30 września 1996
Wyścigi, Internet, LAN, Multiplayer, Podzielony/wspólny ekran, Science fiction, Singleplayer.
Kontynuacja wydanej w 1995 roku gry wyścigowej, osadzonej w realiach science fiction. Tym razem zasiadamy za sterami jeszcze potężniejszych bolidów, rywalizując na zupełnie nowych trasach i korzystając z rozszerzonego arsenału power-upów oraz broni. Całość odznacza się wyraźnie lepszą oprawą graficzną, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych kart 3D.
Gracze
25 marca 1996
Wyścigi, Internet, Multiplayer, Samochodowe, Singleplayer.
Nietypowe wyścigi samochodowe, w których podstawowym celem nie jest bycie najszybszym na trasie, a skuteczne demolowanie innych pojazdów uczestniczących w zmaganiach. Destruction Derby 2 zostało opracowane przez studio Reflections Interactive.
Gracze
12 sierpnia 1996
Wyścigi, PSOne Classics, Remaster/remake, Samochodowe, Singleplayer, Sony Xperia Play.
Bardzo nietypowe wyścigi samochodowe. Nie jest ważne na którym miejscu dojedziesz do mety, ale czy w ogóle będziesz w stanie to zrobić. Głównym celem gry jest bowiem totalna destrukcja pojazdów przeciwnika.
Gracze