Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 8 czerwca 2014, 14:00

autor: Damian "Pawlik" Pawlikowski

Najważniejsze gry E3 2014 - ranking najgorętszych tytułów na moment przed targami

Wiedźmin 3, Far Cry 4, Dragon Age: Inkwizycja, Batman: Arkham Knight. To tylko wybrane tytuły, które zobaczymy na targach E3 2014. Przygotujcie się na naprawdę intensywny tydzień.

Tegoroczne targi E3 zbliżają się wielkimi susami, a my pakujemy właśnie kanapki na drogę naszym nieustraszonym korespondentom, którzy wybierają się w długą drogę do Los Angeles – miasta aniołów i miłośników cyfrowej rozrywki. Niezależnie od tego, co wydarzy się na miejscu, z nami będziecie zawsze na bieżąco z ekscytującymi wydarzeniami, które przyniosą nam najbliższe dni. Być może nie doczekamy się w tym roku ani następcy Hitmana, ani kolejnej odsłony Need for Speed (film pełnometrażowy musi nam niestety wystarczyć), ale nie oznacza to wcale braku tytułów, spośród których wybraliśmy zestaw gorących hitów, których poza małymi wyjątkami do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć w akcji. Oczywiście najbardziej liczymy na niespodzianki i nowe zapowiedzi, mamy nadzieję, że tegoroczne E3 nas pod tym względem nie zawiodą – będziemy trzymać rękę na pulsie.

Poza poniższymi pewniakami, nie obędzie się zapewne bez uwielbianych przez nas niespodzianek. O ile nie spodziewamy się zapowiedzi Half-Life 3 ani Fallouta 4, to bardziej prawdopodobne wydają nam się zapowiedzi nowego Dishonored, God of War czy Mafii – przynajmniej tego typu plotki krążą po sieci od jakiegoś czasu. Pozostaje nam jedynie trzymanie kciuków i cierpliwe odliczanie do startu jakże oczekiwanego wydarzenia. Na następnej stronie prezentujemy minirozkład jazdy przed nadchodzącą imprezą.

TWOIM ZDANIEM

Jaka gra E3 2014 interesuje Cię najbardziej?

Wiedźmin 3: Dziki Gon
49,8%
Far Cry 4
8%
Dragon Age: Inkwizycja
6,2%
Assassin's Creed: Unity
6,1%
Interesują mnie inne produkcje.
4,1%
Tom Clancy's The Division
3,3%
Uncharted 4
3%
Mirror's Edge (Remake)
2,4%
Mortal Kombat X
2,1%
Star Wars: Battlefront
2,1%
Batman: Arkham Knight
2%
Śródziemie: Cień Mordoru
1,7%
Battlefield Hardline
1,6%
Niezapowiedziana gra EA w świecie Star Wars
1,3%
Call of Duty: Advanced Warfare
1,2%
Dying Light
1,1%
Obcy: Izolacja
0,9%
Lords of the Fallen
0,8%
Niezapowiedziany exclusive od Sony (God of War?)
0,6%
Niezapowiedziany projekt Ubisoftu
0,6%
Homefront: The Revolution
0,6%
Niezapowiedziany exclusive Microsoftu (Gears of War?)
0,5%
Zobacz inne ankiety
Największe niespodzianki targów E3 2014 - przegląd nowozapowiedzianych gier
Największe niespodzianki targów E3 2014 - przegląd nowozapowiedzianych gier

Obawialiśmy się, że tegoroczne E3 niczym nas nie zaskoczą, na szczęście pojawiło się sporo niespodzianek i nowych zapowiedzi. Zebraliśmy najciekawsze z nich w jednym miejscu.