Pierwsza restauracja | Opis przejścia Pizza Connection 3

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści
Aby zatrudnić pracownika, przeciągamy jego kafelek na grafik - Pierwsza restauracja | Opis przejścia Pizza Connection 3 - Pizza Connection 3 - poradnik do gry
Aby zatrudnić pracownika, przeciągamy jego kafelek na grafik

Otrzymaliśmy propozycję przejęcia małego lokalu gastronomicznego. Na początek naszym zadaniem jest zbudowanie nowego zespołu. Pracownikami musimy obstawić co najmniej dwie zmiany. W tym wypadku musimy zatrudnić dwie osoby na stanowisko kucharza, dwie na stanowisko kelnera oraz dwóch zaopatrzeniowców. W tym celu wchodzimy do zakładki "pracownicy". Po lewej stronie znajdziemy listę osób poszukujących pracy, a po prawej zmiany do obsadzenia. Na początek ze względu na mocno ograniczone fundusze, staramy się wybrać pracowników, którzy nie wymagają zbyt dużego wynagrodzenia. Stawiamy raczej na szybkość, niż na jakość. W chwili, kiedy nasza restauracja zdobędzie renomę i zacznie więcej zarabiać, będziemy mogli sobie pozwolić na lepszy personel. Aby wymienić pracowników, przy osobie do zwolnienia klikamy krzyżyk i na jej miejsce przeciągamy kafelek z interesującą nas postacią.

W celu stworzenia odpowiedniego przepisu możemy jednorazowo zatrudnić szefa kuchni - Pierwsza restauracja | Opis przejścia Pizza Connection 3 - Pizza Connection 3 - poradnik do gry
W celu stworzenia odpowiedniego przepisu możemy jednorazowo zatrudnić szefa kuchni

Kolejnym krokiem jest rozbudowanie menu. Musimy stworzyć co najmniej 5 przepisów i dodać je do menu naszej restauracji. To na czym musimy się skupić to uniwersalność. Kolejnym etapem zadania jest osiągnięcie zadowolenia co najmniej 3 grup społecznych na poziomie minimum 60%. W każdej z tych grup, musimy obsłużyć 45 klientów, którzy wyrażą zadowolenie na odpowiednim poziomie. Na początek poczekajmy dwa, trzy dni, jeśli poziom poparcia od jakiejś grupy będzie wzrastać wolniej, dodajmy do menu pizzę bliższą ich upodobaniom. Mi udało się osiągnąć wymagany cel w ciągu 20 dni. Z biegiem czas zatrudniłem nowy, droższy personel i szefa kuchni, który przygotował odpowiednie przepisy dla grup, które mnie interesowały. Od początku celowałem w robotników, studentów i nastolatków, ponieważ ich upodobania są w miarę zbliżone. W celu zatrudnienia szefa kuchni wchodzimy do piekarni i klikamy na zieloną ikonę na smartfonie, po czym wybieramy interesujące nas parametry czyli: grupa dla jakiej tworzymy przepis oraz jakość pizzy. Od drugiego parametru zależy ceną, jaką będziemy musieli zapłacić. Kolejnym celem będzie zarobienie 20 000 $. Jednak zapewne w większości przypadków od razu zostanie on zrealizowany.

Podobało się?

0

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Strategiczne
2018-05-15
07:11

geohound Generał

Pani Agnieszko, chciało się Pani? Ta gra to tragedia nieumywająca się do jedynki i dwójki, zepsuta w każdym calu. Podziwiam wytrwałość.

Komentarz: geohound

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl