Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka Marvel Future Revolution (AND)
OkładkaMarvel Future Revolution (AND)

Marvel Future Revolution

Mobilne RPG akcji autorstwa koreańskiego studia Netmarble, osadzone w świecie komiksów Marvela. W Marvel Future Revolution wcielamy się w superbohaterów mających za zadanie powstrzymać kataklizm zagrażający całemu multiwersum.

RPG | TPP | zagraj za darmo | komiksy | superbohaterowie | kooperacja | Marvel Comics | RPG akcji | Find Your Next Game

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Marvel Future Revolution Premiera

25sie2021

AND iOS

producent: Netmarble wydawca: Netmarble Strona oficjalna

Gry podobne do Marvel Future Revolution

Marvel Future Fight

Dungeon Hunter 4

DC Unchained

Marvel Future Revolution to RPG akcji z otwartym światem autorstwa studia NetMarble, osadzonego w Korei Południowej. Tytuł jest darmową grą mobilną osadzoną w świecie znanym z komiksów Marvela.

Fabuła

Historia obraca się wokół superbohaterów Marvela i ich prób powstrzymania międzywymiarowej katastrofy zwanej Konwergencją. Na skutek niewyjaśnionych kosmicznych anomalii różne wymiary multiwersum zaczęły nakładać się na siebie. Ziemie z różnych wymiarów zaczęły zbliżać się do siebie, grożąc zderzeniem i anihilacją populacji obu planet. Bohaterom udało się tymczasowo powstrzymać katastrofę dzięki Visionowi, który poświęcił się, by zatrzymać planety w miejscu. Reszta bohaterów musi wykorzystać ów kupiony czas by odkryć przyczyny Konwergencji i przywrócić wymiary do normalności.

Mechanika

Future Revolution to RPG akcji czasu rzeczywistego w całości kontrolowane za pomocą ekranu dotykowego. Gracz dowodzi zespołem stworzonym z wybranych bohaterów Marvela. Każdy bohater posiada inne umiejętności, przykładowo: Star-Lord walczy na dystans za pomocą pistoletu, Czarna Wdowa preferuje walkę wręcz, natomiast Storm używa elektryczności by razić grupy wrogów. Kontrolując bohaterów, przemierzamy otwarty świat gry, wykonujemy misje i zadania oraz zbieramy materiały do ulepszania bohaterów.

Future Revolution jest darmową grą, zawiera jednak mikropłatności – w zamian za prawdziwe pieniądze możemy kupić skrzynki zawierające losowe ulepszenia. Gracz może wyposażać swoich bohaterów w dodające premie do statystyk unikalne kostiumy o różnym stopniu rzadkości. Każda część kostiumu należy do zestawu, a skompletowanie zestawu daje unikatowe bonusy. Nasze postacie możemy też wyposażać w karty zwiększające ich statystyki.

Tryby gry

Gra zawiera zarówno tryby kooperacyjne, jak i rywalizacyjne. Gracze mogą współpracować w raidach i walkach z bossami, albo stawać do bitew 4v4 lub 1v1.

Kwestie techniczne

Oprawa audiowizualne gry sprawia pozytywne wrażenie. Szczególnie mogą podobać się częste, reżyserowane cutscenki. Tytuł działa na silniku Unreal i jest w pełni udźwiękowiony w języku angielskim.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Marvel Future Revolution: 12+

AND
iOS