:31
raziel88ck
odpowiedz
6 odpowiedzi
raziel88ck
143
Reaver is the Key!

Przeczytałem recenzję oraz komentarze. Obejrzałem filmiki na youtube, ale niestety nie grałem. Z tego, co wyczytałem i zauważyłem to faktycznie walki prezentują się widowiskowo i dynamicznie. Wyższy poziom trudności prawdopodobnie jest względem poprzedników.

Jednak nie wierzę, że trójka może być lepsza od poprzednich odsłon, skoro jest ograniczona budżetem i została wycięta jazda konna. Sądzę, że gdyby THQ istniał i wydał ten tytuł poprzez produkcję Vigil to trójka byłaby prawdopodobnie lepsza, niż jest.

Z moich spostrzeżeń mogę jedynie dodać tyle, że twórcy zachowali ducha starych odsłon. To widać na pierwszy rzut oka. I to mnie cieszy. Być może trzyma odpowiedni dla serii poziom, który summa summarum nie był zbyt wygórowany. Aczkolwiek brak destrukcji otoczenia czy brak wierzchowca byłyby dla mnie całkiem sporym minusem.

Poczekam, aż stanieje i gdy upewnię się czy Darksiders III zechciałby płynnie działać na moim komputerze. Graficznie rewelacji nie ma. Wiedźmin 3: Dziki gon chodzi bardzo dobrze na wysokich detalach. Z kolei Mafia III zacinała już przy napisach początkowych i menu...

28.11.2018 18:16
BigBadSnake
odpowiedz
BigBadSnake
17
Legionista
8.5

Dobra. Chciałbym poodpowiadać na wiele z zamieszczonych tu komentarzy, zwłaszcza, że wiele z nich to sympatyczne i merytoryczne wypowiedzi, ale niestety, czas goni, a łapów... premie od wydawców same się nie przepuszczą.

Dzięki za wszystkie pozytywne - i rozumiejące czym jest gra oraz o czym piszę w recenzji - komentarze.
Tak, DSIII jest budżetowe, zaznaczyłem to w tekście, ale nie przeszkadza to w byciu naprawdę angażującą i fajną zabawą. I choć brakuje paru mechanik z DS 1 i 2, to pod innymi względami jest krokiem naprzód i została sprytniej zaprojektowana na poziomie lokacji, eksploracji, zagadek - czy fabuły. Pisałem o tym w tekście. Dlatego, mimo że w obliczu giga-hitów sezonu wygląda odrobinę niepozornie, uważam że zasługuje na swoją ocenę.

To jest inna kategoria wagowa niż God of War. GoW jest wielkie i robi wrażenie, ale to nie znaczy, że obok nie mogą powstać inne świetne gry o trochę mniejszej skali. Obecność GoW w niczym im nie ujmuje. To tak, jakby ucinać punkciki takim dziełom jak Bastion, bo Diablo czy inny HnS coś-tam coś-tam (wiem, co myślicie o Diablo, to tylko przykład ;P ). Bardzo niesprawiedliwe podejście. Nie widzę sensu, by tylko tytuły AAA zgarniały najwyższe noty. To niesprawiedliwe.

I tak, gram na klawiaturze w gry, czerpię z tego przyjemność. Także w tym wypadku. Poprzednie części przeszedłem podobnie. Może jestem masochistą, a może tak mi wygodniej zazwyczaj. Nie mówcie innym, jak mają grać :)

Swoją drogą, niby taki "przeciętniak", a jakie emocje wzbudza ;>

28.11.2018 18:30
12dura
odpowiedz
12dura
44
Honk Honk

Czy ta gra wszystkie combosy ma odblokowane od początku? Ulepszyłem już biczyk 2 razy i nie dało mi nic nowego.
Kurde gdyby nie to, że kombosy w porównaniu z tymi z dwójki (gdzie combo kończyło się pięknym żniwiarzem z kosą) są słabe jak pierd komara to grałoby się całkiem spoko, brakuje furii pierdzielnięcia. Konia też jej brakuje i dobrej havoc formy bo ta jest debilna.
Gra nie jest zła, całkiem spoko się grało pierwsze pare godzin, no ale wymienione rzeczy bolą bardzo.

post wyedytowany przez 12dura 2018-11-28 18:30:28
28.11.2018 19:05
odpowiedz
Raykkaiz
29
Centurion
Image

O tutaj, macie swoje dodatkowe umiejętności defensywne:

28.11.2018 23:13
😈
odpowiedz
zanonimizowany385918
88
Konsul
7.0

nie no gierka spoko, już sie pobrała dzisiaj grałem troche, całkiem spoko, jak bedzie fajna to kupie :)

29.11.2018 02:09
😒
1
odpowiedz
11 odpowiedzi
PePe PL
116
Konsul

Rozbieżność ocen w recenzjach może być efektem różnic między platformami. Z tego co czytałem chociażby na konkurencyjnym PPE wersja na PS4 chodzi mega słabo (30fps z ciągłymi dropami i nierówny frame pacing) co biorąc pod uwagę gatunek jak i relatywnie prostą grafikę jest raczej szokujące i może mocno wpływać na przyjemność z grania. Przy takim poziomie grafiki gra powinna śmigać w 60fps na zwykłej PS4. Tymczasem mamy 20fps. Ja na pewno odpuszczę ten tytuł. Za dużo lepszych gier jest do ogrania.

29.11.2018 10:28
odpowiedz
igieł
6
Junior

This is no place for a horse.

30.11.2018 12:33
odpowiedz
1 odpowiedź
PLATO
46
Centurion
4.0

gdyby nie to ze walke hcieli upodobnic do darksoulsow byla by to swietna gra
no i checkpointy zazadko

01.12.2018 00:01
Hydro2
odpowiedz
2 odpowiedzi
Hydro2
123
Legend

Wybacz Alex, ale Shadow of TR zdecydowanie bije jakością hdra jak i samej grafiki wzgledem gow.

01.12.2018 17:53
odpowiedz
1 odpowiedź
alexiel19
43
Centurion
9.0

Gra daje znacznie więcej radości z grania,niż RDR 2...Polecam grę jak i serię

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze