Mafia 3: Przysługi
Aktualizacja:
Przysługi to nowa kategoria pobocznych misji, która staje się dostępna od momentu ukończenia zadania fabularnego "An Emotional Attachment", czyli po odbyciu pierwszego spotkania ze współpracownikami Lincolna (Cassandrą, Burke'em i Vito) w posiadłości na bagnach. W celu odblokowania danego zadania musisz dotrzeć do miejsca pobytu bossa i porozmawiać z nim. Każdy ze współpracowników poprosi Lincolna o kilka przysług, ale kolejne będą odblokowywały się dopiero w miarę przydzielania im nowych dzielnic. Poniżej znajdują się ogólne założenia tych dodatkowych misji. Są one do siebie bardzo podobne i z racji na ich niski poziom skomplikowania nie powinieneś też mieć żadnych problemów z ustaleniem co należy wykonać.
Cassandra - .45 in My Hand

Cassandra będzie prosiła Lincolna o dokonywanie kradzieży transportów broni i dostarczanie ich do podległych jej biznesów. Po dotarciu do wskazanego na mapie punktu odszukaj ciężarówkę z nielegalnym ładunkiem broni. Bardzo wskazane jest pozbycie się wszystkich rozstawionych w pobliżu przeciwników, gdyż w przeciwnym razie Lincoln zostanie ostrzelany po zajęciu miejsca na pokładzie ciężarówki i może przyczynić się do jej zniszczenia.
Po dokonaniu kradzieży rozpocznij przejazd do wskazanego biznesu Cassandry. Nie musisz obawiać się pościgu ze strony wrogich gangsterów, ale unikaj po drodze zderzeń żebyś nie uszkodził ładunku ani pojazdu. Po dostarczeniu broni powróć do Cassandry i zdaj jej raport.
Burke - I.R.A. Don't Ask

Burke będzie prosił Lincolna o dokonywanie kradzieży określonych modeli aut. W momencie rozpoczęcia misji lokalizacje niektórych z nich dodane zostaną do mapy miasta i warto docierać do tych samochodów, które zaparkowane są najbliżej złomowiska. Oprócz tego możesz rozglądać się za pojazdami w trakcie podróży po mieście, ale w tym przypadku pamiętaj o tym żeby kolor auta był zgodny z wymaganiami (np. pomarańczowy).
W większości ze zlecanych przez Burke'a misji wyznaczone pojazdy nie będą przez nikogo pilnowane i ewentualnie będziesz musiał uważać tylko na to żeby ktoś nie wezwał policji. Wyjątkiem jest zlecenie kradzieży pojazdów z policyjnego parkingu. Możesz zaryzykować ucieczkę i/lub zabić policjantów lub (lepszy pomysł) wykorzystać marker na opłacenie usług policyjnego dyspozytora, dzięki czemu stróże prawa zignorują kradzież pojazdów. Po dostarczeniu wymaganej liczby aut zdaj raport Burke'owi.
Vito - I Need a Favor

Vito będzie prosił Lincolna o zabijanie wyznaczanych przez niego osób. Za każdym razem musisz rozpocząć od ustalenia gdzie przebywa wskazany przeciwnik i w związku z tym wymagane będzie przesłuchanie dowolnego spośród zaznaczonych na mapie informatorów (ikona celownika).
Po zlokalizowaniu celu misji musisz dotrzeć do jego kryjówki i w dowolny sposób się do pozbyć. W zależności od celu ataku możesz użyć broni palnej, granatów lub np. potrącić cel misji pojazdem. Po każdej udanej egzekucji powróć do Vito żeby zdać mu raport.
Komentarze czytelników
TobiAlex Legend
Zastanawiam się po co poradnik do takiej gry, gdzie kompletnie wszystko jest podane na tacy?
arek25 Centurion
Jak idą prace nad poradnikiem? :D Wystarczyło dać zeby przejsc misje idz zabij bossa potem zabij bossa zeby zabic bossa bossow i zdobyc dzielnice?
hukkk Legionista
to nie jest poradnik na 100% nie ma wszystkich sekretow, ktos moze znalazl poradnik z wszystkimi sekretami?
simon92 Junior
Witam!
Czy istnieje jakiś sposób zapisywania gry? Mam już 2 dzielnice...wpadam pod samochód i wywala mnie praktycznie do początku gry, czy mam coś zjeb.. w ustawieniach czy tak po prostu musi być?:) gram na xbox one
zanonimizowany784443 Generał
Ale miernota z tej gry.Straszna.
borzyn Junior
Bardzo fajna sprawa te Wasze poradniki. Wielki dzięki za nie. Najbardziej pomocne są różne ciekawe szczególiki w grze o których normalnie nie wiadomo.
jetfighter Legionista
Czy ktoś się orientuje jak reaktywować usługę dostaw broni po wyeliminowaniu Cassandry? gdyż po jej zabiciu wyskakuje mi "usługa niedostępna: na wojennej ścieżce" i za nic nie wiem co zrobić aby korzystać z dostaw
KMFS Junior
Przeszedłem grę po raz pierwszy, gra mi się podobała, chociaż ta monotonia w wykonywaniu zadań sprawiała że odechciewało mi się grać, ale zacisnąłem zęby ze względu na zajeb*stą fabułę.
tukaram3030 Pretorianin
Wlasnie mam podobne pytanie jak przydzielac Dzielnice Sojusznikom??!!Ktos wie konkretnie ???!!!????
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
