Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 14 czerwca 2017, 09:50

autor: Góral

Call of Duty: WWII - zobacz rozgrywkę w multiplayerze i nowe screeny

W sieci pojawiły się nagrania z rozgrywką z multiplayera gry Call of Duty: WWII. Dodatkowo firma Activision wypuściła kilka nowych screenów.

W sieci pojawiły się nowe materiały wideo z rozgrywką z multiplayera gry Call of Duty: WWII, z wersji na konsolę PlayStation 4. Możemy na nich obejrzeć chociażby montowanie karabinu na osłonie, budowanie mostu, walkę w trybie Domination itd. To jednak nie wszystko, gdyż samo Activision Blizzard opublikowało trzy nagrania – dwa prezentują mapy Pointe Du Hoc i Ardennes, a trzeci odprawę w War Mode. Dodatkowo mamy dla Was garść nowych screenów. Kilka z nich załączamy do newsa, a pozostałe znajdziecie w naszej galerii.

Rozgrywka w multiplayerze

Prezentacja map i odprawa

Przy okazji zachęcamy też do obejrzenia zwiastuna, który opublikowano podczas niedawnej konferencji firmy Sony. Dowiedzieliśmy się wtedy, że beta-testy multiplayera Call of Duty: WWII – dla osób składających zamówienia przedpremierowe – rozpoczną się 25 sierpnia na PlayStation 4 (w późniejszym czasie na pozostałych platformach sprzętowych). Pełna wersja pojawi się 3 listopada bieżącego roku na PC, PS4 i XOne.

Call of Duty: WWII - zobacz rozgrywkę w multiplayerze i nowe screeny - ilustracja #1
Call of Duty: WWII - zobacz rozgrywkę w multiplayerze i nowe screeny - ilustracja #4

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII