Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 14 lipca 2022, 16:16

Najlepsze nadchodzące modyfikacje. Najlepsze mody do Mount and Blade 2 Bannerlord

Mount and Blade nigdy nie byłby tak popularną grą, gdyby nie mody. Bannerlord idzie tą samą drogą i już teraz można znaleźć w sieci trochę ciekawych modów. Oto ich przegląd.

Najlepsze nadchodzące modyfikacje

Opisane wcześniej mody to dopiero przedsmak tego, co dostaniemy w (miejmy nadzieję bliskiej) przyszłości. Wzorem pozostałych części serii Mount & Blade II: Bannerlord ma stać się świetną bazą do przygotowywania całkowitych konwersji. Zapowiadane modyfikacje przeniosą nas do innych uniwersów. Tolkienowskie Śródziemie, świat Wiedźmina czy Westeros z Gry o tron – to dopiero początek najlepszych nadchodzących modów.

Monsters’ from Men – poza Kontynentem

Twórczość Andrzeja Sapkowskiego również może doczekać się swojej moderskiej adaptacji. Co ciekawe, modyfikacja Monsters’ from Men przeniesie graczy nie na Kontynent znany z przygód Geralta, ale do całkowicie nowej krainy nazwanej Zohovar. Mamy tu jednak spotkać przedstawicieli Nilfgaardu czy Skellige. Twórcy obiecują rozbudowę profesji najemnika, a także znane wszystkim fanom gier z serii Wiedźmin tablice ze zleceniami na potwory i bandytów. W modzie ma też pojawić się kilka nowych ras i system magii.

Zostało jeszcze 41% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
TWOIM ZDANIEM

Czy korzystasz z modów do gier?

Tak, szczególnie kiedy odmieniają oblicze danej gry.
42,4%
Nie moduje swoich gier.
28,2%
Tak, o ile proces instalacji nie jest zbyt skomplikowany.
17,5%
Rzadko, miewam z nimi często problemy.
11,9%
Zobacz inne ankiety
Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord

10 świetnych modów do Mount & Blade – zanim Bannerlord odmieni serię
10 świetnych modów do Mount & Blade – zanim Bannerlord odmieni serię

Chociaż do premiery Mount & Blade II coraz bliżej, to jednak wciąż daleko. Gdy nachodzi więc ochota, by pograć w M&B, na ratunek przychodzą moderzy. Oto 10 ciekawych modyfikacji do gier z cyklu Mount & Blade, które powstały w ostatnich latach.

10 najlepszych modów do gier Mount & Blade - zanim doczekamy Mount & Blade II
10 najlepszych modów do gier Mount & Blade - zanim doczekamy Mount & Blade II

Premiery Mount & Blade II: Bannerlord ani widu, ani słychu, ale dzięki moderom poprzednie gry z serii wciąż oferują masę zabawy. Wybraliśmy dla was 10 najciekawszych modyfikacji do Mount & Blade oraz Mount & Blade: Warband.