Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 12 sierpnia 2017, 13:26

autor: Adrian Werner

Assassin's Creed Origins - nowy filmik pokazuje zmieniony system walki i starcia na arenach

Do sieci trafił nowy materiał wideo z Assassin's Creed Origins. Główny projektant prezentuje w nim zmiany w systemie walki i dostępne uzbrojenie, różnorodne typy przeciwników oraz potyczki gladiatorskie na arenach.

ASSASSIN’S CREED ORIGINS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: przygodowa gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 27 października 2017 r.

Firma Ubisoft i serwis IGN opublikowały ciekawy nowy materiał video z Assassin's Creed Origins. Filmik trwa prawie dziewięć minut i koncentruje się na zmianach w systemie walki oraz potyczkach gladiatorskich na arenach.

W poprzednich odsłonach cyklu mechanika potyczek działała w mocno oskryptowany sposób, gdzie po zainicjowaniu ruchu walczące postacie aktywowały odpowiednią do sytuacji wspólną animację. W Assassin's Creed Origins starcia mają mieć bardziej swobodny przebieg, a to, czy przeciwnik zostanie trafiony zależeć ma tylko od tego, czy nasza broń faktycznie go dosięgnie. Gracze będą mogli wyprowadzać różne rodzaje ataków i łączyć je w kombosy, wykonywać uniki oraz korzystać z tarczy.

Assassin's Creed Origins - nowy filmik pokazuje zmieniony system walki i starcia na arenach - ilustracja #1

Przypomnijmy, że Assassin's Creed Origins zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera nastąpi 27 października tego roku.

Dwa tygodnie przez wydaniem produkcji na półki amerykańskich księgarni powędruje powieść Assassin's Creed Origins: Desert Oath autorstwa Oliver Bowdena. Stanowić ma ona prequela w stosunku do gry i opowie o losach jej bohatera, Bayeka, gdy ten wciąż był jeszcze nastolatkiem. Na razie nie wiemy na pewno, czy książka doczeka się polskiego tłumaczenia, ale wcześniejsze powieści z marki ukazały się u nas nakładem wydawnictwa Insignis Media i zapewne tym razem będzie tak samo.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w Assassin's Creed: Origins – ostrożna rewolucja Ubisoftu
  3. Analizujemy grę Assassin’s Creed: Origins – 5 najciekawszych zmian
Assassin's Creed Origins - nowy filmik pokazuje zmieniony system walki i starcia na arenach - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.