Quake 3 Arena: Q3TOURNEY4 Vertical Vageance

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Q3TOURNEY4

VERTICAL VAGEANCE

Boty: Anarki

Broń: Shotgun, Plasma Gin, Railgun, Rocket Launcher

Limit fragów: 20

Kolejna mapa do zmagań turniejowych. Składa się na nią niewielkie pomieszczenie pośrodku i sale otaczające je w promieniu 180 stopni. Cały poziom ma 3 kondygnacje i jest stosunkowo niewielki. Na pierwszej znajduje się Plasma Gun i mnóstwo Health. W małej sali znajduje się także trochę kwasu, którego należy oczywiście unikać. Druga kondygnacja kryje Rocket Launchera oraz Mega Health. Można się na nią dostać dzięki windom na parterze. W środkowej sali znajduje się natomiast winda, która przerzuci nas wprost na Railguna na trzeciej kondygnacji. Po bokach sali można tu znaleźć Shotguny, ale po środku znajduje się na niewielkiej półce Heavy Armor. Najlepszym sposobem na zwycięstwo jest na tej mapie jak zwykle zdobycie Rocket Launchera i jakże przyjemne fragowanie przeciwnika, który chce się zbliżyć do jej wylęgarni.

Podobało się?

0

Quake III: Arena

3 grudnia 1999

PC
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2001-05-31
18:40

zanonimizowany413 Legend

😊

Po pobieznym przeczytaniu mam kilka uwag do poradnika: ;)

Opisy map:
Q3dm6
"W nagrodę za fraga jednym strzałem otrzymujemy medal Impressive."
- niezupelnie, medal impressive otrzymuje sie za dwukrotne z rzedu
trafienie przeciwnika, a nie za zabicie go i bynajmniej nie jedym strzalem... ;)

Q3tourney2
"Na górny poziom można dostać się windami lub po schodach."
- w Q3 nie ma wind...

Q3dm8
"Kolejna mapa przeznaczona dla dużej ilości graczy, jednak spokojnie można tu grać już w dwie osoby."
- raczej nie polecam ;) - jest zakrecona i dosc dlugo moga sie czasem szukac... ;)

"Dwoje drzwi prowadzi do tego samego korytarza – do windy, która wyniesie nas wprost do nawy kryjącej Rocket Launchera."
- wciaz to samo... wielokrotnie w tekscie autor wspomina o windach, ktorych po prostu w Q3 nie ma!

Q3dm15
"Znajduje się tam nad wielką półką winda, która przerzuci każdego na półkę z Heavy Armorem na zamku, zahaczając po drodze o wspomnianego BFG10K."
- skoro to jest poradnik dla poczatkujacych, to nie wpomniano, ze na ta polke trzeba sie jeszcze dostac ;) - a zeby to zrobic trzeba wykonac tzw. rocket-jumpa :) - ale moze po prostu sie czepiam... :)))

Q3dm16
"Rozpoczyna ona serię poziomów zlokalizowanych w przestrzeni kosmicznej z mnóstwem różnych wind i skoczni."
- znowu te windy... ;)

Opisy Power-up'ow

Quad Damage
"Jak wskazuje nazwa, zwiększa czterokrotnie moc każdej broni przez 30 sekund."
- nie kazdy o tym wie, ale nazwa Quada nie odzwierciedla w Q3 jego sily... quad w Q3 zwieksza moc TRZYkrotnie, a nie czterokrotnie... naprawde!

I na zakonczenie:
Opis q3dm5 rzadzi :))))))

"Nie da tu się zastosować jednolitej taktyki, najlepiej jest jak zwykle zdobyć rakietnicę i biegać po mapie fragując przeciwnika, samemu zaś unikać trafienia."
- samo zycie ;))))

Trollf
czepialski.. ;)

Komentarz: zanonimizowany413
2001-05-31
18:45

zanonimizowany413 Legend

😊

btw: Fajek, czy od Ciebie moge wyciagnac info na temat serwa Q3 na GO ? :))
(jaki IP, port, jaka waersja PR itp)

bede b. dzwieczny... ;))

Komentarz: zanonimizowany413
2001-05-31
19:49

FAJEK Generał

😃

tak , wyciągniesz :-))))
tyle ze dzis lub jutro zmieniamy maszyne dla Q3 wiec pewnie zmienia sie parematry (IP , port) .
w kazdym razie jak juz bedzie postawiony Q3 na nowej maszynie to dam znac, a tak wogole to bedzie info w dziel "serwery gier"

Komentarz: FAJEK
2001-06-03
23:26

Najmad Konsul

😊

a ja powiem inaczej Q3dm17 rulessssssss :-)))))

Komentarz: Najmad
2001-06-06
13:21

zanonimizowany413 Legend

😊

Najmad, w pelni sie zgadzam, wiec jak serwer na GO ruszy to moze maly sparing dla zapoznania? :)))

Komentarz: zanonimizowany413

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl