Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 28 sierpnia 2008, 14:16

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

GC 2008 - Najlepsze obrazki

Pokłosia targów Games Convention ciąg dalszy. Tym razem prezentujemy najciekawsze screeny z gier, przedstawione na tegorocznej lipskiej imprezie.

Pokłosia targów Games Convention ciąg dalszy. Tym razem prezentujemy najciekawsze obrazki z gier, przedstawione na tegorocznej lipskiej imprezie. I podobnie jak to było w przypadku zwiastunów filmowych, poniższy wybór jest całkowicie subiektywny – zakwalifikowały się do niego obrazki, które zdaniem redakcji mają w sobie to coś, co przykuwa uwagę. Poniżej wybrane galerie – kolejność alfabetyczna.

Call of Duty: World at War (PC)

Zobacz galerię

Piąta odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin prezentuje się znakomicie na obrazkach. Kampania przeciwko wojskom cesarza Japonii ma wprowadzić do rozgrywki zupełnie nowy wymiar – fanatyczni żołnierze mogą czaić się za każdym krzakiem, z kolei ponowne wcielenie się w czerwonoarmistę może być ciekawym doświadczeniem.

Cryostasis: Sleep of Reason (PC)

Zobacz galerię

Zwiastun prezentujący tę grę nie załapał się do naszego poprzedniego zestawienia – niby budował napięcie, jednak brakowało mu tego czegoś, co mogłyby zaciekawić. Inaczej ma się rzecz ze obrazkami – już pierwszy (poniżej) może przyprawić o żywsze bicie serca, a kolejne wprowadzają atmosferę strachu i niepewności.

Damnation (360)

Zobacz galerię

Twórcy gry niestety nie pokazali swojej produkcji w akcji, jednak zaprezentowane obrazki powinny zrekompensować z nawiązką ten niedobór. Widać na nich obiecaną, solidną oprawę graficzną, jak również kilka typów przeciwników i interesujące egzemplarze broni z podręcznego arsenału bohatera.

Darksiders: Wrath of War (PS3)

Zobacz galerię

Kolejna gra, której nie było nam dane ujrzeć „na żywo” i kolejna prezentująca się wyśmienicie na obrazkach. Duże wrażenie robią szczególnie otoczenia, jak również wygląd naszego bohatera. Chociaż miecze większe od postaci to już lekka przesada.

Diablo III (PC)

Zobacz galerię

Sam tytuł gry wystarczy za opis. Z obowiązku należy jednak dodać, że nasza galeria wzbogaciła się o kilkanaście nowych obrazków prezentujących rozgrywkę w trzecią część kultowej serii Blizzarda. Oczywiście malkontenci wytkną zaraz, że jest za bardzo kolorowo, ale jak mogliście dowiedzieć się z wywiadu z przedstawicielem Blizzarda, firma uważa, że taki kierunek artystyczny jest jak najbardziej poprawny i nie zamierza nic w tej kwestii zmieniać.