Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 14 lipca 2022, 16:16

Bannerlord Coop Mod. Najlepsze mody do Mount and Blade 2 Bannerlord

Mount and Blade nigdy nie byłby tak popularną grą, gdyby nie mody. Bannerlord idzie tą samą drogą i już teraz można znaleźć w sieci trochę ciekawych modów. Oto ich przegląd.

Bannerlord Coop Mod

Jeśli mówimy o najlepszych nadchodzących modach do Bannerlorda, wypada też wspomnieć o projekcie ekscytującym wielu fanów serii. Być może i u Was pojawiły się wypieki na twarzy po przeczytaniu mówiącej wszystko nazwy. Bannerlord Coop Mod ma umożliwić w pełni funkcjonalną, kooperacyjną zabawę w Calradii. Twórcy obiecują, że ich modyfikacja zapewni identyczne wrażenia co oryginalna produkcja – z tą różnicą, że mapę będzie przemierzać również drugi gracz. Tylko od nas będzie zależeć, czy chcemy współpracować ze znajomym i wspólnie podbijać krainę, czy też stanąć przeciwko niemu i zawalczyć o tytuł najpotężniejszego władcy. Obawy budzi kwestia synchronizacji rozgrywki, ale autorzy zdają się poważnie podchodzić do tematu. Życzmy im powodzenia, bo Coop Mod może wynieść zabawę w Bannerlordzie na wyższy poziom.

BANNERLORD ONLINE

A jeżeli już teraz chcecie ujrzeć w Calradii innych graczy, a przy okazji nie przeszkadza Wam rozgrywka rodem z MMO (do 800 osób jednocześnie!), zainteresujcie się projektem Bannerlord Online. Znajduje się on w fazie wczesnego dostępu i boryka jeszcze z wieloma problemami technicznymi – mimo to można się tu dobrze bawić.

Radosław Wasik

TWOIM ZDANIEM

Czy korzystasz z modów do gier?

Tak, szczególnie kiedy odmieniają oblicze danej gry.
42,4%
Nie moduje swoich gier.
28,2%
Tak, o ile proces instalacji nie jest zbyt skomplikowany.
17,5%
Rzadko, miewam z nimi często problemy.
11,9%
Zobacz inne ankiety
Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord

10 świetnych modów do Mount & Blade – zanim Bannerlord odmieni serię
10 świetnych modów do Mount & Blade – zanim Bannerlord odmieni serię

Chociaż do premiery Mount & Blade II coraz bliżej, to jednak wciąż daleko. Gdy nachodzi więc ochota, by pograć w M&B, na ratunek przychodzą moderzy. Oto 10 ciekawych modyfikacji do gier z cyklu Mount & Blade, które powstały w ostatnich latach.

10 najlepszych modów do gier Mount & Blade - zanim doczekamy Mount & Blade II
10 najlepszych modów do gier Mount & Blade - zanim doczekamy Mount & Blade II

Premiery Mount & Blade II: Bannerlord ani widu, ani słychu, ale dzięki moderom poprzednie gry z serii wciąż oferują masę zabawy. Wybraliśmy dla was 10 najciekawszych modyfikacji do Mount & Blade oraz Mount & Blade: Warband.