Ghost Recon Wildlands: Fura El Chida
Aktualizacja:

Gdy w misji "Fura El Chida" nawiążesz kontakt z przeciwnikami, wydaj członkom oddziału rozkaz ataku. W trakcie walki samochód El Chido może się oddalić, ale pod żadnym pozorem nie strzelaj do niego. Musi on pozostać w całości.

Gdy już wyeliminujesz ochroniarzy, wsiądź do samochodu i udaj się w kierunku punktu docelowego. Jeżeli pojazd będzie zniszczony, to jedź uważnie. Unikaj też kontaktów z wrogimi patrolami.
Komentarze czytelników
Witam jak na PS4 zmienić granat na C4 lub minę mam je odblokowane ale przy wyborze nadal pozostaje granat.Czy wraz z postępem gry będę z nich korzystał czy nie wiem jak zmienić?
Najgorsza misja to tą z chronieniem chaveza w tabacal. Gość wystawia się na strzał i co chwila ginie
spoiler start
W misji z La Plagą jeżeli jest się odpowiednio szybkim można sprawę zakończyć jeszcze w tunelu, szybkie wykopnięcie drzwi i mało honorowy ostrzał w plecy i "boss" padnie zanim ruszy. Można również w outpoście do którego jedzie (na mapie na zachód) zaminować teren przy wyjeździe z tunelu i przy samochodach żeby mu zrobić niespodziankę. Miny nie znikają mimo opuszczenia lokacji na kilkanaście minut, jednak np. C4 znika po tym czasie. Tak czy siak warto sobie ten outpost wyczyścić z przeciwników przed podjęciem się misji.
spoiler stop
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
