Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Wiedźmin 3: Dziki Gon Recenzja gry

Recenzja gry 23 maja 2015, 16:00

autor: DM

Strzelam i jeżdżę – wirtualnie i w realu. Później o tym piszę – krytycznie lub z zachwytem.

Recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC – Geralt rozwija skrzydła na pececie

Wiedźmin 2 był grą od początku szykowaną z myślą o komputerach PC. W przypadku Wiedźmina 3 twórcy przyznają, że multiplatformowość zmusiła ich do kompromisów, nie oznacza to jednak, że Dziki Gon na PC jest portem przygotowanym na kolanie. Przeciwnie.

Recenzja powstała na bazie wersji PC.

Podobnie jak w przypadku innych recenzji tej samej gry na różne platformy, w tym tekście skupiamy się głównie na aspektach technicznych. Wszystkie kwestie związane z samą zawartością Wiedźmina 3 zostały poruszone w recenzji edycji na PS4, która bazowała na wersji 1.0. Test dotyczący wersji PC powstał po instalacji patcha 1.02 oraz późniejszego 1.03.

PLUSY:
 • wszystkie zalety wymienione w recenzji gry na PS4;
 • wyraźnie krótsze czasy ładowania i większa płynność niż na konsolach;
 • oprawa graficzna;
 • całkiem niezła optymalizacja;
 • krajobrazy wyglądają ładnie nawet w niskich/średnich ustawieniach;
 • duże możliwości poprawienia grafiki przez edycję pliku konfiguracyjnego i dodatkowe programy.
MINUSY:
 • sporadyczne glicze i błędy;
 • chwilowe zacinanie się na niektórych konfiguracjach;
 • kłopoty z instalacją gry z płyt DVD.

Twórcom Wiedźmina 3 prawie udało się stworzyć RPG wszech czasów. Choć ciężko przymknąć oko na występujące na każdej platformie problemy techniczne, to na ten moment nietrudno wskazać lidera, który oferuje najlepszą i najpłynniejszą rozgrywkę. Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC to wspaniała, piękna gra – z kilkoma małymi niedociągnięciami w kodzie, które na pewno nie przysłaniają rewelacyjnej całości.

Istotną zaletą wersji PC jest wyświetlanie obrazu w 60 klatkach na sekundę (i więcej), jak również swoboda konfiguracji opcji graficznych, które pozwalają dostosować efekty do możliwości zarówno słabszych, jak i tych najmocniejszych komputerów – tu suwaki oferują poziom uber. Jak to wygląda w praktyce?

Jest pięknie i całkiem płynnie...

Grę testowałem na konfiguracji podobnej do rekomendowanej:

 • procesor Intel Core i5-4690 3.5 GHz;
 • karta graficzna Nvidia GeForce GTX 970 4 GB;
 • 8 GB RAM;
 • testowane na dyskach HDD 7200rpm i SSD;
 • Windows 7;
 • rozdzielczość 1920x1080 60 Hz.

Taki zestaw wystarczył do uzyskania praktycznie stałych 60 klatek, z opcjami rozdzielonymi pomiędzy ustawienia wysokie (tekstury, zasięg roślinności, cienie i gęstość trawy) i uber, z wyłączonym efektem nVidia Hair. Podbicie tekstur do najwyższych ustawień dawało mniej więcej stałą wartość 50 klatek (wizualnie różnice są jednak minimalne), po podwyższeniu pozostałych opcji Fraps pokazywał średnio 40–45 klatek. Wartości te utrzymują się nawet w bardziej wymagających lokacjach, choć trzeba zaznaczyć, że w szczególnych, mocno złożonych sceneriach w mieście Novigrad płynność potrafiła spadać okazjonalnie z 55 do około 40 fps. Nie odebrałem tego jednak jako wielką niedogodność czy przeszkodę w rozgrywce – efekt jest zbyt krótkotrwały i dotyczy małej liczby miejsc. Podobne odczucia miałem, grając na PlayStation 4 z łatką 1.02. Widać oczywiście, że nie jest to 60 klatek, a 30 ze sporadycznymi spadkami – ale nie były to w żadnym stopniu przypadki denerwującego czy przeszkadzającego w rozgrywce klatkowania. Zauważalne chrupnięcia na PS4 widać za to nadal w przerywnikach na silniku gry. Problem występował okazjonalne na PC, ale rozwiązano go w łatce 1.03, która w momencie publikacji tekstu nie była jeszcze dostępna na konsolach.

Porównanie jakości grafiki wypada na korzyść wersji pecetowej – w edycji konsolowej tekstury plasują się mniej więcej na poziomie ustawień wysokich. Oczywiście Wiedźmin 3 na PS4 też może się podobać, choć nie da się zaprzeczyć, że w ustawienia ultra na PC prezentuje się lepiej i ostrzej, a pozytywny efekt potęguje płynność rozgrywki.

Recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC – Geralt rozwija skrzydła na pececie - ilustracja #2
Dynamicznie zmieniające się chmury zawstydzają Drive Club i Project CARS razem wzięte!

Największym pożeraczem zasobów na pecetach są efekty realistycznych włosów i zasięg generowania roślinności. Różnica pomiędzy ustawieniami niskimi a ultra oraz włączonym i wyłączonym efektem w tych dwóch przypadkach potrafi wynosić nawet 10–15 klatek. Z licznych komentarzy wynika jednak, że Wiedźmin 3 został całkiem nieźle zoptymalizowany i pozwala na płynną rozgrywkę również na słabszych kartach graficznych, a trzeba zaznaczyć, iż gra wygląda ładnie i nawet przy ustawieniach niskich/średnich nie odnosi się wrażenia, że zamiast gęstego lasu czy łąki mamy pustynię. Pewne różnice zauważymy w efektach oświetlenia, największe – w wygładzaniu i rozdzielczości tekstur, ale głównie podczas przypatrywania się im z bliska.

Wersja PC to również swobodny dostęp do plików konfiguracyjnych – to, czego nie ma w opcjach graficznych gry, znajdziemy w pliku user.settings, a tam posiadacze szczególnie mocnego sprzętu mogą dokonać edycji sporej ilości ustawień, wyciskając z już świetnie wyglądającego Wiedźmina 3 jeszcze więcej. Dodatkowo programy zewnętrzne, jak SweetFX, pozwolą np. na zmianę tonacji kolorystki, która domyślnie jest chyba trochę zbyt mocno nasycona.

Recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC – Geralt rozwija skrzydła na pececie - ilustracja #3
Różnice w szczegółowości tekstur.
Oceny redaktorów, ekspertów oraz czytelników VIP ?

Zmroku Ekspert 8 lutego 2017

(PS4) Wersja na Playstation 4 po prawdzie miała trudną historię, ale po wszystkich patchach, dodatkach i zmianach jest to gra, która powinna zagościć w czytnikach wszystkich fanów erpegów. Włosy nie ruszają się jak na wersji PC, ale kto by tam przejmował się fryzurą, kiedy szarżuje na Ciebie porządnie wpieniony bies? Gra zabrała mi dziesiątki wieczorów, które mogłem poświęcić na zarabianie milionów. Milionów nie mam, ale satysfakcję z przejścia tej gry owszem. Było warto.

9.0

Draugnimir Ekspert 23 marca 2016

(PC) Na mało którą grę nakląłem się tyle, co na Wiedźmina 3. Miałem wobec niego gigantyczne oczekiwania, więc przeżywałem każdą niedoróbkę – a trochę ich ten Dziki Gon miał, i to wszędzie, od fabuły po mechanikę. Jednak ile tych mankamentów by nie było, nie zmieniają one faktu, że CD Projekt RED opracował wspaniałą grę – strasznie klimatyczną, okropnie miodną, nieprzyzwoicie wielką, a do tego piękną, inteligentną i dogłębnie polską. Nasza branża growa nie mogła zrodzić lepszego towaru eksportowego! „RED-om” udały się również dodatki, choć Serca z kamienia stawiam znacznie wyżej niż Krew i wino.

9.0

Materdea Ekspert 17 października 2015

(XONE) Wiedźmin 3: Dziki Gon to niesamowita, wielogodzinna przygoda, która została stworzona przez polskie studio CD Projekt RED - tytuł niewątpliwie stanowi najważniejsze dzieło w rodzimym przemyśle gier wideo!

10

sekret_mnicha Ekspert 28 września 2015

(PC) Zamknięcie trylogii o Geralcie okazało się być wyśmienitą produkcją. Wspaniałą, pełną rozmachu przygodą z kilkoma niewielkimi potknięciami, które nie były w stanie przesłonić ogółu pozytywnych emocji towarzyszących zabawie.

9.5

Meehovv Ekspert 4 czerwca 2015

(PC) Na Wiedźmina 3 kazano nam czekać całe 4 lata, dwukrotnie przesuwając jego premierę. Oczekiwania graczy rosły wraz z każdym opublikowanym materiałem czy zapowiedzią, a my, Polacy, dodatkowo liczyliśmy na polską superprodukcję pełną gębą. Przyszedł nareszcie czas na rozliczenie RED-ów z ich obietnic i przekonanie się, czy polska myśl designerska może podbić globalny rynek wirtualnej rozrywki.

9.0
Recenzja gry Wiedźmin 3 na Nintendo Switch – Brzydki? Tak. Grywalny? Jak cholera!
Recenzja gry Wiedźmin 3 na Nintendo Switch – Brzydki? Tak. Grywalny? Jak cholera!

Recenzja gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon na Nintendo Switch to brzydkie kaczątko. CDPR zawiera tu z nami kompromis – my zaakceptujemy nieszczególnie urodziwy wygląd gry, a oni dostarczą nam najlepszego RPG-a na przenośną konsolkę. Warto się zgodzić.

Recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PS4 – genialny RPG, który potrzebuje dopracowania
Recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PS4 – genialny RPG, który potrzebuje dopracowania

Recenzja gry

Po przetestowaniu Wiedźmina 3 w wersji na PS4 możemy stwierdzić jedno – CD Projekt RED sprostał zadaniu i stworzył jedną z najlepszych gier RPG ostatnich lat. Niestety rysą na diamencie jest strona techniczna, która negatywnie wpływa na odbiór całości.

Recenzja gry Stygian: Reign of the Old Ones – LoveCraft nie chce umrzeć
Recenzja gry Stygian: Reign of the Old Ones – LoveCraft nie chce umrzeć

Recenzja gry

Stygian: Reign of the Old Ones to jedna z tych gier, które pokochasz i znienawidzisz jednocześnie – musisz tylko lubić gęsty klimat mitologii Lovecrafta i, podobnie jak ja, natrafić na poważne błędy, przez które zwątpisz w możliwość ukończenia historii.

Komentarze Czytelników (160)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
26.05.2015 02:23
odpowiedz
jaalboja
35
Generał

Mnie jeszcze ciekawi jak odbieraja grę innojezyczne nacje, które nie dostaja tych polskich smaczków.

Biedacy.

26.05.2015 12:28
odpowiedz
pgrom
18
Legionista
10

Muszę przyznać że na PC w konfiguracji uber gra wygląda po prostu pięknie, mimo że nie jestem maniakiem mega super hiper grafiki to ogromna paleta kolorów, światło, mimika twarzy są genialne, zdecydowanie lepiej niż w DA Inkwizycja. Po kilkunastu godzinach gry nie stwierdziłem na razie większych błedów.

26.05.2015 16:05
odpowiedz
sfoqs
17
Legionista
Wideo

Zapraszam na mój kanał. Mam 26 lat także jest bez dziecinady i pajacowania. Obecnie jest tam głownie Wiedźmin, ale też H1Z1, Gra o Tron, będzie HOTS, będzie na pewno dużo więcej gier. Niedługo będzie też Twitch. Niżej playlista z Wiedźmina – minimum 27 filmów, 60fps, ustawienia uber.
https://www.youtube.com/watch?v=Gwrl84hdBMM&list=PLfAwI4MUpEbJOgpd515Tzj7JnCCQzsUZ5

27.05.2015 07:55
Planetar
odpowiedz
Planetar
52
Pretorianin
10

Na całym świecie ludzie się zachwycają W3 - piszą o nim i mówią rewelacyjnie dając najwyższe noty. Tylko u nas jakaś taka maniera do wybrzydzania. Skąd to się bierze? Sporadyczne bugi to tylko tyle z minusów udało się wam znaleźć? Brawo. Może poszukajcie jeszcze żeby usprawiedliwić tamto 8.5 przez tamtego barana, który zwiał przed linczem do Norwegii xD

27.05.2015 08:11
odpowiedz
kolofduty
12
Legionista
10

spoiler start

wspaniała gra

spoiler stop

27.05.2015 20:29
odpowiedz
Grzesiuniuniuniu
1
Junior

Moim zdanie gra jest świetna. Genialny klimat i odwzorowanie bohaterów z książki. Gra stawia nas ciągle przed wyborami, nawet w misjach pobocznych i człowiek tylko zastanawia się czy słusznie postąpił, podejmując taką decyzję. Gra ogólnie bardzo mnie poruszyła, wszystkie te przygody które przeżywał Geralt wywarły nieziemskie uczucia. Grę ukończyłem i na Gogu mam 67 godzin. Zamierzam teraz poczekać na wszystkie DLC i zagrać ponownie, starając się o 100 % ( w pierwszej rozgrywce nie robiłem nic związanego z gwintem) i tym razem inaczej pociągnę kwestie romansów Geralta ^^. Jak dla mnie 10/10

27.05.2015 23:02
odpowiedz
Rick24
105
Generał

Teraz prawie każdy wystawia tutaj 10/10 a jak redakcja za kilka lat zorganizuje plebiscyt na grę dekady czy coś w tym stylu i Wiedźmin 3 wygra to znowu będzie płacz, że gra owszem bardzo dobra, ale na pewno nie na 1 czy nawet 5 miejsce. Już to niedawno tutaj przerabialiśmy z Wiedźminem 2.
Poza tym inne gry wychodzące na różne platformy w tym samym czasie jakoś nie mają tego przywileju żeby recenzowano je 2 razy i - tak ja ma to miejsce w tym przypadku - dawano tym samym szansę na poprawę oceny.

28.05.2015 08:09
odpowiedz
djmaciek
121
Pretorianin

Moszna dobrze zrecenzować Wiedźmina 3? Moszna... taki żarcik sytuacyjny xd

29.05.2015 20:59
odpowiedz
szczurisimo
5
Junior

Te minusy w recenzji to chyba z kosmosu wzięliście. Jak dla mnie to instalacja wiedźmina - ze względu na brak kluczy drm to było tylko włożenie płytki i czekanie - tam nic nie trzeba było robić, jak ktoś ma problemy to albo nie ogarnia albo ma problem z komputerem. Co do ścinek to trudno, żeby ich nie było jak ktoś odpala ustawienia przewyższające możliwości jego komputera - to zaleta a nie wada, że na niektórych konfiguracjach tnie, bo świadczy o tym, że autorzy dali bardzo rozbudowane opcje graficzne. Co do błędów one się zdarzają w każdej grze (nawet tak hołubiony przez redakcje skyrim miał ich ogromną ilość). I naprawdę nie rozumiem, skoro nie potrafiliście nic sensownego grze zarzucić, dlaczego gra nie ma 10 (Skyrim ma w recenzji bardziej poważne zarzuty - choćby odnośnie fabuły, a i tak ma 10/10

01.06.2015 19:15
👍
odpowiedz
Pandzitsu
1
Junior

Zabawna sprawa- redakcja ocenia gre na 9,5. Skyrimowi daje 10/10. Dla porównania gamespot ocenia wiedzmina na 10/10, a swemu rodzimemu Skyrim daje 9... Cudze chwalicie, swego nie znacie, głupoty gadacie... ? Średnia ocena ponad 4000 graczy 9,6. To mówi samo za siebie.

04.06.2015 05:30
odpowiedz
RazorLive
7
Legionista
8.5

Saaaaaaaay what? Serio? Wbiłem sobie, by poczytać o zaletach gry na PC gdzie Wy tamczasem odsyłacie mnie na ps4? XD
Oczywiście, dla samego Wiedźmina - 8.5/10

04.06.2015 09:08
Irek22
odpowiedz
Irek22
102
Grzeczny już byłem

RazorLive [132]
Wy tamczasem odsyłacie mnie na ps4?

Hm, może dlatego, że treść w każdej wersji jest taka sama?...

04.06.2015 20:53
odpowiedz
Divives
16
Legionista
10

Słów mi brakuje. Właśnie skończyłem tą grę i nie pamiętam takich emocji. Gra pod każdym względem znakomita. Minus - rzeczywiście śliskie płytki, jak je kupiłem to mi ręce drżały i jedna sama się wysunęła z ręki do nośnika.
Może i wychodzę na fanboya ale jako wielki fan prozy Sapkowskiego jestem zauroczony tym co udało się naszym rodakom z tego zrobić. Fantastyczna fabuła pełna ciężkich i nieoczywistych wyborów, rozbrajające dialogi, świetnie wykreowane postaci, ogromny świat pełen niespodzianek i ukrytych skarbów, dobrze rozwinięty ekwipunek, zaskakujący loot (skończyłem grę na 35lvl a znalazłem schemat miecza na 47 i przeciwnika na 48), niezły rozwój postaci, bajeczna grafika, w miarę trudna walka na poziomie "droga ku zagładzie", ciekawa ścieżka dźwiękowa ( w końcu po 80h gry każda muza może się znudzić.
Jeśli już musiałbym wymienić minusy to w sumie kiepsko zrobiona woda (Geralt sporo czasu spędza w łódce) i drobnostki techniczne.

05.06.2015 23:27
odpowiedz
Wiatr1000
27
Chorąży
10

Testy??!!

Hahaahah!!

Ja mam
quada 2.4 GHZ
Geforce GTX 460 SE 1 GB
oraz 4 GB RAMU

Domyślne ustawienia grafi? Pół opcji niskie pół opcji średnie i chodził jak ta lala xD Jedynie wyłączyłem parę aplikacji pamięciożernych w tle by płynniej mi chodziła gra.

Taki Thief ma wszystko niskie a zcina mi się na niskich ustawieniach.. Nawet rozdzielczość wybrana mniejsza to samo. A pisane wymagania min. były mniejsze od Wieśka.

06.06.2015 11:08
Nolifer
odpowiedz
Nolifer
121
The Highest

Sprzęt nie spełnia mi nawet minimalnych wymagań, a gram na wysokich/ultra w 25 klatkach, czasami spadnie w Novigradzie do 20, ale to kompletnie nie przeszkadza, jeżeli chodzi o gameplay. Rewelacyjna optymalizacja.

09.06.2015 08:45
odpowiedz
BurbonoPL
75
Konsul

Człowiek się martwił o to czy pójdzie, ja mam 6 letniego grata i texturki sobie na wysokie poustawiałem i ładnie śmigało :D
Swoją drogą, dajcie tej grze z rok, jak wrzucą DLC to będzie mocne 10/10

13.06.2015 16:00
odpowiedz
gruby157
4
Junior

Nic nie jest idealne, jak najbardziej rozumiem, ocene redakcji, czy nawet 9 od "eksperta", ale stosujmy jedną skalę dla wszystkich gier, jak to jest możliwe, że taka gra jak Skyrim, która jest dokładnie z tego samego gatunku, nawet otwartością świata przegrywająca z wiedźminem, posiadająca masę bugów i zdecydowanie mniej wciągający wątek, dostaje od was dwie 10 ? Strasznie nie podoba mi się takie zaniżanie oceny, zwłaszcza, jeżeli głosy graczy "czytelników" rozkładają się zupełnie inaczej...

14.06.2015 19:29
odpowiedz
1 odpowiedź
polakcebulak
0
Centurion

Wiedźmin to zwykły średniak na maksymalnie 8, ale po fali krytyki poprzedniej recenzji postanowili się ugiąć i dać tą 9. Szkoda.

22.06.2015 18:51
odpowiedz
Mariusz121
1
Junior

Wiedźmin to dobra gra! według mnie 9.5/10

29.06.2015 00:16
odpowiedz
Snake Solid
75
Pretorianin

japrd bugi itp czy wy myslicie ze ja podczas grania patrze na takie Duperele jak lewitujaca beczka? japrd no bez rzesay jaki ten swiat jest w koncu duzy

10.12.2015 20:20
odpowiedz
yeeehaaaw
7
Konsul
10

Skoro Skyrim dostał 10, to Wiedźmin zasługuje na jakieś 15/10

13.01.2016 07:12
odpowiedz
2 odpowiedzi
kAjtji
51
Konsul

Jak to jest że takie średniaki jak Skyrim dostają 10/10 a gry świetne jak Wiedźmin 9.5/10?

01.03.2016 14:32
paul181818
odpowiedz
2 odpowiedzi
paul181818
50
Generał

mam pytanie czy gra mi pójdzie

Karta GT 430 -1 GB
Intel Pentium CPU G840 - 2,80 GHz
4 ramu pamięci
windows 7 64 bity

zastanawiam sie wlasnie, bo call of duty black ops 3 poszedl mi na średnich/wysokich na 30-40 fps z momentami spadku

Chcialbym aby wiesiek poszedl przynajmniej na minimalnych na ok 25-30 fps miniumum xd

04.06.2016 03:44
odpowiedz
BalkanN
12
Legionista

Nie będę chwalił, bo chyba każdy kto choć trochę zainteresował się W3, wie że to bardzo dobra gra.
Skupię się więc na tych elementach, które mi się nie podobały.
Najbardziej chyba denerwował mnie fakt, że często opcje dialogowe, które gracz dostawał do wyboru, rozmijały się z tym co Geralt później powiedział. Dotyczyło to nieraz istotnych kwestii dla fabuły. Moim zdaniem te skrócone kwestie zostały źle napisane i nie oddawały dobrze charakteru wypowiedzi Geralta co jest wg mnie dużym minusem w grze tak nastawionej na fabułę.
Uwaga SPOILER

spoiler start

Przykładem może być tutaj kwestia "nie musisz być we wszystkim najlepsza" po wybraniu której okazywało się, że Geralt wraz z podopieczną zaczynają topić smutki w alkoholu. Takiego zachowania Geralta bym nie przewidział.

spoiler stop


O kwestiach technicznych nie będę się wypowiadał bo wiadomo, że żadna duża gra się nie obejdzie całkowicie bez błędów a poza tym na temat różnych problemów z W3 zostało już naprawdę dużo powiedziane.
Podsumowując - gra nie pozbawiona wad ale dla mnie na pewno gra roku i jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza w jakie grałem.

post wyedytowany przez BalkanN 2016-06-04 03:45:27
18.09.2016 01:30
KoxGamesPL
odpowiedz
KoxGamesPL
6
Chorąży
10

Nasz Polski Wiesiek :)
Ocena oczywista 10 !

03.10.2016 09:51
Irek22
odpowiedz
2 odpowiedzi
Irek22
102
Grzeczny już byłem
8.0

Świetna fabuła, rewelacyjne dialogi, znakomite postacie, wspaniały świat (czegoś takiego dotąd po prostu nie było!), fantastyczne zadania, widowiskowy system walki i dobry klimat.
Niestety mechanika ssie. I to ssie do tego stopnia, że według mnie Wiedźmin 3 jest najsłabszą grą z serii. Przy czym z wad wymienionych zarówno przez U.V. Impalera (w recenzji wersji PS4), jak i DM zgadzam się tylko z jedną wadą, którą wskazał U.V. Impaler, a mianowicie z beznadziejnie zrealizowanym i irytującym ograniczeniem świata. A poza mechaniką, swoją rolę w tej mojej "negatywnej" opinii odgrywa także muzyka.
I przyznam szczerze, że gdyby nie zalety wymienione w akapicie pierwszym, to - właśnie ze względu na szeroko pojętą mechanikę - nie ukończyłbym Wiedźmina 3 i rzuciłbym tę grę w cholerę.

Z kolei - w ramach bardzo zwięzłego podsumowania - cała seria gier Wiedźmin to moim zdaniem równia pochyła. Z tym że jest to równia pochyła startująca z najwyższego możliwego pułapu.

10.10.2016 13:23
odpowiedz
damianyk
84
Konsul

Świetna, wspaniała gra, ale 9,5 to trochę za dużo. Dałbym 8,5, no, może 9. Głównie przez subiektywnie taką sobie fabułę (wolę historie twardo osadzone na ziemi, więc historia spisku przeciw królowi z Wiedźmina 2 lepiej mi podeszła), wkurzającą Yennefer, trochę rozmyty wątek główny (ale tylko przez pierwszą połowę gry), zbyt dużo sprzętu i schematów (z reguły słabych sprzętów), atak klonów i kilka drobnych błędów.

Ale i tak gra genialna, klimat słowiański wręcz wylewa się z ekranu, w tle Christina Bogdanova potęguje ten efekt, zalety długo by wymieniać. W nic lepszego chyba już nie zagram.

29.01.2017 20:58
odpowiedz
2 odpowiedzi
zanonimizowany1211612
3
Pretorianin
10

Bethesdo, tak się robi dobrego RPG : )

17.02.2017 15:47
Bernard-Sl
odpowiedz
Bernard-Sl
1
Junior

Nie grałem w lepszą grę.

29.04.2018 20:45
odpowiedz
Danland
4
Junior

Ta gra jest po prostu idealna.
10/10

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze