Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 15 czerwca 2014, 14:00

autor: Pawlik

Nadużywający sarkazmu geek, miłośnik siłowni i rysownik komiksowych pasków.

Największe niespodzianki targów E3 2014 - przegląd nowozapowiedzianych gier

Obawialiśmy się, że tegoroczne E3 niczym nas nie zaskoczą, na szczęście pojawiło się sporo niespodzianek i nowych zapowiedzi. Zebraliśmy najciekawsze z nich w jednym miejscu.

E3 2014 za nami – chlip! – zatem warto podsumować najważniejsze niespodzianki, jakie ujawnili nam twórcy podczas targów w Los Angeles. To, że możemy liczyć na zupełnie nowe marki, było pewniakiem, jednak w dalszym ciągu, poza drobnymi przeciekami, nie mieliśmy zielonego pojęcia, na jakie tytuły przyjdzie nam czekać w przyszłym roku. Spodziewaliście się zupełnie nowej produkcji Inside od twórców mrocznej platformówki Limbo, która potrafiła dostarczyć więcej adrenaliny, niż nocny spacer po opuszczonej krypcie? A skoro już o kryptach mowa, już niebawem powróci do nas także nieustraszona Lara Croft, w zupełnie nowych, zapewne diabelnie niebezpiecznych przygodach! Ponadto postrzelamy do terrorystów w taktycznym Rainbow Six Siege, pospacerujemy po dnie morza w Abzu, pouciekamy przed maszkaronami w gotyckim Bloodborne i porywalizujemy z innymi szalonymi magami w pełnoprawnej kontynuacji prześmiewczej gry hack’n’slash, Magicka. Czekają na nas także zupełnie nowiutka marka od Platinum Games (ojców Metal Gear Rising: Revengeance) zwana Scalebound oraz magiczna platformówka Ori and the Blind Forest, której stylistyka powinna wydać się znajoma miłośnikom anime Hayao Miyazakiego.

Gdy do tego dodamy zestawienie najgorętszych tytułów, które opublikowaliśmy na moment przed targami to otrzymamy całkiem pokaźną listę gier do dodania do swojej listy życzeń.

TWOIM ZDANIEM

Która z nowozapowiedzianych gier na E3 2014 interesuje Cię najbardziej?

Rise of the Tomb Raider
44%
Tom Clancy’s: Rainbow Six Siege
22,3%
Bloodborne
10,9%
Inna gra.
8,9%
The Legend of Zelda na Wii U
4,1%
Magicka 2
3,9%
Inside
2,2%
Ori and the Blind Forest
1,9%
Scalebound
1%
Abzu
0,8%
Zobacz inne ankiety
Najważniejsze gry E3 2014  - ranking najgorętszych tytułów na moment przed targami
Najważniejsze gry E3 2014 - ranking najgorętszych tytułów na moment przed targami

Wiedźmin 3, Far Cry 4, Dragon Age: Inkwizycja, Batman: Arkham Knight. To tylko wybrane tytuły, które zobaczymy na targach E3 2014. Przygotujcie się na naprawdę intensywny tydzień.