Ghost Recon Wildlands: Dezerter

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści
Twoim pierwszym zadaniem w misji Dezerter jest znalezienie i przesłuchanie lidera grupy - Dezerter | Misje główne w Montuyoc | Ghost Recon Wildlands - Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands - poradnik do gry

Twoim pierwszym zadaniem w misji "Dezerter" jest znalezienie i przesłuchanie lidera grupy. Spotkanie odbywa się w takim miejscu, że nie ma szans na ciche wyeliminowanie przeciwników. Po zobaczeniu strzału lider wsiądzie do samochodu i zacznie uciekać. Tobie nie pozostaje nic innego jak dorwanie pojazdu i rzucenie się w pogoń.

Podczas pościgu nie musisz robić nic więcej, poza trzymaniem się blisko celu - Dezerter | Misje główne w Montuyoc | Ghost Recon Wildlands - Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands - poradnik do gry

Podczas pościgu nie musisz robić nic więcej, poza trzymaniem się blisko celu. W którymś miejscu lider sam zderzy się z samochodem nadjeżdżającym z naprzeciwka. Wtedy wyjdź z pojazdu i przesłuchaj go. Zostanie wyznaczone kolejne miejsce, do którego musisz się udać.

Następnie znajdziesz się w miejscu, w którym jest o wiele więcej przeciwników - Dezerter | Misje główne w Montuyoc | Ghost Recon Wildlands - Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands - poradnik do gry

Następnie znajdziesz się w miejscu, w którym jest o wiele więcej przeciwników. Prawa flanka jest najlepszą drogą do wykonania tej misji. Stamtąd masz dobry widok na przeciwników pogrupowanych tak, aby dało się ich eliminować synchronicznymi strzałami. Pamiętaj, aby nie zabijać dezertera, oznaczonego na żółto.

Gdy będziesz miał możliwość, podejdź do dezertera i go złap - Dezerter | Misje główne w Montuyoc | Ghost Recon Wildlands - Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands - poradnik do gry

Gdy będziesz miał możliwość, podejdź do dezertera i go złap. W tym czasie twoi sojusznicy powinni zająć się pozostałymi wrogami. Gdy rozprawią się już z wszystkimi, przybliż się do tylnych drzwi samochodu i posadź dezertera na siedzeniu, a następnie zajmij miejsce za kierownicą.

Udaj się na wyznaczone miejsce, po drodze unikając walki z wrogimi patrolami - Dezerter | Misje główne w Montuyoc | Ghost Recon Wildlands - Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands - poradnik do gry

Udaj się na wyznaczone miejsce, po drodze unikając walki z wrogimi patrolami.

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...
T
Junior 1
2024-01-31 19:00

Witam jak na PS4 zmienić granat na C4 lub minę mam je odblokowane ale przy wyborze nadal pozostaje granat.Czy wraz z postępem gry będę z nich korzystał czy nie wiem jak zmienić?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
P
Junior 1
2021-06-13 22:11

Najgorsza misja to tą z chronieniem chaveza w tabacal. Gość wystawia się na strzał i co chwila ginie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
T
Junior 1
2020-12-24 13:37

Witam jak cofnąć Zrzut pojazdu rebeliantów z helikoptera na wóz pancerny?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
G
Junior 6
2017-08-29 00:16

Jaka kaszana w Poradniku niema misji Ocoro-dlaczego?.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
J
😡
Generał 166
2017-10-03 13:12

Nie ma też "El Cerebro" - misja totalnie prze...bana, jak bym nie podchodził to i tak mi spie...la furą. Sorki ale wykoleiła mnie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
MC R@VEL
Junior 3
2017-04-09 17:10

Czy ktoś znalazł piątą legendę w Inca Camina. W grze jest Akta Operacji 5 a wszędzie podają 4 miejsca ? gdzie znaleźć piątą legendę ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
P
😉
Junior 4
2019-02-23 12:54

A byłeś odkryć miejscówkę w górach po lewej stronie ?
Tam jest wrak i dane

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
yadin
Legend 102
2017-03-26 16:58

Kradzież "fury El Chido" jest chyba najbardziej frustrująca.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
komandor_Tarkin
Legionista 27
2017-03-09 16:40

spoiler start

W misji z La Plagą jeżeli jest się odpowiednio szybkim można sprawę zakończyć jeszcze w tunelu, szybkie wykopnięcie drzwi i mało honorowy ostrzał w plecy i "boss" padnie zanim ruszy. Można również w outpoście do którego jedzie (na mapie na zachód) zaminować teren przy wyjeździe z tunelu i przy samochodach żeby mu zrobić niespodziankę. Miny nie znikają mimo opuszczenia lokacji na kilkanaście minut, jednak np. C4 znika po tym czasie. Tak czy siak warto sobie ten outpost wyczyścić z przeciwników przed podjęciem się misji.

spoiler stop

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl