Wolfenstein: Etap 1 - Stacja kolejowa (cz.2)

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści
1 - Etap 1 - Stacja kolejowa (cz.2) | Opis przejścia Wolfenstein - Wolfenstein - poradnik do gry
Nowi wrogowie pojawią się w okolicy klatki schodowej - Etap 1 - Stacja kolejowa (cz.2) | Opis przejścia Wolfenstein - Wolfenstein - poradnik do gry

Nowi wrogowie pojawią się w okolicy klatki schodowej. Możesz obrzucić ich granatami lub zlikwidować z większej odległości celnymi strzałami z karabinu. Ruszaj na wyższe piętro. Po znalezieniu się na samej górze w pierwszej kolejności zabij wrogów stojących na dwóch balkonikach prowadzących do sąsiedniego budynku.

2 - Etap 1 - Stacja kolejowa (cz.2) | Opis przejścia Wolfenstein - Wolfenstein - poradnik do gry
Ustaw się teraz przy drzwiach lub przy okiennicach i zacznij strzelać do widocznych w oddali nazistów - Etap 1 - Stacja kolejowa (cz.2) | Opis przejścia Wolfenstein - Wolfenstein - poradnik do gry

Ustaw się teraz przy drzwiach lub przy okiennicach i zacznij strzelać do widocznych w oddali nazistów. Warto tu oczywiście korzystać z karabinu, a także wycelować w wybuchową beczkę. Kolejni wrogowie pojawią się na dole (na peronie). Oni również muszą zginąć zanim zdecydujesz się opuścić aktualnie okupowaną pozycję.

3 - Etap 1 - Stacja kolejowa (cz.2) | Opis przejścia Wolfenstein - Wolfenstein - poradnik do gry
Biegnij w stronę widocznego w oddali budynku - Etap 1 - Stacja kolejowa (cz.2) | Opis przejścia Wolfenstein - Wolfenstein - poradnik do gry

Biegnij w stronę widocznego w oddali budynku. Na szczęście po drodze będziesz się mógł zatrzymać i zza zasłony wyeliminować te cele, które nie zauważyłeś od razu. Po znalezieniu się w środku podążaj za swoimi sojusznikami na dół. Wkrótce otrzymasz nowy rozkaz, dotyczący konieczności zneutralizowania wrogiego stanowiska MG.

4 - Etap 1 - Stacja kolejowa (cz.2) | Opis przejścia Wolfenstein - Wolfenstein - poradnik do gry
Musisz się tu bardzo pilnować, gdyż wielu wrogów zechce zapewne skorzystać z granatów - Etap 1 - Stacja kolejowa (cz.2) | Opis przejścia Wolfenstein - Wolfenstein - poradnik do gry

Musisz się tu bardzo pilnować, gdyż wielu wrogów zechce zapewne skorzystać z granatów. Ja proponuję udać się w lewo i w pierwszej kolejności oczyścić niewielki placyk (celuj także w wybuchowe beczki). Z odległości możesz teraz wyeliminować obsługę stanowiska MG, bardziej zajętą ostrzeliwaniem Twoich sojuszników.

5 - Etap 1 - Stacja kolejowa (cz.2) | Opis przejścia Wolfenstein - Wolfenstein - poradnik do gry
Biegnij w stronę stanowiska i zgodnie z otrzymanym rozkazem przejmij nad nim kontrolę (klawisz akcji) - Etap 1 - Stacja kolejowa (cz.2) | Opis przejścia Wolfenstein - Wolfenstein - poradnik do gry

Biegnij w stronę stanowiska i zgodnie z otrzymanym rozkazem przejmij nad nim kontrolę (klawisz akcji). Nie musisz tu na szczęście specjalnie kombinować, bo wszyscy wrogowie nadający się do odstrzału będą pojawiali się przed Tobą. Walcz tak długo aż pokonasz ich wszystkich. Zaczekaj aż sojusznik podłoży na wagonie ładunek, a będziesz świadkiem ciekawej eksplozji.

6 - Etap 1 - Stacja kolejowa (cz.2) | Opis przejścia Wolfenstein - Wolfenstein - poradnik do gry
Po wylądowaniu na ziemi podejdź do Erika i wysłuchaj jego dalszych rozkazów - Etap 1 - Stacja kolejowa (cz.2) | Opis przejścia Wolfenstein - Wolfenstein - poradnik do gry

Po wylądowaniu na ziemi podejdź do Erika i wysłuchaj jego dalszych rozkazów. Stację kolejową miałeś już okazję wcześniej zbadać, tak więc wybierz przejście z widocznymi w oddali płonącymi obiektami. Na nowych wrogów wpadniesz w okolicy schodów. Nie daj się nikomu zaskoczyć i na bieżąco uzupełniaj zapasy poprzez badanie ciał poległych nazistów.

7 - Etap 1 - Stacja kolejowa (cz.2) | Opis przejścia Wolfenstein - Wolfenstein - poradnik do gry
Dobrą metodą jest także eliminowanie wrogów w momencie gdy unoszą się w powietrzu, bo są wtedy praktycznie bezbronni - Etap 1 - Stacja kolejowa (cz.2) | Opis przejścia Wolfenstein - Wolfenstein - poradnik do gry

Dobrą metodą jest także eliminowanie wrogów w momencie gdy unoszą się w powietrzu, bo są wtedy praktycznie bezbronni. Po znalezieniu się w większej sali przystąp do eliminacji kolejnych przeciwników, pomagając sobie karabinem oraz granatami. W szczególności uważaj na dwóch nazistów przyczajonych na wprost od wejścia.

8 - Etap 1 - Stacja kolejowa (cz.2) | Opis przejścia Wolfenstein - Wolfenstein - poradnik do gry
Do dalszej części tej sali prowadzi wąskie przejście zlokalizowane w pobliżu kas biletowych - Etap 1 - Stacja kolejowa (cz.2) | Opis przejścia Wolfenstein - Wolfenstein - poradnik do gry

Do dalszej części tej sali prowadzi wąskie przejście zlokalizowane w pobliżu kas biletowych. Na ostatnią grupę przeciwników wpadniesz w okolicy płonącej lokomotywy. Tradycyjnie już polecam granaty oraz karabin. W celu zakończenia tej pierwszej misji musisz udać się do worków z piaskiem, a następnie podejść do drzwi i wcisnąć klawisz akcji.

Podobało się?

0

Wolfenstein

18 sierpnia 2009

PC PlayStation Xbox
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2009-09-09
08:27

mati1070 Pretorianin

😍

a mam pytanie czemu mnie żadne świecące gó**o nie wyrzuca w górę??to pierwsze jakoś przeszedłem bo poszukałem trainera na wyższy skok (miałem nadzieję że będzie jakiś) a z tym drugim to porażka spycha mnie za Hansem więc HELP!! żaeby nie było to gra oryginalna w saturnie kupiona za 119.90 czy cuś bo nie pamiętam

Komentarz: mati1070
2009-09-09
21:32

zanonimizowany587322 Legionista

👍

Wolfenstein
Gra warta swojej ceny , bardzo wciąga przerwałem Airborna w sieci więc musi być świetna.

Komentarz: zanonimizowany587322
2009-09-12
12:06

Krondar Generał

Krondar
😜

maxfenix --> Primo, nie rozumiem aluzji, bo nie uważam abym się czymkolwiek chwalił. Nie krzyczę na prawo i lewo że skończyłem na Uber, a jedynie zwrazam uwagę że przez takie opinie jak ta w poradniku ludzie wolą nie ryzykować podejścia na najwyższym poziomie trudności, bo autor odradza. A szkoda, bo gra pod tym względem jest chyba opracowywana pod kątem Pada, a nie myszy.
Jeśli przez moją opinię tu na forum, choć jedna mała duszyczka porwała się na poziom Uber i ukończyła - to uważam że warto zwracać na to uwagę. Bo gra na wyższych poziomach trudności to dużo więcej radochy imo ;)
Secundo, nie przypominam sobie jakiejkolwiek konwersacji z Tobą, może z którymś z Twoich rodziców co najwyżej :P

Komentarz: Krondar
2009-09-16
07:55

zanonimizowany435262 Pretorianin

Krondar --> Ciekawe rzeczy tu wypisujesz brachu. Szybko zapominasz o kumplach ze szkolnej ławy.
Jasne - jesteś tutaj anonimowy i pewnie oprócz mnie nikt ciebie nie zna. Niech ci będzie. Potem znowu
będziesz mnie przepraszał.

Komentarz: zanonimizowany435262
2009-09-18
11:58

Daro_ufo Pretorianin

Daro_ufo
😃

hehe znalazłem mały błąd w poradniku.. mianowicie w etapie 13 sekret 2 nie jest pod żadnym kamieniem tylko pod basenem do sikania :P

Komentarz: Daro_ufo
2009-09-19
23:36

Stranger. Senator

Stranger.
😁

Daro_ufo --> Winę zrzucam na to, że wcześniej długo przechodziłem etap na farmie i że najpierw zmniejszyłem screen i dopiero potem podłożyłem opis. W każdym razie po zdjęciach można do niego dotrzeć. ;)

Komentarz: Stranger.
2009-09-27
15:47

zanonimizowany648933 Konsul

Rozumiem, że osiągnięć w wersji na PC nie ma, tak?

Komentarz: zanonimizowany648933
2010-02-13
15:59

zanonimizowany711512 Junior

Kto mi powie czemu w misji "Szczyt zamku" gra wyłącza mi się, do tej pory wszystko chodziło bez zarzutów

Komentarz: zanonimizowany711512
2012-12-28
19:09

zanonimizowany885684 Junior

😡

Ten Poradnik jest do bani. Musze zapłacić żeby zobaczyć

Komentarz: zanonimizowany885684
2015-08-03
22:00

Kasaj Chorąży

HAHHAHAHA ALE DYSMÓZGI UMYSŁOWE HAHAH NAWET ZA PORADNIK TRZEBA PŁACIĆ POZDRO...

Komentarz: Kasaj

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl