Code Vein: Gated Room - solucja, opis przejścia
Aktualizacja:
Na tej stronie poradnika do Code Vein dowiesz się, jak przejść lokację Gated Room. Lokacja ta pełna jest mało widocznych ścieżek oraz zamkniętych drzwi, które odblokowują drogę do pierwszego bossa regionu.

Na wprost ciebie od Mistle znajdują się drzwi z namalowanym symbolem skrzydeł, dostęp do tych drzwi uzyskasz dopiero po pokonaniu ostatniego bossa regionu, który nazywa się Successor of the Ribcage. Po prawej stronie (patrz zdjęcie) most nie posiada barierki, zeskocz na dół. Odwróć się i idź dalej, aż zobaczysz schody.

Na górze masz trzy drogi: drabina, na wprost przeciwnika oraz po lewej stronie. Najpierw pójdź po drabinie.

Po wejściu po drabinie, podejdź do przedmiotu, podnieś Blood Bead Candy. Z tego miejsca zeskakuj powoli na coraz to niższe stopnie.

Gdy już wylądujesz przy przejściu, idź przed siebie i pokonaj jednego przeciwnika, na końcu drogi wespnij się po drabinie.

Tam znajdziesz ciało martwego żołnierza opanowane przez Rotten Mistle, oczyść je, aby zaktualizować mapę. Obok znajduje się dźwignia otwierające przejście, którego pilnuje stwór. Zeskocz i zabij go, potem przejdź przez otwarte drzwi. Tam znajdziesz Queen Steel, idź dalej i otwórz kolejne drzwi za pomocą dźwigni.

Po otwarciu drzwi, przed tobą będą trzej przeciwnicy, pokonaj ich i pociągnij za kolejną dźwignię, otworzą się przed tobą drzwi na wprost.

Po prawej stronie znajdują się drzwi, aby je otworzyć, przejdź kawałek dalej i trzymaj się lewej strony.

Po lewej stronie możesz zeskoczyć poziom niżej, uważaj jednak na dwóch przeciwników. Jeden jest z przodu, drugi natomiast będzie za twoimi plecami.

Idź dalej i zeskocz znowu w dół. Tam skręć w prawo, zacznij wspinać się po drabinie i pociągnij za dźwignie, która otworzy wcześniej wspomniane drzwi. Idź kawałek dalej, po lewej stronie zauważysz arenę w kształcie koła na której leży Vivifier. Uważaj jednak, ponieważ jest to zasadzka, gdy się zbliżysz, wyskoczy czterech przeciwników na ciebie.

Wróć na główną drogę, tam raz jeszcze po lewej stronie znajduje się ścieżka, zeskocz tam.

Z tyłu znajdują się przeciwnicy, ale nie warto do nich iść, gdyż droga prowadzi tak naprawdę do pierwszych otworzonych drzwi. Zamiast tego zeskocz znowu na dół.

Idź cały czas przed siebie, aż spotkasz na końcu drogi przeciwnika. Po lewej stronie znajdują się zniszczone barierki.

Przy 2 możesz zeskoczyć poziom niżej, tam odkryjesz Rotten Mistle oraz skrzynię z Night Thorn +4. Odwróć się od skrzyni i zeskocz niżej. Tamtejszą drogą wróć ponownie do miejsca walki z przeciwnikiem ze zdjęcia wcześniej.

Teraz na końcu drogi po prawej stronie zeskocz niżej. Kilka kroków dalej znajduje się drabina, wejdź po niej i po kolejnej, znajdziesz tam Awake MJ212.

Zejdź z pierwszej drabiny i udaj się na wprost, znajdziesz tam dźwignię. Otworzy ona główne drzwi do bossa. Skręć w prawo od dźwigni, tam pokonaj jednego przeciwnika i opuść drabinę. Zejdź po niej, pokonaj w pomieszczeniu kolejnego wroga.

Zanim pójdziesz do drzwi wcześniej otwartych, otwórz w pomieszczeniu do którego zszedłeś, kolejne drzwi. Teraz możesz iść w stronę pierwszego bossa regionu, Argent Wolf Berserker.

Szczegółowy opis walki z nim znajdziesz w rozdziale Bossowie.

Po pokonaniu bossa, możesz podejść do Vestige, którego pilnował, jednakże nie jest to zwyczajne Vestige, które możesz podnieść. Vestige te przenosi cię do nowego regionu, a tak właściwie do wspomnień twoich postaci. Możesz wrócić do nich w dowolnym momencie, na razie zaleca się pójście w lewo i odblokowanie Mistle, Cathedral Perimeter.
- Code Vein - poradnik do gry
- Code Vein: Opis przejścia
- Code Vein: Area F-15
- Code Vein: Cathedral of the Sacred Blood - solucja, opis przejścia
- Code Vein: Artifice Tower - solucja, opis przejścia
- Code Vein: Outlook Tower - solucja, opis przejścia
- Code Vein: Gated Room - solucja, opis przejścia
- Code Vein: Cathedral Perimeter - solucja, opis przejścia
- Code Vein: Inner Tower - solucja, opis przejścia
- Code Vein: Area F-15
- Code Vein: Opis przejścia
Komentarze czytelników
pittbull Centurion
|Prezenty dla wszystkich ||
\========================//
++++++++++++++++++++++
Blood Bead Candy = każdy NPC (Trading Points – 3)
--------
Boutique Sake – Yakumo (5)
35mm Reel – Yakumo, Lo, Jack (3)
Aged Brandy – Yakumo, Jack (5)
Custom Gun Part – Yakumo, Murasame (3)
--
Antique Coin – Jack (5)
Bugarally Doll – Jack, Davis, Yakumo, Murasame (5)
Classic Camera – Jack, Davis (5)
--
Antique LP – Davis (5)
Protein Powder – Davis (3)
Well Worn Tool – Davis, Murasame (3)
Chocolate Garlic Flakes – Davis, Coco (5)
Expensive Cigars – Davis, Jack (3)
Pungent Cheese – Davis, Yakumo, Jack (3)
--
Board Game – Murasame (5)
Retro Game – Murasame (5)
Stuffed Toy – Murasame (3)
--
Faded Comics – Louis (5)
Yellowed Book – Louis (5)
Tomato Sandwich – Louis, Coco, Lo, Eva (5)
--
Flower Seeds – Eva (5)
Spotless Instrument – Eva, Louis (3)
Undamaged Paint Set – Eva (3)
--
Powerful Spices – Coco (5)
Organic Soap – Coco, Murasame, Eva, Mia, ,Lo (3)
Bottled Jam – Coco, Louis, Mia (3)
Sushi Tacos – Coco (5)
--
Fragrant Tea – Mia (3)
Aromatic Herbs – Mia, Coco (5)
--
Local Pennant – Lo (5)
Curious Novelty – Lo (5)
-==================================-
mogłem coś ominąć !
DanteVer Centurion
UWAGA !!!
Aby móc wykonać ,,Restore Memory,, należy przed każdą walką zebrać kamienie wspomnień nazywane ,, Vestiges,, , gdy już je zbierzemy to przed areną walki z bossem w każdym przypadku będzie stać postać przypominająca Io , dzięki której obejrzymy wspomnienia ,dodatkowo po pokonaniu bossa w miejscu tej postaci za każdym razem pojawi się Eos Vestige który oddajemy Io
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
