Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 10 lutego 2013, 20:10

autor: Hed

Znamy szczegóły DLC do Aliens: Colonial Marines

Firma Sega ujawniła informacje o przepustce sezonowej i DLC do gry Aliens: Colonial Marines. Od marca do sierpnia pojawią się cztery pakiety, które wprowadzą między innymi trybu kooperacyjny Bug Hunt.

Aliens: Colonial Marines otrzyma 4 DLC – pierwsze wprowadzi tryb Bug Hunt. - Znamy szczegóły DLC do Aliens: Colonial Marines - wiadomość - 2013-02-10
Aliens: Colonial Marines otrzyma 4 DLC – pierwsze wprowadzi tryb Bug Hunt.

Firma Sega przybliżyła informacje na temat dodatków DLC, jakie zostaną wydane do gry Aliens: Colonial Marines. Wydawca szykuje cztery główne pakiety, z których jeden wprowadzi nowy tryb rozgrywki wieloosobowej. Kolejne zestawy będą wypuszczane od marca do sierpnia tego roku. Fani produkcji otrzymają opcję kupienia rozszerzeń pojedynczo lub w komplecie w ramach tak zwanej przepustki sezonowej, która zagwarantuje 40% zniżkę.

Pierwsze DLC do Aliens: Colonial Marines przyniesie tryb kooperacyjny Bug Hunt, w którym gracze zmierzą się z coraz trudniejszymi falami przeciwników na trzech mapach. Areny będą nawiązywały do filmów z serii Obcy. Bug Hunt wyjdzie w marcu, a do sierpnia pojawią się trzy kolejne DLC, których szczegółów nie znamy. W opisie przepustki sezonowej czytamy jednak, że otrzymamy dzięki niej nową zawartość w kampanii, tryby i mapy multiplayer oraz dodatki w zakresie ustawień postaci.

Za wspomnianą przepustkę sezonową, gwarantującą dostęp do wszystkich pakietów, zapłacimy 2400 punktów Microsoftu na Xboksie 360 lub równowartość 29,99 euro na innych platformach. Można zamawiać ją już na Steamie z przedpremierowym rabatem (za 26,99 euro). Niedługo ruszy sprzedaż na pozostałych platformach – posiadacze Xboksa 360 i PlayStation 3 mogą spodziewać się jej w tym tygodniu na łamach Xbox LIVE i PlayStation Network.

Aliens: Colonial Marines to gra studia Gearbox Software, czyli twórców Borderlands 2. Wcielimy się w niej w tytułowych Marines, aby wrócić do miejsc znanych z filmów o Obcych i poznać nową, kanoniczną historię. Produkcja będzie zawierała komplet atrakcji: kampanię solową z opcją gry kooperacyjnej oraz tryb multiplayer. W sieci gracze wcielą się zarówno w ludzi, jak i przerażające Xenomorphy. Premiera Aliens: Colonial Marine nastąpi 12 lutego na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3.

  1. Oficjalna strona Aliens: Colonial Marines