Wyszukiwarka gier
Future Wars

Future Wars

PC
po premierze

Data wydania: 22 marca 2010

Strategiczne, Turowe, Indie, Multiplayer, Singleplayer

Strategia wojenna osadzona w realiach komiksowego science-fiction. Bitwy toczymy w systemie turowym na mapie podzielonej na kwadratowe pola. Future Wars oferuje kampanię dla pojedynczego gracza oraz wiele trybów multiplayer, wliczając w to granie przez email.

3.5

Gracze

3.0

Steam

OCEŃ
Oceny

Klasyczna strategia wojenna rozgrywana z użyciem systemu turowego. Gra wyprodukowana została przez zespół Radon Labs, twórców serii Drakensang. Tytuł ten łączy elementy tradycyjne dla tego gatunku z nowoczesną oprawą graficzną wykorzystującą pełnie możliwości, jakie oferuje współczesna technologia.

Future Wars inspirowany jest produkcjami z początku lat 90-tych. Efektem tego jest prosta kolorowa grafika, komiksowe scenki przerywnikowe i mechanizmy rozgrywki, które przywodzą na myśl stare dobre Battle Isle. Gra koncentruje się na walce, marginalizując jednocześnie aspekt ekonomiczny. Potyczki toczymy w systemie turowym na mapie podzielonej na kwadratowe pola. Nasze siły zbrojne zaprojektowano korzystając z systemu „kamień, nożyce, papier”, przez co każda jednostka jest silna w starciu z określonym typem przeciwnika, a słaba w konfrontacji z innym. Gra oferuje wiele trybów zabawy, wliczając w to granie z wykorzystaniem poczty elektronicznej oraz tryb, w którym komputer walczy sam ze sobą. Dodatkową atrakcją jest rozbudowany zestaw Osiągnięć, nagradzających graczy za postępy w zabawie.

Czytaj więcej

Platformy:

PC Windows

PC WindowsAngielskie napisy i dialogi

Producent: Radon Labs

Wydawca: Headup Games

Publicystyka

Wiadomości

Trwa trzecia edycja akcji The Indie Gala - zapłać dowolną kwotę za pakiet gier niezależnych

Ruszyła trzecia edycja akcji The Indie Gala. Za jej sprawą możecie zaopatrzyć się w kilka gier niezależnych na PC, wspierając przy tym organizacje charytatywne. Z czasem odblokowane zostaną kolejne bonusy dla niektórych uczestników.

gry

Marcin Skierski

28 marca 2012 11:02

Trwa trzecia edycja akcji The Indie Gala - zapłać dowolną kwotę za pakiet gier niezależnych

Wieści ze świata (Splinter Cell: Conviction, Wings of Prey, MGS: Peace Walker) 8/04/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o premierze dema Supreme Commander 2 na X360, przenosinach producenta serii Battlefield, nowych elementach Metal Gear Solid: Peace Walker, debiucie Future Wars i pierwszego dodatku do Wings of Prey, a także zwolnieniach w Slant Six. Zapraszamy do lektury.

gry

Piotr Doroń

8 kwietnia 2010 12:40

Wieści ze świata (Splinter Cell: Conviction, Wings of Prey, MGS: Peace Walker) 8/04/10

Wypuszczono demo strategii turowej autorstwa twórców Drakensang

Niemieckie studio Radon Labs (znane głównie z serii Drakensang) wypuściło wersję demonstracyjną wojennej strategii turowej zatytułowanej Future Wars.

gry

Adrian Werner

20 marca 2010 11:59

Wypuszczono demo strategii turowej autorstwa twórców Drakensang

Pliki do pobrania

Popularne pliki do pobrania do gry Future Wars.

Wymagania sprzętowe

Wymagania sprzętowe gry Future Wars:

PC Windows

PC / Windows

Rekomendowane wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.13 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GTS lub lepsza), 500 MB HDD, Windows XP/Vista/7.

Oceny gry

Średnie Oceny:

3.5

Ocena Graczy

Średnia z 12 ocen gry wystawionych przez użytkowników i graczy z GRYOnline.pl.

3.0

Ocena STEAM

"W większości negatywne"

Średnia z 310 ocen gry wystawionych przez użytkowników STEAM.

Ocena STEAM
Oceń Grę

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl