Wyszukiwarka gier
Dungeon Siege III: Treasures of the Sun

Dungeon Siege III: Treasures of the Sun

PCPlayStationXbox

Dodatek do gry Dungeon Siege III

po premierze

Data wydania: 25 października 2011

RPG, TPP, Fantasy, Hack'and'slash, Widok izometryczny, RPG akcji, Multiplayer, Singleplayer, Internet

Pierwsze oficjalne rozszerzenie do Dungeon Siege III, opracowane przez autorów podstawowej wersji gry, czyli studio Obsidian Entertainment. Bohaterowie w poszukiwaniu zaginionego herosa Legionu trafiają na Pustynię Aranoi. Szybko wychodzi na jaw, że miejsce to jest pełne tajemnic, takich jak choćby legendarny skarb wyznawców religii Azunite, skrywany przez porzucone opactwo.

8.0

GRYOnline

8.3

Gracze

8.7

Steam

OCEŃ
Oceny

Dungeon Siege III: Treasures of the Sun to pierwsze DLC do stworzonego przez studio Obsidian Entertainment zręcznościowego cRPG. Dodatek do działania wymaga posiadania podstawowej wersji gry. Rozszerzenie zapewnia kilka godzin dodatkowej zabawy.

Treasures of the Sun wzbogaca kampanię o nową lokację w postaci Pustyni Aranoi. Sterowani przez graczy bohaterowie trafiają tam szukając zaginionego herosa Legionu. Szybko okazuje się, że miejsce to kryje wiele tajemnic, w tym porzucone opactwo, gdzie według plotek znajduje się legendarny skarb wyznawców religii Azunite.

Poza nową lokacją, DLC oferuje też wiele dodatkowych umiejętności ofensywnych, defensywnych i leczniczych. Ponadto maksymalny poziom rozwoju postaci został zwiększony z 30 do 35 poziomu. Co ciekawe, teraz możliwe jest odzyskanie punktów wydanych na specjalizacje oraz talenty i wykorzystanie ich do ulepszenia innych współczynników. Autorzy nie zapomnieli też o nowych potworach i przedmiotach. Ponadto, wprowadzono system modyfikowania uzbrojenia i pancerzy za pomocą magicznych fiolek uzyskiwanych podczas transmutacji przedmiotów.

Czytaj więcej

Gry z serii

Dungeon Siege III: Treasures of the Sun
Dungeon Siege III: Treasures of the Sun
Dungeon Siege III: Treasures of the Sun

4GRY

Gry z serii Dungeon Siege

Cykl gier RPG akcji, który w czasach swej świetności był stawiany obok tuzów gatunku, na czele z serią Diablo. Dwie pierwsze gry spod tego szyldu zostały opracowane przez studio Gas Powered Games, natomiast trzecia główna odsłona była dziełem Obsidian Entertainment. Oprócz tego rolę w rozwoju marki odegrało SuperVillain Studios.

Gry z serii Dungeon Siege
Dungeon Siege III

Podstawka dla Dungeon Siege III: Treasures of the Sun

Dungeon Siege III

Dungeon Siege III

Publicystyka

Wiadomości

Wieści ze świata (The Secret World, Call of Duty: Black Ops, Dungeon Siege III) 26/10/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o becie The Secret World, starcie Digimon Masters Online, weekendzie z podwójnym doświadczeniem w Black Ops, premierze dodatku do Dungeon Siege III, a także trzecim odcinku Dragon Age: Redemption.

gry

Piotr Doroń

26 października 2011

Wieści ze świata (The Secret World, Call of Duty: Black Ops, Dungeon Siege III) 26/10/11

Pierwsze DLC do Dungeon Siege III w październiku

Obsidian Entertainment zapowiedziało pierwsze DLC do wydanego w lipcu Dungeons Siege III. Dodatek ukaże się w pażdzierniku i poza nową przygodą podniesie także maksymalny poziom postaci.

gry

Daniel Kłosiński

1 września 2011

Pierwsze DLC do Dungeon Siege III w październiku

Pliki do pobrania

Popularne pliki do pobrania do gry Dungeon Siege III: Treasures of the Sun.

Wszystkie pliki do pobrania

Wymagania sprzętowe

Wymagania sprzętowe gry Dungeon Siege III: Treasures of the Sun:

PC Windows

PC / Windows

Rekomendowane wymagania sprzętowe:
Pentium IV 2.6 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP/Vista/7.

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

Wspiera:
Xbox Live

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

Wspiera:
PlayStation Network

Oceny gry

Średnie Oceny:

8.0

Ocena GRYOnline.pl

Średnia z 1 ocen gry wystawionych przez Recenzentów i Redaktorów GRYOnline.pl, Ekspertów i wybranych Graczy.

Oceny Recenzentów i Expertów
8.3

Ocena Graczy

Średnia z 150 ocen gry wystawionych przez użytkowników i graczy z GRYOnline.pl.

8.7

Ocena STEAM

"Bardzo pozytywne"

Średnia z 76 ocen gry wystawionych przez użytkowników STEAM.

Ocena STEAM
Oceń Grę

Oceny Recenzentów i Ekspertów

8.0
MadtPL
PC

MadtPL

Ekspert

2018.01.14

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry RPG
2013-07-09
11:37

zanonimizowany881864 Generał

Dungeon siege to nie hackslash a 3 to hackslash

Komentarz: zanonimizowany881864
2011-11-17
20:44

Bieniu05 Generał

Bieniu05

Skończyłem dobry dlc ale szkoda że nie po wydarzeniach z Kassynder, zaskoczyło mnie to że nie było żadnego dodatkowego zakończenia;/ Po za tym jak ktoś ma polską wersję gry to dodatek też będzie po polsku. Co do nowych umiejętności to są trzy ostateczne a to mało, nie wiem czemu piszecie że jest ich dużo więcej...

Komentarz: Bieniu05
2011-11-12
15:29

Bieniu05 Generał

Bieniu05

Jak nie ma dobrej fabuły mnie to wciągnęło jak druga cześć... Ktoś wie czy będzie ten dodatek z polskimi napisami?

Komentarz: Bieniu05
2011-10-10
08:44

MrAks Pretorianin

MrAks

Dungeon Siege III może nie ma dobrej fabuły, ale szczerze wam powiem te sieczenie potworów mnie wciągnęło.

Komentarz: MrAks

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl