Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Party Hard GO Android

Zrealizowana w stylu retro brutalna gra taktyczna z elementami skradanki. Wcielamy się w bohatera, który, mając serdecznie dość notorycznie zakłócających spokój sąsiadów, postanawia dostać się na ich kolejną imprezę i wymordować wszystkich jej uczestników.

Strategiczne, skradanki, taktyczne, 2D, indie.

Party Hard - screen - 2015-08-24 - 306306Party Hard - screen - 2015-08-24 - 306305Party Hard - screen - 2015-08-24 - 306304

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Party Hard GO | AND

10listopada2016

10listopada2016

Google Play

Android
Okładka Party Hard GO (AND)
Party Hard GO

Party Hard to brutalna gra taktyczna z elementami skradanki, w której gracze starają się wziąć krwawy odwet na zbyt głośno zachowujących się sąsiadach. Prototyp tytułu opracowany został przez niezależne ukraińskie studio PinoklGames na potrzeby konkursu Global Game Jam, po czym udostępniono go za darmo w przeglądarkach internetowych. Za sprawą wydawcy, firmy tinyBuild GAMES, powstała komercyjna wersja gry, która ukazała się m.in. na platformie Android.

Fabuła

Wcielamy się w człowieka, który, poirytowany notorycznymi imprezami i zakłócaniem ciszy nocnej przez swoich sąsiadów, postanawia uporać się z problemem w dość drastyczny sposób. Zamiast kolejny raz wzywać policję, protagonista zamierza dostać się na imprezę i wymordować wszystkich jej uczestników.

Mechanika

Akcja gry toczy się w generowanym proceduralnie wnętrzu domu naszych sąsiadów, gdzie jak co noc zabawa toczy się w najlepsze. Musimy zwabiać kolejnych gości w ustronne miejsca i pozbawiać ich życia za pomocą noża oraz rozmaitych pułapek, zmyślnie wykorzystujących elementy otoczenia. Jak na skradankę przystało, nie możemy jednak działać w sposób otwarty. Kluczem do sukcesu jest umiejętność wtopienia się w otoczenie i wykorzystywania okazji w taki sposób, aby możliwie jak najdłużej pozostać poza podejrzeniem policji oraz pozostałych gości.

Kwestie techniczne

Wydana na platformie Android gra Party Hard odznacza się mocno oldskulową oprawą graficzną, wykonaną w piksel-artowym stylu, oraz banalnie prostym modelem sterowania. Rozgrywce towarzyszy zaś typowa imprezowa muzyka z przełomu lat 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.9 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Party Hard GO

18+

Party Hard Go - skradanka o mordowaniu imprezowiczów doczekała się wersji mobilnej
Party Hard Go - skradanka o mordowaniu imprezowiczów doczekała się wersji mobilnej

wiadomość11 listopada 2016

W App Store i Google Play zadebiutowała konwersja Party Hard, czyli brutalnej gry taktycznej z elementami skradanki, w której gracze starają się wziąć krwawy odwet na zbyt głośno zachowujących się sąsiadach.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz