Zelda Tears of the Kingdom: Mogawak Shrine

Macie kłopot z rozwiązaniem zagadki w Mogawak Shrine, które polega na wodzie i elektryczności? Nasz poradnik do Zelda TotK podpowie jak naładować baterię i poprowadzić prąd do miejsca docelowego.

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

W naszym poradniku do Zelda Tears of the Kingdom przeczytacie o tym, co trzeba zrobić, aby ukończyć Mogawak Shrine. Porady dotyczą między innymi tego, jak naładować baterię oraz poprowadzić prąd tak, aby uzyskać dostęp do skrzyni ze skarbem.

Jak ukończyć misję w Mogawak Shrine?

Po wejściu do Shrine, udajcie się do pustej baterii - Zelda Tears of the Kingdom: Mogawak Shrine - Zelda Tears of the Kingdom - poradnik do gry

Po wejściu do Shrine, udajcie się do pustej baterii. Skorzystajcie z Ultrahand, aby przenieść ją i postawić na bloku po prawej stronie na zdjęciu. Następnie przyczepcie drewnianą kładkę do mechanizmu po lewej stronie (tak jak na zdjęciu). Dzięki temu woda będzie nakręcać korbkę, a prąd zacznie przepływać do baterii.

Następnie zabierzcie naładowaną baterie za pomocą Ultrahand i wróćcie do centrum lokacji - Zelda Tears of the Kingdom: Mogawak Shrine - Zelda Tears of the Kingdom - poradnik do gry

Następnie zabierzcie naładowaną baterie za pomocą Ultrahand i wróćcie do centrum lokacji.

Tam znajdziecie windę, oraz kolejne miejsce na włożenie baterii - Zelda Tears of the Kingdom: Mogawak Shrine - Zelda Tears of the Kingdom - poradnik do gry

Tam znajdziecie windę, oraz kolejne miejsce na włożenie baterii. Zróbcie to, aby przywrócić zasilanie i dostać się na górę. Dzięki temu ukończycie zadanie.

Jak otworzyć pierwszą skrzynię?

Po prawej stronie pod wodą, gdzie znajdowała się drewniana kładka, znajduje się skrzynia. Będziecie musieli ją wynurzyć za pomocą Ultrahand i postawić na podłożu. Dzięki temu zdobędziecie Magic Scepter.

Jak otworzyć drugą skrzynię?

Zanim wjedziecie windą na górę, zabierzcie ze sobą baterię i połóżcie ją po lewej stronie w specjalnym miejscu ładującym - Zelda Tears of the Kingdom: Mogawak Shrine - Zelda Tears of the Kingdom - poradnik do gry

Zanim wjedziecie windą na górę, zabierzcie ze sobą baterię i połóżcie ją po lewej stronie w specjalnym miejscu ładującym. Następnie, korzystając z Ultrahand, ustawcie kule, które są pod wodą jak najbliżej siebie. Dzięki temu powstanie przepływ prądu, a wy otworzycie zamkniętą bramę, za którą jest skrzynia. W niej znajdziecie Opal.

Podobało się?

0

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2023-05-13
14:24

MarekRazer Junior

😍

Wielkie dzięki za poradnik do tej wspaniałej gry, bardzo się przyda. Tym bardziej że gra nie wyszła w polskiej wersji językowej.

Komentarz: MarekRazer
2023-09-24
16:15

nori13 Junior

Kiedy można spodziewać sie jakiejś aktualizacji?

Komentarz: nori13
2024-06-08
18:33

Linkfan212 Junior

mam problem, nie mam jedzenia i mam 2 serca gdyby nie to co tu znalazłem to raczej musiałbym cofnąć zapis, jeszcze raz DZIĘKI

Komentarz: Linkfan212
2024-11-14
15:47

katarzynag25 Junior

😜

Hej, próbuje to rozwikłać już dobrych parę godzin. Nie wiem co masz na myśli mówiąc "bierzecie obiekt leżący na ziemi, przenosicie go obok innego przedmiotu i potwierdzacie swoją decyzję". Ja nie jestem w stanie podnieść niczego innego jak beczka/kamień. Belki drewna mogę tylko i wyłącznie przepychać. Jednak żadnej opcji do zatwierdzenia połączenia nigdy nie widziałam ?? POMOCY! ??

Komentarz: katarzynag25

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl