Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

RoboCraft Infinity PC

Udoskonalona wersja gry RoboCraft, za której opracowaniem stoją autorzy oryginału – studio Freejam. Sednem rozgrywki są multiplayerowe starcia z innymi graczami; bitwy toczymy, kontrolując specjalne pojazdy konstruowane przez nas w oparciu o ponad setkę modułów i komponentów.

Akcji, crafting, multiplayer.

RoboCraft Infinity - screen - 2018-04-04 - 370298RoboCraft Infinity - screen - 2018-04-04 - 370297RoboCraft Infinity - screen - 2018-04-04 - 370296RoboCraft Infinity - screen - 2018-04-04 - 370295

Freejam | producent

Freejam | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry RoboCraft Infinity | PC

Data premiery gry RoboCraft Infinity nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona

PC Windows
Okładka RoboCraft Infinity (PC)
RoboCraft Infinity

Robocraft Infinity to ulepszona wersja znanej komputerowej gry free-to-play RoboCraft. W odróżnieniu od niej, projekt w wersji na Windowsa 10 i Xboksa One jest płatny, ale korzysta z programu Xbox Play Anywhere (kup w cyfrowej dystrybucji jedną z wersji, a drugą otrzymasz gratis). Za tytuł odpowiadają autorzy oryginału – studio Freejam.

Mechanika

Robocraft Infinity to niecodzienna gra sieciowa, łącząca elementy takich produkcji jak chociażby Minecraft i World of Tanks. Naszym głównym zadaniem jest walczenie z innymi graczami specjalnymi pojazdami. Tych jednak nie wybieramy z puli dostępnych maszyn, a tworzymy je sami, łącząc w prostym edytorze przeszło sto modułów i komponentów. Taka liczba części pozwala na dowolne kombinowanie i eksperymentowanie, sprawiając, że każda machina jest unikalna. Stworzone maszyny przechowujemy w garażu, zmieniając je w razie potrzeby przed walką.

Gra przeznaczona jest zarówno dla samotnych wilków, jak i osób preferujących zabawę ze znajomymi. Możemy ich zapraszać do rozgrywki, a także tworzyć plutony, by walczyć z grupami innych graczy – dokładnie tak, jak w oryginalnej wersji.

Robocraft Infinity doczekało się kilku nowinek w porównaniu do darmowego Robocrafta. Deweloperzy zatroszczyli się m.in. o nową fizykę oraz system progresji. Ponadto wprowadzono osiągnięcia oraz usprawniono sterowanie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 9.5 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe RoboCraft Infinity

odpowiednia dla każdego wieku

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz