Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 12 czerwca 2018, 16:49

autor: ElMundo

Farming Simulator 19 – nowy trailer i maszyny od John Deere

Z okazji targów E3 2018 studio Giants Software przygotowało nowy materiał filmowy z nadchodzącego symulatora farmy – Farming Simulator 19. Nie zabrakło także ciekawych informacji na temat parku maszyn oraz upraw.

Farming Simulator 19 – nowy trailer i maszyny od John Deere - ilustracja #1

Studio Giants Software zaprezentowało nowy trailer gry Farming Simulator 19 z okazji rozpoczynających się właśnie targów E3 2018 – to materiał z gatunku tzw. „cinematic trailer”, a więc zawarte w nim fragmenty nie są reprezentatywne dla faktycznej jakości oprawy wizualnej nowej odsłony najpopularniejszej serii symulatorów farmy. Nie zmienia to jednak faktu, że poprawki w kwestii oprawy wizualnej to bez wątpienia najistotniejszy element zapowiedzi związanych z tegoroczną edycją. Możemy więc liczyć na lepsze, bardziej szczegółowe tekstury, nowy system świateł i cieni oraz dopracowaną animację pojazdów czy świata, w którym będziemy rozwijać swoje rolnicze imperium.

Twórcy chwalą się także zdecydowanie największym parkiem maszynowym w historii serii. W Farming Simulator 19, oprócz maszyn takich marek jak Case IH, New Holland, Challenger, Fendt czy Massey Ferguson, pojawi się także sprzęt legendarnej firmy John Deere. Podczas rozgrywki z pewnością zasiądziemy za kierownicą jednego z najbardziej znanych traktorów o oznaczeniu 8400R, ale z pewnością lista pojazdów tego producenta nie zamknie się na jednym modelu.

To jednak nie jedyne nowości, jakie staną się udziałem FS 19. Do bogatego zestawu upraw dołączają dwie nowe – w grze zajmiemy się hodowlą bawełny oraz owsu. Zwiększy się także różnorodność żywego inwentarza – wśród zwierząt, które możemy trzymać w swoim gospodarstwie, po raz pierwszy w historii serii pojawią się konie. Co ciekawe, na ich grzbietach będziemy mogli przemierzać tereny wokół farmy, dostaniemy więc nowy, bardzo ciekawy środek transportu.

Farming Simulator 19 trafi do sklepów jesienią tego roku, a platformy docelowe to PC, Mac oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Niewykluczone, że już wkrótce poznamy więcej interesujących szczegółów na temat tej gry, bowiem twórcy zabrali ze sobą do Los Angeles jej próbną wersję.

  1. Oficjalna strona serii Farming Simulator
Farming Simulator 19 – nowy trailer i maszyny od John Deere - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19