Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Kompendia 26 maja 2020, 16:30

autor: Vergil

Wszystko o Assassin’s Creed Valhalla - data premiery, cena, wymagania sprzętowe

Niniejszy artykuł stanowi kompendium wiedzy na temat gry AC Valhalla studia Ubisoft, przeznaczonej na PC, PS4 i XO, ale też na PS5 i XSX. Tekst będzie uzupełniany o najważniejsze informacje i materiały.

AC Valhalla - wymagania sprzętowe i inne technikalia

Assassin’s Creed: Odyssey wykorzysta nowe możliwości Xboksa Series X oraz PlayStation 5. Na konsoli nowej generacji firmy Microsoft gra ma działać w „przynajmniej 30 klatkach na sekundę”. Ponadto posiadacze wersji na Xboksa One otrzymają za darmo egzemplarz na Xboksa Series X. Obecnie nie znamy wymagań sprzętowych pecetowej wersji omawianej pozycji.

Warto odnotować, że rolę dyrektora kreatywnego przy omawianym projekcie przez długo czas pełnił Ashraf Ismail, który wcześniej czuwał nad Assassin’s Creed IV: Black Flag i Assassin’s Creed: Origins. 24 czerwca zrezygnował on jednak ze swojej funkcji w atmosferze skandalu, o czym możecie przeczytać w naszej wiadomości. Scenarzystą gry jest natomiast Darby McDevitt (spod jego pióra wyszły scenariusze między innymi do Assassin’s Creed: Revelations i czwartej odsłony cyklu), z kolei pieczę nad muzyką towarzyszącą zabawie sprawują: Jesper Kyd i Sarah Schachner (doskonale znani fanom serii) oraz Einar Selvilk.

Za dużo słońca to tu nie ma, ale i tak jest... fajnie na tej wyprawie. - Wszystko o Assassin’s Creed Valhalla - data premiery, cena, wymagania sprzętowe - dokument - 2020-07-24
Za dużo słońca to tu nie ma, ale i tak jest... fajnie na tej wyprawie.
TWOIM ZDANIEM

Grasz jeszcze w Assassin's Creed Odyssey?

Tak
49,4%
Jeszcze nie zacząłem/am
37,1%
Nie, już skończyłem/am
13,6%
Zobacz inne ankiety
Assassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed: Valhalla