Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Party Hard - seria gier

Party Hard 2
Party Hard 2

Strategiczne 25 października 2018

Kontynuacja stworzonej przez studio PinoklGames brutalnej gry taktycznej z elementami skradanki. Akcja Party Hard 2 toczy się 10 lat po wydarzeniach z poprzedniczki, a podczas zabawy wcielamy się w nowego bohatera – sfrustrowanego pracownika korporacji.

PCPS4XONESwitch

Party Hard
Party Hard

Strategiczne 25 sierpnia 2015

Brutalna gra akcji w stylu retro, zrealizowana przez niezależne ukraińskie studio PinoklGames jako komercyjne rozwinięcie projektu stworzonego na konkurs Global Game Jam. W grze wcielamy się w człowieka, który wyraźnie poirytowany notorycznym zakłócaniem ciszy nocnej, zamierza wziąć krwawy odwet na swoich sąsiadach. Zamiast po raz kolejny wzywać policję, protagonista postanawia dostać się na jedną z nocnych imprez i brutalnie wymordować wszystkich jej uczestników. Akcja gry toczy się w proceduralnie generowanym wnętrzu domu sąsiadów, gdzie naszym celem jest pozbawianie życia kolejnych ofiar. Żeby jednak nie wzbudzić podejrzeń policji oraz innych uczestników libacji, musimy zwabiać nasze ofiary w ustronne miejsca i pozbawiać je życia w inteligentny sposób, np. pozorując wypadek. Cała trudność polega na tym, aby umiejętnie wykorzystywać nadarzające się okazje i możliwie jak najdłużej pozostać niewykrytym.

PCPS4XONESwitchANDiOS