The Evil Within 2: Rozdział 17 - Droga ucieczki
Aktualizacja:
Ostatni rozdział w grze, podczas którego kontrlować będziesz zarówno Sebastiana, jak i Kidman.

Gdy odzyskasz kontrolę, kieruj się przed siebie, by dotrzeć do domu Sebastiana. Po drodze nie czeka na ciebie żaden wróg. Wejdź do budynku, co wywoła krótką scenę przerywnikową, a ty obejmiesz kontrolę nad Kidman.

Akcja przeniesie się do bazy Mobiousa, gdzie Kidman atakowana jest przez byłych współpracowników. Ma ona na wyposażeniu jedynie pistolet, jednak ma do niego nieograniczoną amunicję, a większość wrogów pada od jednego strzału w głowę. Wyeliminuj wszystkich przeciwników, co wywoła kolejną scenę i akcja przeniesie się do Sebastiana. Wbiegnij do pokoju Lily, by Sebastian wreszcie odnalazł córkę, a po serii scen akcja przeniosła się z powrotem do Kidman.

Do wyeliminowania jest tutaj kilku lepiej uzbrojonych wrogów, jednak zasada jest ta sama - 1-2 strzały w głowę wystarczą, by ubić każdego wroga. Wyeliminuj wszystkich, a następnie wbiegnij w korytarz prowadzący na prawo i dobiegnij do samego końca.

Po tym akcja znów przeniesie się do Sebastiana. Twoim celem jest tutaj po prostu dotarcie do pokoju bohatera, który oznaczony jest jako "światełko w tunelu" po drugiej stronie mapy. Nic ci tutaj nie grozi, więc przedostań się na drugą stronę, by aktywować kolejną, bardzo długą serię scen przerywnikowych, po których rozdział, jak i cała gra, dobiegnie końca.
- Evil Within 2 - poradnik do gry
- The Evil Within 2: Poradnik do gry
- The Evil Within 2: Opis przejścia
- The Evil Within 2: Rozdział 1 - W płomienie
- The Evil Within 2: Rozdział 2 - Coś jest nie tak
- The Evil Within 2: Rozdział 3 - Rezonanse
- The Evil Within 2: Rozdział 4 - Za kurtyną
- The Evil Within 2: Rozdział 5 - Zasadzka
- The Evil Within 2: Rozdział 6 - Łowy
- The Evil Within 2: Rozdział 7 - Pożądanie sztuki
- The Evil Within 2: Rozdział 8 - Premiera
- The Evil Within 2: Rozdział 9 - Kolejne zło
- The Evil Within 2: Rozdział 10 - Ukryty od początku
- The Evil Within 2: Rozdział 11 - Ponowne połaczenie
- The Evil Within 2: Rozdział 12 - Bezdenna jama
- The Evil Within 2: Rozdział 13 - Twierdza
- The Evil Within 2: Rozdział 14 - Spalenie ołtarza
- The Evil Within 2: Rozdział 15 - Koniec świata
- The Evil Within 2: Rozdział 16 - Pustka
- The Evil Within 2: Rozdział 17 - Droga ucieczki
- The Evil Within 2: Opis przejścia
- The Evil Within 2: Poradnik do gry
Komentarze czytelników
zanonimizowany1193425 Generał
Ogrywam właśnie ten świetny tytuł. Jestem w 6 rozdziale i wszedłem tu aby sprawdzić ile jeszcze czeka na mnie przygody.. ale się zdziwiłem.. jest tylko 6 rozdziałów i koniec? Kuuurrrr, na liczniku 13h a ja myślałem, że jeszcze druga połowa przede mną..
Jeyhard Generał
Spokojnie, na stronie jest opis 6, ale w grze jeszcze sporo przed tobą, bo jest łącznie 17 rozdziałów :) Opis reszty pojawi się zaraz po weekendzie.
leokfc Pretorianin
Ludzie już dawno ją przeszli a tu tylko 6 rozdziałów. Strasznie wolno tempo
Sick_00 Pretorianin
Dlaczego nie można pobrać poradnika na dysk? W nowym wolfie to samo WTF!?
zanonimizowany784443 Generał
Czego recki do dzisiaj ni ma?
Tom69 Junior
Witam.
Mam pytanie.. Czy można cofnąć się w tej grze Evil within 2 (przemieszczać miedzi komputerami, ale nie liniowo). Chciałem się cofnąć z post plus do pierwszej mapy... Zapomniałem zebrać część do naprawy snajperki??
Pozdrawiam
młoda foka Centurion
Zazwyczaj korzystam z poradników na tej stronie (skoro już wykupiłem abonament) i ten jest wyjątkowo udany. Szacun dla autora.
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
