Informator | Misje główne w Flor De Oro | Ghost Recon Wildlands
Aktualizacja:

Misję "Informator" rozpoczynasz przy bazie Unidadu, ale tym razem nie musisz dostawać się do środka. Na drodze przed bazą będzie stał buggy. Połóż się w krzakach obok niego i uruchom drona.

Za pomocą drona oznacz kapitana Unidadu. Będziesz miał kilkadziesiąt sekund, zanim wejdzie on do samochodu. W tym czasie wyeliminuj snajpera z baszty po lewej stronie oraz żołnierzy, którzy mogliby widzieć cię, gdy będziesz na drodze.

Podążaj za samochodem w odległości nie mniejszej niż 100 metrów. Na końcu drogi znajduje się miejsce spotkania kapitana z infoGermatorem.

Zabij informatora, by ukończyć misję.
0
Komentarze czytelników
MC R@VEL Junior

Czy ktoś znalazł piątą legendę w Inca Camina. W grze jest Akta Operacji 5 a wszędzie podają 4 miejsca ? gdzie znaleźć piątą legendę ?
grzesu Junior
Jaka kaszana w Poradniku niema misji Ocoro-dlaczego?.
Typhonek Junior
Witam jak cofnąć Zrzut pojazdu rebeliantów z helikoptera na wóz pancerny?
patriot1918 Junior
Najgorsza misja to tą z chronieniem chaveza w tabacal. Gość wystawia się na strzał i co chwila ginie
tomekk25811 Junior
Witam jak na PS4 zmienić granat na C4 lub minę mam je odblokowane ale przy wyborze nadal pozostaje granat.Czy wraz z postępem gry będę z nich korzystał czy nie wiem jak zmienić?
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.