Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 27 grudnia 2016, 09:26

Black Desert Online przez tydzień za darmo

Firma Kakao Games postanowiła sprawić graczom miły prezent na święta i udostępniła za darmo tygodniową wersję próbną gry MMO Black Desert Online. Możecie ją pobrać z oficjalnej strony internetowej produkcji.

Cierpicie na nadmiar wolnego czasu po zakończonych świętach? Koreańska firma Kakao Games postanowiła pomóc graczom z tym problemem, oferując trwającą tydzień wersję próbną gry MMO Black Desert Online. Możecie ją pobrać z oficjalnej strony internetowej tytułu. Trial daje dostęp do całej zawartości, jaką otrzymują płacący użytkownicy.

Okres między świętami a Nowym Rokiem to dla wielu graczy idealny moment, żeby choć na chwilę wciągnąć się w rozbudowane MMO. - Black Desert Online przez tydzień za darmo - wiadomość - 2016-12-27
Okres między świętami a Nowym Rokiem to dla wielu graczy idealny moment, żeby choć na chwilę wciągnąć się w rozbudowane MMO.

Black Desert Online, debiutancki projekt koreańskiego studia Pearl Abyss, jest powszechnie uważane za jedną z najlepiej prezentujących się wizualnie produkcji MMO. Gra oferuje piękny, ogromny, otwarty świat, który przemierzamy jako jedna z dwunastu różnorodnych klas postaci. System walki w założeniu ma być oparty nie tylko na statystykach danego gracza, ale i jego zręczności. Poza starciami z innymi postaciami oraz bossami, tytuł daje możliwość zajęcia się innymi profesjami: ci, którzy nie mają smykałki do bijatyk, mogą zarabiać jako alchemik, rybak czy handlarz. Zadań jest tutaj mnóstwo, dróg rozwoju naszego bohatera także – tydzień wersji próbnej może więc dać jedynie przedsmak tego, co da się osiągnąć przy dłuższej zabawie.

Na samotność w trakcie siedmiu darmowych dni z Black Desert Online z pewnością nie będziecie narzekać – gra rozeszła się w ponad milionie egzemplarzy, z czego aż 400 tysięcy zostało sprzedanych na Zachodzie. Niestety, nie obeszło się przy tym bez kontrowersji – w lipcu wydawcy wprowadzili bowiem mikrotransakcje znacznie ułatwiające rozgrywkę. W produkcji typu free-to-play dałoby się to jeszcze przełknąć, jednak w Black Desert Online, które jest tytułem płatnym, posunięcie wywołało spory skandal wśród społeczności.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Black Desert Online
  2. Recenzja gry Black Desert – najpiękniejsze MMORPG na rynku
Black Desert Online przez tydzień za darmo - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.