Ghost Recon Wildlands: Wrobić El Wey
Aktualizacja:

Twoim pierwszym zadaniem w misji "Wrobić El Wey", jest zabranie podpisanego pocisku. Dostań się do bazy od strony wschodniej, czołgając się pod murem.

Większość żołnierzy w pobliżu celu śpi, więc będziesz musiał zmierzyć się tylko z kilkoma. Wykorzystaj do tego synchroniczne strzały. Weź pociski, a następnie udaj się do wyznaczonej lokalizacji.

W dalszej części misji będziesz musiał zabić Banto. Będzie on w bazie Unidadu. Eliminując wcześniej snajperów, dostań się na teren bazy od południa. Wypuść z celi rebeliantów, którzy zajmą żołnierzy Unidadu. Sam zabij Banto, podejdź do jego ciała i podłóż podpisane pociski.
Komentarze czytelników
Witam jak na PS4 zmienić granat na C4 lub minę mam je odblokowane ale przy wyborze nadal pozostaje granat.Czy wraz z postępem gry będę z nich korzystał czy nie wiem jak zmienić?
Najgorsza misja to tą z chronieniem chaveza w tabacal. Gość wystawia się na strzał i co chwila ginie
Witam jak cofnąć Zrzut pojazdu rebeliantów z helikoptera na wóz pancerny?
Jaka kaszana w Poradniku niema misji Ocoro-dlaczego?.
Nie ma też "El Cerebro" - misja totalnie prze...bana, jak bym nie podchodził to i tak mi spie...la furą. Sorki ale wykoleiła mnie.
Czy ktoś znalazł piątą legendę w Inca Camina. W grze jest Akta Operacji 5 a wszędzie podają 4 miejsca ? gdzie znaleźć piątą legendę ?
A byłeś odkryć miejscówkę w górach po lewej stronie ?
Tam jest wrak i dane
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
