Thief Deadly Shadows: Robbing the Cradle 6 Misja 8
Aktualizacja:
Outer Cradle [#2]
Tutaj również musisz uważać na strażników, zajmij czymś tego w pierwszym z kolei pomieszczeniu i skieruj się do Lobby. Wyjdź po schodach z lewej wyżej, potem po kolejnych schodach na korytarz pilnowany przez obsługę budynku i dalej przejdź do miejsca z głównymi schodami.
![]() | ![]() |
Udaj się po nich w gore, na poddasze. Użyj zdobyty przed chwilą przedmiot na śladach krwi na podłodze, w miejscu ze światłem. Dostaniesz nowe zadanie:
Spotkaj Lauryl na dole, w Lobby i opuść Cradle z nią
Przejdź z powrotem na dół trasą jaką się tu dostałeś i w miejscu z bijącym światłem, skręć w lewo. Wejdź w znajdujące się tam przejście i udaj się do końca korytarza do bramy wyjściowej ( niebieska mgła).
![]() | ![]() |
Niestety jak tylko światło znajdzie się wraz z tobą przy drzwiach, okaże się, ze nie możesz opuścić budynku. Dostaniesz nowe zadanie:
Zamknij się w celi na dole, w pomieszczeniu oznaczonym jako Cela Burzowa, by wejść w przeszłość jako ty sam
Udaj się więc do Celi Burzowej i tam w korytarzu skręć w prawo. W pomieszczeniu gdzie wcześniej znalazłeś fiolkę z krwią, jest również cela, zamknij się w niej, a wejdziesz z powrotem w przeszłość już jako Garret.
![]() | ![]() |
Obsługa gdy cię zauważy będzie chciała cię zabić. Dostaniesz też nowe zadanie:
Upozoruj swoją śmierć, skacząc z okna w Wieży Pracowników
Wróć do drabiny i wyjdź po niej na sama górę, przejdź przez otwarte, zakratowane przejście i skręć w prawo na długie schody. Po wyjściu na schody należy przejść w znajdujący się tu zamglony korytarz.
![]() | ![]() |
Otwórz w nim drzwi, by przejść przez nowy korytarz do windy, którą wyjedziesz na samą górę. Tam przejdź do nowego korytarza i podążaj nim przed siebie, aż zobaczysz stół z siedzącymi przy nim stworami, wyskocz przez znajdujące się tutaj okno by zakończyć misje.
![]() | ![]() |
- Thief: Deadly Shadows - poradnik do gry
- Thief Deadly Shadows: Poradnik do gry
- Thief Deadly Shadows: Misja 8
- Thief Deadly Shadows: Robbing the Cradle Info Misja 8
- Thief Deadly Shadows: Robbing the Cradle 1 Misja 8
- Thief Deadly Shadows: Robbing the Cradle 2 Misja 8
- Thief Deadly Shadows: Robbing the Cradle 3 Misja 8
- Thief Deadly Shadows: Robbing the Cradle 4 Misja 8
- Thief Deadly Shadows: Robbing the Cradle 5 Misja 8
- Thief Deadly Shadows: Robbing the Cradle 6 Misja 8
- Thief Deadly Shadows: Misja 8
- Thief Deadly Shadows: Poradnik do gry
Komentarze czytelników
Super poradnik, ale mam jedno pytanie: czy w najtrudniejszym trybie muszę koniecznie kraść sakiewkę ze skrzyni, która znajduje się za Kompendium Lamentacji? Wg informacji, wdowa Moira potrzebuje tych pieniędzy, żeby przeżyć, więc wolałabym jej ich nie zabierać. Jednocześnie mam 88% cennych przedmiotów i potrzebuję czegoś innego, żeby osiągnąć wymagane 90%, a zupełnie nie wiem, co jeszcze mogę zabrać, żeby zostawić wdowie tę sakiewkę. Nie ma innej opcji, niż pozbawienie wdowy środków do życia?
czy w najtrudniejszym trybie muszę koniecznie kraść sakiewkę ze skrzyni, która znajduje się za Kompendium Lamentacji?
Jeżeli grasz w czystą wersję to tak.
Chce tylko zwrucić pewną uwagę.W poradniku dzien pierwszy nie jest do konca opisany dla tych, co nie mają abonamentu.A więc powinniście przynajmniej to dokończyć...choiaż to i tak mało mozliwe...ale poradni w calości na pewno jest dobry.
Zajebisty poradnik, ale tak to już ma w zwyczaju Zodiac :)
Profesjonalnie opracowany poradnik. Wielkie brawa i podziękowania :)
fajnie sie czyta ,dobra robota. Dla tych ktorzy chca sprobowac przejsc niektore zadania w misjach moze sie przydac ten poradnik , nie wpadłoby sie ze niektore rzeczy można inaczej zrobić :) Najlepszy jest przy tym narracyjny styl opisu samego Mistrza Cieni - opowiada sam Garrett
ups ..cos nie dziala chyba poprawnie :(
Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-09-17 20:50:15
Świetny poradnik ! Kawał dobrej roboty i warto dać za niego te kilka zlotych ! Wszystko dokładnie opisane, pokazane, sfotografowane. Szkoda że poradnik do Thief 2 nie jest tak szczególowy i fajny... A sam Thief 3 jest rewelacyjny, powinien być grą roku !!!
Jest szansa na przekonanie EIDOSU do wydania edytora, zwłaszcza po tym jak zdecydowali się wydać kolejną część gry. Wszyscy chcący pomóc w tej kampanii proszeni są o podpisanie tej petycji: http://www.petitiononline.com/t3editor/petition.html . Ważniejsze jednak jest wysłanie listu do EIDOSU, po szczegóły odsyłam pod ten adres: http://thief-forum.ehost.pl/viewtopic.php?t=1703 . To kosztuje niewiele pracy i tylko 3 zł. Listy powinny dotrzeć w przyszłym tygodniu!!!
Soulcatcher - Rozumiem.
Sciagnalem przez sms-a i rzeczywiscie nalezy pochwalic autorow. Dobra robota....
brzeszczot ---> na pierwszej stronie w serwiu informacyjnego są porqadniki z serwisu informacyjnego, ten poradnik na razie jst w strefie premium
Tylko czemu nie jest stosowne info zamieszczone w obrazkowym menu na stronie glownej. Obok poradnika do Catwomen ?
Naprawdę bardzo dobrze przygotowany poradnik, ogrom pracy powala. Szkoda że nie można tego kupić w normalnym papierowym wydaniu jako małą książeczkę ze sztywną okładką. Fantastycznie by wyglądało w biblioteczce. Pozdrawiam.
A ja tez chcialem pochwalic ale nie mam Premium Club'a ;]
Właśnie go ściągnąłem JEST SUPER :-D
Damn it. Jestem pod wrażeniem pracy...
No ! Na tą chwilę czekałem od miesięcy ! :) Wreszcie można zacząć grać :) Poradnik z tego co widzę jak zwykle doskonały.
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
![1 - Robbing the Cradle [Opis 6] | Misja 8 - Thief: Deadly Shadows - poradnik do gry](https://cdn.gracza.pl/galeria/Html/Poradniki/293/35471765.jpg)
![Udaj się po nich w gore, na poddasze - Robbing the Cradle [Opis 6] | Misja 8 - Thief: Deadly Shadows - poradnik do gry](https://cdn.gracza.pl/galeria/Html/Poradniki/293/35471781.jpg)
![2 - Robbing the Cradle [Opis 6] | Misja 8 - Thief: Deadly Shadows - poradnik do gry](https://cdn.gracza.pl/galeria/Html/Poradniki/293/35471796.jpg)
![Niestety jak tylko światło znajdzie się wraz z tobą przy drzwiach, okaże się, ze nie możesz opuścić budynku - Robbing the Cradle [Opis 6] | Misja 8 - Thief: Deadly Shadows - poradnik do gry](https://cdn.gracza.pl/galeria/Html/Poradniki/293/35471812.jpg)
![3 - Robbing the Cradle [Opis 6] | Misja 8 - Thief: Deadly Shadows - poradnik do gry](https://cdn.gracza.pl/galeria/Html/Poradniki/293/35471828.jpg)
![Obsługa gdy cię zauważy będzie chciała cię zabić - Robbing the Cradle [Opis 6] | Misja 8 - Thief: Deadly Shadows - poradnik do gry](https://cdn.gracza.pl/galeria/Html/Poradniki/293/35471843.jpg)
![4 - Robbing the Cradle [Opis 6] | Misja 8 - Thief: Deadly Shadows - poradnik do gry](https://cdn.gracza.pl/galeria/Html/Poradniki/293/35471859.jpg)
![Otwórz w nim drzwi, by przejść przez nowy korytarz do windy, którą wyjedziesz na samą górę - Robbing the Cradle [Opis 6] | Misja 8 - Thief: Deadly Shadows - poradnik do gry](https://cdn.gracza.pl/galeria/Html/Poradniki/293/35471875.jpg)
![5 - Robbing the Cradle [Opis 6] | Misja 8 - Thief: Deadly Shadows - poradnik do gry](https://cdn.gracza.pl/galeria/Html/Poradniki/293/35471890.jpg)
![6 - Robbing the Cradle [Opis 6] | Misja 8 - Thief: Deadly Shadows - poradnik do gry](https://cdn.gracza.pl/galeria/Html/Poradniki/293/35471906.jpg)
