Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

DC Unchained iOS

Multiplayerowa gra akcji, w której gracze wcielają się w superbohaterów i superłotrów ze świata DC Universe. Tytuł oferuje szereg trybów rozgrywki, opracowanych z myślą zarówno o współpracy, jak i o rywalizacji.

Akcji, DC Comics, kooperacja, multiplayer, PvE, PvP, superbohaterowie, zagraj za darmo.

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry DC Unchained | iOS

2018

Apple iOS
Okładka DC Unchained (iOS)
DC Unchained

DC Unchained jest multiplayerową grą akcji, za którą stoi południowokoreańska firma 4:33 Creative Lab. Produkcja powstała we współpracy z Warner Bros., z myślą o mobilnym systemie Apple iOS, gdzie jest dystrybuowana w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Fabuła

Akcja DC Unchained toczy się w świecie DC Universe wykreowanym przez firmę DC Comics na potrzeby komiksów, seriali animowanych i filmów – niemniej, produkcja nie jest z nimi bezpośrednio powiązana pod względem fabularnym i czerpie z całego ich dorobku. W trakcie zabawy mamy więc okazję odwiedzić takie miejsca, jak choćby miasta Gotham City i Metropolis oraz wcielić się zarówno w superbohaterów (wśród których prym wiodą Batman, Superman i Wonder Woman), jak i superłotrów (na czele z Jokerem, Lexem Luthorem i Harley Quinn).

Mechanika

Sednem rozgrywki w wydanym na platformie Apple iOS DC Unchained jest walka z hordami przeciwników kontrolowanych przez Sztuczną Inteligencję oraz starcia z innymi graczami. W trakcie zabawy formujemy trzyosobowe zespoły i bierzemy udział w dynamicznych pojedynkach, wykorzystując indywidualne umiejętności poszczególnych protagonistów. Autorzy oddali do naszej dyspozycji ponad trzydziestu herosów i złoczyńców, których prowadzimy do boju w ramach jednego z kilku dostępnych wariantów rozgrywki.

Tryby gry

DC Unchained oferuje szereg trybów gry – wśród nich bryluje Story Mode, gdzie poznajemy kolejne rozdziały historii opowiedzianej przez deweloperów. Oprócz tego na sprawdzenie czeka Time Attack (pozwalający na przechodzenie poszczególnych etapów na czas), Misje Specjalne, Defense (polegający na odpieraniu ataków następujących po sobie fal adwersarzy), a także warianty rozgrywki oparte na zasadach PvP.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika DC Unchained na platformie Apple iOS prezentuje się przyzwoicie – autorzy zdecydowali się na utrzymanie jej w kreskówkowej stylistyce, przywodzącej na myśl seriale animowane oraz komiksy, których akcja rozgrywa się w świecie DC Universe.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-3  

Oczekiwania czytelników: 8.0 / 10 na podstawie 21 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe DC Unchained

12+

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz