Football Manager 2009: Konkluzja

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Taktyka - Konkluzja

W Football Manager ustawień pozwalających odnosić sukcesy jest całe mnóstwo, aczkolwiek trzeba pamiętać, że podobnie jak w prawdziwym futbolu działa tutaj zasada kamień-nożyce-papier i na każdego znajdzie się hak. Od kilku lat Sztuczna Inteligencja działa w serii coraz lepiej, dlatego też zwykle po sezonie-dwóch rywale rozgryzają naszą taktykę. Nie można więc grać przez 10 lat tego samego i zdobywać najwyższe laury - trzeba kombinować, najlepiej co sezon. W każdym okienku transferowym powinni do Ciebie przybywać coraz to lepsi gracze, więc warto modyfikować ustawienie tak, aby wykorzystać ich potencjał.

Taktyka powinna być dobrana przede wszystkim pod kątem tego, o jakie cele chcemy walczyć w danym sezonie, oraz jakich zawodników posiadamy. Powinieneś się postarać o to, aby przy remontowaniu kadry nabyć graczy, którzy pozwolą na w miarę ofensywną grę. Musisz mieć kim atakować, żeby strzelać bramki - to chyba oczywiste. Jeśli mimo starań jesteś zmuszony walczyć o utrzymanie, zdecyduj się na taktykę defensywną, z powolnym tempem rozgrywania akcji, grą na czas i kontratakami, które będą twoją jedyną szansą na zawojowanie czegoś z przodu. Zwróć uwagę, czy posiadasz dobrze zbudowanego, silnego, skocznego i przyzwoicie grającego głową napastnika. Jeśli tak, ustaw go jako Odgrywającego , włącz grę skrzydłami oraz częste wrzutki i szukaj szansy na bramki właśnie w ten sposób. Może się to okazać wielce skutecznym rozwiązaniem.

Zostało jeszcze 55% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...
A
Senator 30
2009-09-09 20:11

Ga prosta jak konstrukcja cepa :-))))) ale fajna.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
B
😁
Pretorianin 71
2008-12-22 11:18

Prawda
Ten człowiek po recenzji stracił w moich oczach całkowicie wiarygodność
Nawet nie czytam tego poradnika bo po co sie irytować niepotrzebnie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
E
😁
Legend 34
2008-12-22 11:10

Poradnik autorstwa kolesia ktory robil recenzje, juz wiem czego sie spodziewac... haha

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
L
😐
Konsul 55
2008-12-22 10:55

Zaróbcie poradnik do sapera czy też pasjansa ...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl