Code Vein: Successor of the Breath

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Successor of the Breath to boss regionu P-9, który głównie zadaje obrażenia od zimna. Boss atakuje głównie swoją tarczą w pierwszej fazie, natomiast w drugiej wyrzuca ją, aby zyskać na szybkości. Rekomendowane jest posiadanie pancerza z dużą odpornością na Ice oraz posiadanie buffa do broni od ognia. Antifreeze Tonic również może się przydać.

Lokalizacja: Area P-9, Crypt of the Breath

Nagrody: 48 020 Haze, Fionn Vestige V, Mistle Crypt of the Breath

W pierwszej fazie walka z Successor of the Breath powinna wyglądać tak, że zbliżasz się do niego i atakujesz go od pleców - Successor of the Breath | Boss w Code Vein - Code Vein - poradnik do gry

W pierwszej fazie walka z Successor of the Breath powinna wyglądać tak, że zbliżasz się do niego i atakujesz go od pleców. Zwykle wykonuje jeden, bądź dwa ataki zakończone obrotem z tarczą. Gdy będziesz od niego za daleko, zacznie skakać w twoją stronę, po czym może również zakończyć atak obrotem. Jego groźny atak, to zanurzenie w śniegu poroży, sam atak zadaje dosyć duże obrażenia, ale po tym następuje atak lodowymi kolcami. Gdy wykonuje go, unikaj robiąc roll na bok.

Druga faza zacznie się w momencie, gdy boss rzuci swoją tarczę na ziemię - Successor of the Breath | Boss w Code Vein - Code Vein - poradnik do gry

Druga faza zacznie się w momencie, gdy boss rzuci swoją tarczę na ziemię. Od tego momentu zyskuje bardzo na mobilności, jest o wiele groźniejszy niż wcześniej. Skoki do ciebie są szybsze, potrafi zrobić szarżę w twoją stronę za pomocą swojego napędu odrzutowego na plecach. Atak porożami jest teraz groźniejszy, gdyż z ziemi wyłonią się 3 lodowe kolce zamiast jednego, przez co zasięg ataku jest większy. Najgroźniejszymi jednak jego atakami są te, przy których jego ręka świeci na czerwono. Ma dwie opcje. Pierwsza, tworzy lodowy kolec w jego dłoni, po czym zamachuje się i atakuje gracza. Atak ten ma duży zasięg, więc lepiej się odsunąć. Natomiast drugi atak polega na tym, że tworzy wokół siebie lodowe kule, które po chwili lecą z dużą szybkością w twoją stronę. Boss łączy to zazwyczaj z szarżą w twoją stronę, przez co ten atak wydaje się zabójczy. Gdy widzisz, że to robi, najlepiej wyłączyć lockowanie przeciwnika i przez chwilę grać z wolną kamerą. Dzięki temu łatwiej będziesz mógł wykonać unik.

1 - Successor of the Breath | Boss w Code Vein - Code Vein - poradnik do gry

Code Vein

27 września 2019

PC PlayStation Xbox
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry RPG
2019-10-04
20:06

pittbull Centurion

|Prezenty dla wszystkich ||
\========================//
++++++++++++++++++++++

Blood Bead Candy = każdy NPC (Trading Points – 3)
--------
Boutique Sake – Yakumo (5)
35mm Reel – Yakumo, Lo, Jack (3)
Aged Brandy – Yakumo, Jack (5)
Custom Gun Part – Yakumo, Murasame (3)
--
Antique Coin – Jack (5)
Bugarally Doll – Jack, Davis, Yakumo, Murasame (5)
Classic Camera – Jack, Davis (5)
--
Antique LP – Davis (5)
Protein Powder – Davis (3)
Well Worn Tool – Davis, Murasame (3)
Chocolate Garlic Flakes – Davis, Coco (5)
Expensive Cigars – Davis, Jack (3)
Pungent Cheese – Davis, Yakumo, Jack (3)
--
Board Game – Murasame (5)
Retro Game – Murasame (5)
Stuffed Toy – Murasame (3)
--
Faded Comics – Louis (5)
Yellowed Book – Louis (5)
Tomato Sandwich – Louis, Coco, Lo, Eva (5)
--
Flower Seeds – Eva (5)
Spotless Instrument – Eva, Louis (3)
Undamaged Paint Set – Eva (3)
--
Powerful Spices – Coco (5)
Organic Soap – Coco, Murasame, Eva, Mia, ,Lo (3)
Bottled Jam – Coco, Louis, Mia (3)
Sushi Tacos – Coco (5)
--
Fragrant Tea – Mia (3)
Aromatic Herbs – Mia, Coco (5)
--
Local Pennant – Lo (5)
Curious Novelty – Lo (5)
-==================================-
mogłem coś ominąć !

Komentarz: pittbull
2020-02-12
23:21

DanteVer Centurion

UWAGA !!!
Aby móc wykonać ,,Restore Memory,, należy przed każdą walką zebrać kamienie wspomnień nazywane ,, Vestiges,, , gdy już je zbierzemy to przed areną walki z bossem w każdym przypadku będzie stać postać przypominająca Io , dzięki której obejrzymy wspomnienia ,dodatkowo po pokonaniu bossa w miejscu tej postaci za każdym razem pojawi się Eos Vestige który oddajemy Io

Komentarz: DanteVer

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl