Code Vein: Accumulator Ruins - solucja, opis przejścia
Aktualizacja:
Na tej stronie poradnika dowiesz się jak dotrzeć do bossa regionu oraz gdzie znajdują się pozostałe Vestige.

Skręć w prawo od Mistle, tam znajdziesz wielkiego rycerza, który broni przejścia oraz Vestige. Drzwi otworzysz dopiero wtedy, gdy zdobędziesz Dog Tags od bossa regionu. Po lewej stronie znajduje się Artemis Vestige Part B.

Wracając w stronę Mistle, skręć po chwili w prawo, znajdziesz tam skrzynię Blackblood Liberator +6.

Przy skrzyni skręć w prawo, zobaczysz tam przeciwnika stojącego przy krawędzi. Po pokonaniu go podnieś Aged Brandy.

Po lewej stronie znajduje się roślina plująca krwią, pilnuje ona ostatniego Vestige potrzebnego do aktywacji Survivor Vestige Core.

Cofnij się, skręć w prawo, przed sobą będziesz widział wąskie przejście, które prowadzi do bossa regionu, nie idź jednak tam jeszcze, gdyż na lewo od wejścia do areny, znajduje się kolejny Vestige, mianowicie Survivor Vestige Part C. Uważaj jednak na tamtejszych przeciwników. Po wszystkim wróć do areny i podejmij walkę z Gilded Hunter.
Komentarze czytelników
pittbull Centurion
|Prezenty dla wszystkich ||
\========================//
++++++++++++++++++++++
Blood Bead Candy = każdy NPC (Trading Points – 3)
--------
Boutique Sake – Yakumo (5)
35mm Reel – Yakumo, Lo, Jack (3)
Aged Brandy – Yakumo, Jack (5)
Custom Gun Part – Yakumo, Murasame (3)
--
Antique Coin – Jack (5)
Bugarally Doll – Jack, Davis, Yakumo, Murasame (5)
Classic Camera – Jack, Davis (5)
--
Antique LP – Davis (5)
Protein Powder – Davis (3)
Well Worn Tool – Davis, Murasame (3)
Chocolate Garlic Flakes – Davis, Coco (5)
Expensive Cigars – Davis, Jack (3)
Pungent Cheese – Davis, Yakumo, Jack (3)
--
Board Game – Murasame (5)
Retro Game – Murasame (5)
Stuffed Toy – Murasame (3)
--
Faded Comics – Louis (5)
Yellowed Book – Louis (5)
Tomato Sandwich – Louis, Coco, Lo, Eva (5)
--
Flower Seeds – Eva (5)
Spotless Instrument – Eva, Louis (3)
Undamaged Paint Set – Eva (3)
--
Powerful Spices – Coco (5)
Organic Soap – Coco, Murasame, Eva, Mia, ,Lo (3)
Bottled Jam – Coco, Louis, Mia (3)
Sushi Tacos – Coco (5)
--
Fragrant Tea – Mia (3)
Aromatic Herbs – Mia, Coco (5)
--
Local Pennant – Lo (5)
Curious Novelty – Lo (5)
-==================================-
mogłem coś ominąć !
DanteVer Centurion
UWAGA !!!
Aby móc wykonać ,,Restore Memory,, należy przed każdą walką zebrać kamienie wspomnień nazywane ,, Vestiges,, , gdy już je zbierzemy to przed areną walki z bossem w każdym przypadku będzie stać postać przypominająca Io , dzięki której obejrzymy wspomnienia ,dodatkowo po pokonaniu bossa w miejscu tej postaci za każdym razem pojawi się Eos Vestige który oddajemy Io
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
