Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka DC Unchained (iOS)

DC Unchained

Przygotowana przez południowokoreańskie studio 4:33 Creative Lab mobilna gra akcji w modelu free-to-play, przeznaczona głównie do wieloosobowej rozgrywki PvE oraz PvP.

Akcji | zagraj za darmo | widok izometryczny | DC Comics | elementy RPG | superbohaterowie | kooperacja

Okładka DC Unchained (iOS)

data premiery gry:

29mar2018

AND iOS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

DC Unchained jest multiplayerową grą akcji, za którą stoi południowokoreańska firma 4:33 Creative Lab. Produkcja powstała we współpracy z Warner Bros., z myślą o mobilnym systemie AND i iOS, gdzie jest dystrybuowana w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Fabuła

Akcja DC Unchained toczy się w świecie DC Universe wykreowanym przez firmę DC Comics na potrzeby komiksów, seriali animowanych i filmów – niemniej, produkcja nie jest z nimi bezpośrednio powiązana pod względem fabularnym i czerpie z całego ich dorobku. W trakcie zabawy mamy więc okazję odwiedzić takie miejsca, jak choćby miasta Gotham City i Metropolis oraz wcielić się zarówno w superbohaterów (wśród których prym wiodą Batman, Superman i Wonder Woman), jak i superłotrów (na czele z Jokerem, Lexem Luthorem i Harley Quinn).

Mechanika

Sednem rozgrywki w wydanym na platformie AND i iOS DC Unchained jest walka z hordami przeciwników kontrolowanych przez Sztuczną Inteligencję oraz starcia z innymi graczami. W trakcie zabawy formujemy trzyosobowe zespoły i bierzemy udział w dynamicznych pojedynkach, wykorzystując indywidualne umiejętności poszczególnych protagonistów. Autorzy oddali do naszej dyspozycji ponad trzydziestu herosów i złoczyńców, których prowadzimy do boju w ramach jednego z kilku dostępnych wariantów rozgrywki.

Tryby gry

DC Unchained oferuje szereg trybów gry – wśród nich bryluje Story Mode, gdzie poznajemy kolejne rozdziały historii opowiedzianej przez deweloperów. Oprócz tego na sprawdzenie czeka Time Attack (pozwalający na przechodzenie poszczególnych etapów na czas), Misje Specjalne, Defense (polegający na odpieraniu ataków następujących po sobie fal adwersarzy), a także warianty rozgrywki oparte na zasadach PvP.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika DC Unchained na platformie AND i iOS prezentuje się przyzwoicie – autorzy zdecydowali się na utrzymanie jej w kreskówkowej stylistyce, przywodzącej na myśl seriale animowane oraz komiksy, których akcja rozgrywa się w świecie DC Universe.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-3  

Oczekiwania czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 39 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe DC Unchained

12+

Wymagania sprzętowe DC Unchained

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS