Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 listopada 2017, 09:10

autor: Góral

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - darmowa rozgrywka w najbliższy weekend

Od jutra do 19 listopada będzie można za darmo bawić się strzelanką Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Produkcja zostanie udostępniona na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege za darmo w najbliższych dniach. Dołączysz do grona 20 milionów graczy? - Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - darmowa rozgrywka w najbliższy weekend - wiadomość - 2017-11-15
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege za darmo w najbliższych dniach. Dołączysz do grona 20 milionów graczy?

Fani sieciowych strzelanek będą mieć co robić w najbliższym czasie. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w dniach 17-21 listopada odbędzie się darmowy weekend z grą Overwatch. Dziś firma Ubisoft poinformowała w przesłanej wiadomości prasowej, że w dniach 16-19 listopada na podobną inicjatywę mogą liczyć osoby zainteresowane Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Bez ponoszenia żadnych kosztów będziemy mogli bawić się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych. Akcji towarzyszyć ma promocja, w ramach której kupicie tytuł za połowę ceny. Obniżka będzie obowiązywać do 27 listopada. Oczywiście postępy poczynione podczas darmowego weekendu zostaną zachowane w przypadku zakupu pełnej wersji gry.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege w skrócie:
  • strzelanka na konsole XOne i PS4 oraz PC-ty;
  • w dniach 16-19 listopada odbędzie się darmowy weekend;
  • 20 listopada na serwerach testowych (PC) pojawi się Operacja White Noise.

Przy okazji poinformowano, że Operacja White Noise, o której pisaliśmy kilka dni temu, ukaże się 20 listopada na serwerach testowych (wersja PC). W aktualizacji znajdziemy nową mapę w Seulu oraz trzech kolejnych operatorów – dwóch z 707. Batalionu do Zadań Specjalnych (Korea Południowa) oraz kolejnego przedstawiciela polskiej jednostki GROM. Szczegóły na ich temat poznamy 19 listopada podczas finałów Pro Ligi.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege zadebiutowało na rynku pod koniec 2015 roku. Choć początek życia produkcji nie był zbyt udany, to dzięki nieustannemu rozwojowi i zachęcaniu graczy do spróbowania swoich sił podczas kolejnych darmowych weekendów, tytuł dorobił się pokaźnego grona fanów, liczącego 20 milionów osób.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - darmowa rozgrywka w najbliższy weekend - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.