Bójki | Bonusy | The Saboteur
Aktualizacja:
Bójki

Walka po irlandzku
Cel: Znokautuj 2 nazistów.
Nagroda: Odblokowanie ataku z haka.
Cios z zaskoczenia
Cel: Dokonaj 10 cichych zabójstw.
Nagroda: Odblokowanie "ciosu z zaskoczenia".
Ponury kosiarz
Cel: Zabij cichcem 5 generałów.
Nagroda: Odblokowanie ataku o nazwie Dotyk śmierci.
Jak: Generałowie chodzą zazwyczaj z obstawą kilku żołnierzy, dlatego dobrą metodą jest podchodzenie do takich małych oddziałów i prowokowanie ich, aby szły za tobą. Kiedy znikniesz z ich pola widzenia uspokoją się i zaczną wracać. Czasami zdarza się, że generał w takiej chwili idzie za swoimi żołnierzami. Wystarczy wtedy się do niego podkraść i zabić po cichu od tyłu. Możesz również skorzystać z pistoletu z tłumikiem, aby zabić wartowników od tyłu, wycofać się na czas paniki generała, a kiedy się uspokoi i zostanie sam, po prostu go zabić.
0
- The Saboteur - poradnik do gry
- The Saboteur - poradnik do gry
- Bonusy
- Bójki | Bonusy | The Saboteur
- Sprzęt | Bonusy | The Saboteur
- Snajperka | Bonusy | The Saboteur
- Materiały wybuchowe | Bonusy | The Saboteur
- Wyburzenia | Bonusy | The Saboteur
- Sabotaż | Bonusy | The Saboteur
- Zagłada | Bonusy | The Saboteur
- Wyścigi | Bonusy | The Saboteur
- Mechanika | Bonusy | The Saboteur
- Unikanie | Bonusy | The Saboteur
- Bonusy
- The Saboteur - poradnik do gry
Komentarze czytelników
Siupak18 Konsul
Powiem tak że chamstwem jest pobieranie tak wysokiej opłaty za to że mogę sobie pobrać ten wasz poradnik nie podoba mi się to bo rozumiem jescze jak by on kosztował np. 1,22zł a nie taką cenę, weżcie się ogarnijcie GRY-ONLINE
zanonimizowany412928 Pretorianin
WOLFEN-----> Witam autora tego poradnika. Pytanko za 100 punktów - otóż po wysadzeniu mostu ze Skylar i misji z pociągiem otzrymujemy liścik od niej o jakimś budynku, który mijaliśmy jadąc pociągiem i który to jest "ważnym celem ruchu oporu". O jaki budynek chodzi? Wiesz coś na ten temat????
wolfen3741 Generał
Trader185902413 ----> Niestety nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo takiego liściku zupełnie nie kojarzę.
zanonimizowany695159 Centurion
Siupak18 -święte słowa
zanonimizowany760739 Legionista
gra doskonala duzo pobocznych misji cos jak gta w II wojnie swiatowej
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
