The Saboteur: Historia Duvala Mingo

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Historia Duvala Mingo

Papla (Duval Mingo)

1 - Historia Duvala Mingo | Misje poboczne | The Saboteur - The Saboteur - poradnik do gry
Mingo zleci ci zadanie zabicia jego byłej dziewczyny, która jest piosenkarką - Historia Duvala Mingo | Misje poboczne | The Saboteur - The Saboteur - poradnik do gry

Mingo zleci ci zadanie zabicia jego byłej dziewczyny, która jest piosenkarką. Udaj się we wskazane miejsce, ale nie wchodź do środka, tylko wdrap się na dach budynku, z którego będzie widać twój cel [1] . Przygotuj karabin snajperski, przymierz w głowę [2] dziewczyny i pociągnij za spust. Teraz szybko oddal się z miejsca akcji, jeśli byłeś wystarczająco szybki, to nie zostanie wezwany alarm, i poczekaj, aż naziści się uspokoją.

2 - Historia Duvala Mingo | Misje poboczne | The Saboteur - The Saboteur - poradnik do gry
Następnie zdobądź niemiecki mundur i wejdź do środka [1] - Historia Duvala Mingo | Misje poboczne | The Saboteur - The Saboteur - poradnik do gry

Następnie zdobądź niemiecki mundur i wejdź do środka [1] . Wejdź na scenę, na której śpiewała dziewczyna i podnieś leżący na niej medalion [2] . Opuść to miejsce i wróć do Mingo.

Myśliwy lub zwierzyna (Duval Mingo)

3 - Historia Duvala Mingo | Misje poboczne | The Saboteur - The Saboteur - poradnik do gry
Zemsty ciąg dalszy - Historia Duvala Mingo | Misje poboczne | The Saboteur - The Saboteur - poradnik do gry

Zemsty ciąg dalszy. Tym razem musisz zabić kochanka byłej dziewczyny Mingo. Udaj się we wskazane miejsce i porozmawiaj przed bramą z członkiem ruchu oporu [1] . Wejdź na ulicę, gdzie trwa strzelanina i przy pomocy karabinu wyborowego zastrzel kilku snajperów [2] na dachu z prawej.

4 - Historia Duvala Mingo | Misje poboczne | The Saboteur - The Saboteur - poradnik do gry
Możliwe, że z ziemi nie dostrzeżesz ich wszystkich, dlatego wejdź po ścianie [1] na budynek z lewej - Historia Duvala Mingo | Misje poboczne | The Saboteur - The Saboteur - poradnik do gry

Możliwe, że z ziemi nie dostrzeżesz ich wszystkich, dlatego wejdź po ścianie [1] na budynek z lewej. Stąd powinieneś już z łatwością uporać się z resztą snajperów [2] .

5 - Historia Duvala Mingo | Misje poboczne | The Saboteur - The Saboteur - poradnik do gry
Zacznij biec po dachach w lewo [1] - Historia Duvala Mingo | Misje poboczne | The Saboteur - The Saboteur - poradnik do gry

Zacznij biec po dachach w lewo [1] . W pewnej chwili na balkonie budynku z prawej pojawi się oficer Wolf, twój cel [2] . Przymierz w niego z karabinu snajperskiego i pociągnij za spust.

6 - Historia Duvala Mingo | Misje poboczne | The Saboteur - The Saboteur - poradnik do gry
Po jego zabiciu szybko zeskocz na ulicę, wybiegnij przez bramę [1] i zacznij kierować się w stronę punktu, bronionego przez ruch oporu [2] - Historia Duvala Mingo | Misje poboczne | The Saboteur - The Saboteur - poradnik do gry

Po jego zabiciu szybko zeskocz na ulicę, wybiegnij przez bramę [1] i zacznij kierować się w stronę punktu, bronionego przez ruch oporu [2] . Po odparciu ataku misja dobiegnie do końca.

The Saboteur

4 grudnia 2009

PC PlayStation Xbox
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...
C
😊
Legionista 1
2011-01-07 09:21
1

gra doskonala duzo pobocznych misji cos jak gta w II wojnie swiatowej

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
U
Centurion 24
2010-09-19 21:07

Siupak18 -święte słowa

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
W
Generał 72
2010-01-15 15:01

Trader185902413 ----> Niestety nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo takiego liściku zupełnie nie kojarzę.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
B
Pretorianin 26
2010-01-11 17:02

WOLFEN-----> Witam autora tego poradnika. Pytanko za 100 punktów - otóż po wysadzeniu mostu ze Skylar i misji z pociągiem otzrymujemy liścik od niej o jakimś budynku, który mijaliśmy jadąc pociągiem i który to jest "ważnym celem ruchu oporu". O jaki budynek chodzi? Wiesz coś na ten temat????

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
S
👎
Konsul 33
2010-01-09 13:59

Powiem tak że chamstwem jest pobieranie tak wysokiej opłaty za to że mogę sobie pobrać ten wasz poradnik nie podoba mi się to bo rozumiem jescze jak by on kosztował np. 1,22zł a nie taką cenę, weżcie się ogarnijcie GRY-ONLINE

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
S
😉
Pretorianin 15
2010-01-07 15:08

dobrze że wyszedł poradnik, miałem problemy z kilkoma misjami. Mam nadzieję że się przyda.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
A
Generał 68
2009-12-25 11:33

Dlaczego nie da się go całego obejrzeć????????? Przecież 2 dni temu został opublikowany?????????

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl