Crafting | Podstawy| Far Cry Primal
Aktualizacja:
Crafting
Zbieranie materiałów
Wszystko, co możesz wytworzyć wymaga zdobycia odpowiednich zasobów. Do stworzenia mikstury trzeba roślin, broń wymaga posiadania drewna oraz kamieni, a do ulepszania przedmiotów niezbędne jest posiadanie zapasu skór zwierzęcych. Z tego względu, przynajmniej w początkowej fazie rozgrywki, zbieraj wszystko, co znajdziesz na swojej drodze, gromadząc jak najwięcej zapasów. Wykupując niektóre umiejętność z kategorii zbieractwa ułatwisz sobie lokalizację zasobów, dzięki umieszczeniu ich na minimapie.

Warto również jak najszybciej zwiększyć populację wioski. Dzięki temu w składzie nagród będziesz stopniowo otrzymywał materiały, przydatne do wspomnianego wytwarzania przedmiotów i ulepszeń wioski. Populacja 60 mieszkańców Łindźa nie jest ciężka do odblokowania (stosy, kilka misji dodatkowych, placówki), a wynagrodzony zostaniesz większą ilością zasobów, codziennie dodawaną do składu nagród.
Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...
... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium
Abonament dla Ciebie0
- Far Cry Primal - poradnik do gry
- Far Cry Primal - poradnik do gry
- Podstawy
- Porady na start | Podstawy| Far Cry Primal
- Mapa Oros | Podstawy| Far Cry Primal
- Wzrok łowcy | Podstawy| Far Cry Primal
- Odkrywanie mapy | Podstawy| Far Cry Primal
- Jaskinia Takkara | Podstawy| Far Cry Primal
- Żywność (mikstury) | Podstawy| Far Cry Primal
- Polowanie na zwierzęta | Podstawy| Far Cry Primal
- Crafting | Podstawy| Far Cry Primal
- Rozbudowa wioski | Podstawy | Far Cry Primal
- Przejmowanie placówek (strażnic) | Podstawy | Far Cry Primal
- Misje Łindźa | Podstawy | Far Cry Primal
- Uzbrojenie | Podstawy | Far Cry Primal
- Umiejętności i zdobywanie doświadczenia | Podstawy | Far Cry Primal
- Aktywności | Podstawy | Far Cry Primal
- Podstawy
- Far Cry Primal - poradnik do gry
Komentarze czytelników
aniaeM908 Junior
witam, jak przenieść przedmioty z sakwy do składu nagród?
murann Legionista
Do ukończenia w 100% brakuje mi upolowanie 2 zwierząt. Mam wrażenie, że miałem do czynienia ze wszystkimi ale mam 2 znaki zapytania. Byłbym bardzo wdzięczny jak ktoś wrzucił by listę wszystkich zwierząt jakie trzeba upolować bo nie wiem czy to nie jakiś błąd. ( te, które trzeba rowniez poskromic mam wszystkie poskromione :)). Z góry dziex. Pozdrawiam
Wolfrix Junior
Mam problem z tą misją, a mianowicie po zabiciu pierwszych 3 przeciwników i zbadaniu ciała wilka gdy chce udać się w stronę nory pokazuje mi się napis "opuszczasz teren misji" nie wiem o co chodzi? To jakiś błąd? :-|
sznyciuu Legionista
Pytanie
skoro nie mozna przenosic materialow z sakwy do skladu to dlaczego w poradniku jest napisane ze mozna
cyt. Do składu możesz również przenosić materiały, jeżeli Twoja sakwa zacznie się przepełniać.
BayekAC Legionista
Pyatnko czy jak brakuje mi 10 pd i mam na razie 5000pd do zdobycia za każdy punkt i 5 pomarańczowych które dają 1 punkt.czy moge zdobyć iągnięcie ekspert łindź czy nie
czeniu18 Junior
Witam. Jestem początkowym graczem więc proszę o wyrozumiałość. Nie mogę nakarmić ( oswoić ) białego wilka posiadam przynętę (posiadam umiejętność) nie mogę jej wybrać z koła wyboru przytrzymując Q i wybierając muszką , inne bronie wybieram a przynęty nie mogę ( mam grę na PC). Może w inny sposób można rzucić przynętę, wybrać ją proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Wipeout Junior
Ja natomiast z poradnika ręka daiszy nie mogę wejść na górę.... Bug jak diabli.... Północne jaskinie oros ręka daiszy 3 w poradniku..... Kpina jakaś....
Dragonia Junior
Ktoś wie co zrobić? Więc. Ostatnio mam misję od Łogi (Szczyt Oros) i mi nie zaliczyło. Chyba zepsułam misję, bo wcześniej miałam rzadkie pióra (1 sztuka) i teraz jak chciałam zebrać ostatnie pióra z gniazda nic się nie zaliczyło. Porzuciłam też misję i znów w nią weszłam, ale i tak pióra się nie odnowiły.
hanek1982 Junior
Witam. Nigdzie nie mogę znaleźć lamparta do oswojenia, ciągle trafiam na jaguary. Wiecie gdzie szukać lamparta???
Darek12346 Centurion
Po co wypisujecie głupoty w poradniku. Przy zadaniu Lot ptaka napisaliście, żeby strzelać do kruków jak latają i celować przed nie. Nie lepiej poczekać aż wylądują? Jedną strzałą wtedy można kruka upolować.
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
