Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 7 maja 2013, 14:45

autor: Sarge

The Last of Us i niebezpieczny grzyb w nowym filmie z polskimi napisami

W serwisie gry-online.pl pojawił się film, w którym twórcy gry The Last of Us podejmują temat m.in. niebezpiecznego grzyba zamieniającego ludzi w obleśne istoty żądne krwi. Materiał jest dostępny w wersji z polskimi napisami.

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego materiału wideo promującego nadchodzącą grę The Last of Us. Film jest dostępny w serwisie gry-online.pl w wersji z polskimi napisami i opowiada o kilku aspektach produkcji studia Naughty Dog.

Materiał przedstawia wypowiedzi twórców opowiadających o relacjach między Joelem a Ellie, niebezpiecznym grzybie i zainfekowanych ludziach, a także o świecie, który przyjdzie graczom zwiedzić. Deweloperzy zwracają uwagę na to, z czym będziemy musieli się zmierzyć oraz zdradzają swoje inspiracje przy projektowaniu przeciwników.

The Last of Us to gra akcji przygotowywana wyłącznie z myślą o PlayStation 3 przez twórców serii Uncharted. Przeniesiemy się do niedalekiej przyszłości, 20 lat po zdziesiątkowaniu cywilizacji przez tajemniczą zarazę. Wcielimy się w Joela, który będzie musiał chronić młodą dziewczynę o imieniu Ellie. The Last of Us zadebiutuje w naszym kraju 14 czerwca w pełnej polskiej wersji językowej (w rolę Ellie wcieli się Anna Cieślak).

The Last of Us

The Last of Us