Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu iOS

Hearthstone: Mean Streets of Gadgetzan

Kolejny dodatek do popularnej karcianki free-to-play Hearthstone: Heroes of Warcraft. Tym razem studio Blizzard Entertainment postanowiło opowiedzieć o walce gangów w Gadżetonie, wprowadzając do rozgrywki nowe, trzyklasowe karty.

To jest dodatek do gry Hearthstone.

Logiczne, fantasy, zagraj za darmo, karciane, multiplayer, na 2 osoby.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Data premiery gry Hearthstone: Mean Streets of Gadgetzan | iOS

1grudnia2016

1grudnia2016

App Store

Apple iOS
Okładka Hearthstone: Mean Streets of Gadgetzan (iOS)
Hearthstone: Mean Streets of Gadgetzan

Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu to kolejne rozszerzenie do gry karcianej free-to-play Hearthstone: Heroes of Warcraft, przeznaczonej dla użytkowników platformy Apple iOS. Dodatek wprowadza do zabawy nowe karty, wykorzystywane w potyczkach z innymi graczami i komputerowymi przeciwnikami.

Fabuła

Historia zawarta w dodatku Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu opowiada o walkach gangów, które rozpanoszyły się w Gadżetonie. Ta niegdyś zwykła wioska w skutek szybko rozwijającego się handlu przemieniła się w tętniącą życiem metropolię. Tłum nadciągających ze wszech stron kupców i poszukiwaczy przygód, oprócz wielu korzyści, sprowadzi też sporo problemów związanych z bandziorami pragnącymi dorobić się na bogacącym się mieście. Po wielu bitwach rodzin przestępczych, na placu boju zostały tylko trzy najsilniejsze.

Mechanika

Rozgrywka w Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu na platformę Apple iOS różni się nieco od tego, co znajduje się w „podstawce” oraz w poprzednich DLC. Deweloperzy ze studia Blizzard Entertainment wprowadzili do zabawy nowe, trzyklasowe karty – mogą one być używane nie przez jedną, a przez trzy różne klasy. Ponadto pojawiły się trzy frakcje, w których znajduje się tyle samo klas bohaterów. W przypadku Posępnych Zbirów są to Łowca, Paladyn i Wojownik. Konfraternia podzielona jest na Magów, Kapłanów oraz Czarnoksiężników, a Nefrytowy Lotos reprezentują Druidzi, Łotry i Szamani.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Hearthstone: Mean Streets of Gadgetzan

Wymagania wiekowe Hearthstone: Mean Streets of Gadgetzan

12+

Premiera dodatku Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu
Premiera dodatku Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu

wiadomość2 grudnia 2016

Od wczoraj fani mogą wejść w Ciemne zaułki Gadżetonu, innymi słowy sprawdzić najnowszy dodatek do popularnej karcianki Hearthstone. Do ich dyspozycji oddano 132 nowe karty, zorientowane wokół trzech przestępczych frakcji.

Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu z datą premiery
Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu z datą premiery

wiadomość29 listopada 2016

Firma Blizzard Entertainment ujawniła datę premiery gry Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu, kolejnego dodatku do darmowej karcianki Hearthstone.

Ciemne zaułki Gadżetonu kolejnym dodatkiem do Hearthstone: Heroes of Warcraft
Ciemne zaułki Gadżetonu kolejnym dodatkiem do Hearthstone: Heroes of Warcraft

wiadomość4 listopada 2016

Firma Blizzard Entertainment ujawniła Ciemne zaułki Gadżetonu - kolejny dodatek do karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft. Tytuł wprowadzi m.in. karty trzyklasowe i ukaże się w grudniu bieżącego roku.

Gadgetzan nowym dodatkiem do Hearthstone: Heroes of Warcraft?
Gadgetzan nowym dodatkiem do Hearthstone: Heroes of Warcraft?

wiadomość25 października 2016

Firma Blizzard opublikowała pocztówkę z pozdrowieniami z fikcyjnego miasta goblinów Gadgetzan na oficjalnym kanale gry Hearthstone: Heroes of Warcraft. Wraz z zarejestrowaniem stosownej witryny może to świadczyć, że ósme rozszerzenie do karcianki w świecie Azeroth powróci do tematyki wybuchowej twórczości tej rasy.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz